Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žiadosť žobráka o admina.

  1. #1

    Žiadosť žobráka o admina.

    Zdravím,

    Týmto by som chcel požiadať o admin práva na Paintball servery.

    Niečo o mne:
    Moje meno je Milan, mám 17 rokov. Pochádzam z maléj dedinky pri Krupine, nazývanej Bzovík. Chodím na Strednú odbornú školu obchodu a služieb v Krupine, odbor mechanik strojov a zariadení, už 2 ročník.. Venujem sa hlavne motorkám, počítačom, futballu, hokejballu, rybárčeniu a hlavne PB serverom. Taktiež sa nejaký ten piatok venujem workoutu. Dá sa tak povedať že sa súťažne venujem aj DHZ, kde sa nám celkom darí. CSko hrám už nejakých 6 rokov, no tu na Kotelne asi 5, ale s prestávkami. K PB ma dostal kamarát a nejako ma to chytilo, tak tam hrám doteraz. V hre hrám pod nickom "baxo15." ale často používaj aj iné nicky typu dhz, baxo, baxík, tvoje telo, tvoja voľba, a čo jako? :D,..

    Prečo by som chcel byť admin?
    Kedže na pb hrám už nejaký ten piatok, tak vidím že tam chýbajú admini. Z adminov tam má nejakú tú aktivitu len Samčo. Na serveroch sa snažím ísť príkladom.. Hráčom vždy keď môžem pomôžem. Ďalší dôvod by bolo asi to, čo dokazujú hráči na pb. Skoro vždy sa tam niečo deje, či už hráči neustále porušujú pravidlá, vkuse nadávajú, robia no kill alebo cheatujú.

    Ja a hlásenia:
    Tak hlásim aj v hre cez funkciu "!", nuž málokedy sa stane, že niekto dobehne.. Z pb na steam hlásim hlavne Samčovi, ale sem tam aj Burákovi, Awesomemu a Koprakekovi and Luccy. Ako ste si už mohli všimnúť, tak dosť hlásim aj na forko, lebo dosť často sa stane, že nikto na hlásenie nepríde. Kedže nehrám vždy len pb, tak sa mohlo stať že aj iným adminom som niečo nahlásil. :)

    Skúsenosti s právami/AMX.
    Skúsenosti s AMX mám, kedže som bol admin na niekoľkých portáloch a všade som išiel príkladom. Práva som si tam dal len na skúšku, aby som ovládal amxmodmenu.

    Moje +
    • hlásenia
    • aktivita na pb
    • nápomocnosť
    • vlastná skúsenosť
    • reprezetáncia kotelny aj na iných portáloch. (PB turnaje, ligy.)

    Moje -


    Odkaz na HlStatsx: http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=3020192
    SteamID: STEAM_0:0:89444338
    Steam profil: http://steamcommunity.com/id/Baxo15/

    Ďakujem za prečítanie a prajem pekný zvyšok dňa.
    Naposledy upraveno Baxo15; 08-12-16 v 17:39. Důvod: update


  2. #2
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    /žobrak mi to vysvetlil na steame, takže zatiaľ niesom ani pro ani proti
    Naposledy upraveno mirecc; 17-09-16 v 20:07.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Minulá žiadosť ani nie 2 mesiace dozadu.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Citovat Původně založeno Saintpepo Zobrazit příspěvky
    Minulá žiadosť ani nie 2 mesiace dozadu.
    Uzavrel si kapitolu "sAid" takže prišla nová polročná výzva :D
    Nech nie som od veci fajn týpek aktívny atd pokiaľ na PB je potrebná silná ruka tak kľudne inak mi to je jedno.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    Tu něco od Darona

    Citovat Původně založeno Darongodx
    cc,
    Zas a znovu, takže čím začať, začneme prvou odpoveďou v žiadosti.
    Pred editom si tam písal, že ešte neubehol ani mesiac od podania minulej žiadosti a je tu dalšia žiadosť, napísal si tam rázne proti. Po chvíli si editol, že ti niečo vysvetlil a dal si mu tam nerozhodný verdikt. Nedochádza mi, čo sa dá na tom vysvetliť.

    Ďalej, zas až tak veľa tých hlásení nemáš na fórku. A čo som pozrel banlist, tak taktiež to hláseniami nejak neprekvitá. Takže je otázne, či vôbec admin na PB je potrebný. Ešte kedysi, keď som hral PB ako admin, tak hlásenie z PB serveru prišlo zriedka. A aj keď som tam hrával ako obyčajný hráč, tak sa na PB žiadne extrémy nediali. Prišiel mi to ako jeden z najkľudnejších serverov.

    Taktiež v žiadosti spomínaš, že sa snažíš ísť príkladom, dúfam, že nie doslovne, pretože by z PB serveru zrobil cheating server (no flame). Tiež tam je vetička, v ktorej píšeš, že vždy keď môžeš, tak hráčom aj pomôžeš. Dáme si 2 príklady, keď som potreboval povoliť 2 náhrady na PB turnaj, kedže 2 hráči z môjho teamu nestíhali zápas, tak si to odmietol. Žiadal som od teba príliš?
    Potom, keď si mi nepovolil 2 náhrady, tak som poprosil o preloženie nášho prvého zápasu o 15 min, tak aj toto si odmietol. Síce ti to nepomohlo a skončil si aj tak bez placky, ale myslím, že s tým ako každému vychádzaš je to obyčajná lož!

    K bodu Moje - si mohol pridať dalšie mínusy, pretože taký úžasný určite nie si.

    [IMG][/IMG]
    To už nastal ten deň kedy za tebou začali chodiť admini s plačom? A pokiaľ viem, tak si tu až ani nemal hrať, kedže PB turnaj už dávno skončil. Síce, aha, to boli zas a zas len prázdne slová.

    Aktivita a ty
    Ak sa nemýlim, tak žiadosť by mala prísť v tej dobe, kedy máš dlhodobú aktivitu viacmenej na mode, kde hráš. Netvrdím, že si nemôžeš odskočiť na iný mod, ale v tvojom prípade to je viacnásobná aktivita na furien serveroch ako na PB.

    Samozrejme máš aj +, predpokladám, že rozoznáš cheaterov, snažíš sa, skúsenosti s amx, v pohode žiadosť. Ale taktiež sa vieš chovať ako počasie v jeseni.
    Ja ti nedávam ani pro, ani proti. Vlastne, aj tak by ani jedno vyjadrenie nemalo žiadnu váhu, skôr mi šlo o to zhodnotiť túto žiadosť.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    cc,
    Ahoj.

    Pred editom si tam písal, že ešte neubehol ani mesiac od podania minulej žiadosti a je tu dalšia žiadosť, napísal si tam rázne proti. Po chvíli si editol, že ti niečo vysvetlil a dal si mu tam nerozhodný verdikt. Nedochádza mi, čo sa dá na tom vysvetliť.
    To je jeho rozhodnutie, nič ma do toho nieje. Sorry.

    Ďalej, zas až tak veľa tých hlásení nemáš na fórku. A čo som pozrel banlist, tak taktiež to hláseniami nejak neprekvitá. Takže je otázne, či vôbec admin na PB je potrebný. Ešte kedysi, keď som hral PB ako admin, tak hlásenie z PB serveru prišlo zriedka. A aj keď som tam hrával ako obyčajný hráč, tak sa na PB žiadne extrémy nediali. Prišiel mi to ako jeden z najkľudnejších serverov.
    Tak ono je to ako kedy.. Od 24 do neviem kedy som skúsil nehlásiť a skoro každý deň som sa spýtal nejakého admina či prišlo nejaké hlásenie.. No ono je to presne tak, jak som si myslel.. Nato, že z pb hlásim tak menej sám, mám ale hlásení dosť..

    Tiež tam je vetička, v ktorej píšeš, že vždy keď môžeš, tak hráčom aj pomôžeš. Dáme si 2 príklady, keď som potreboval povoliť 2 náhrady na PB turnaj, kedže 2 hráči z môjho teamu nestíhali zápas, tak si to odmietol. Žiadal som od teba príliš?
    Ono sa to dá ľahko vysvetliť.. keby napíšeš skôr a nie pár dní pred turnajom tak by som to povolil.. Ale kedže už teamy boli prihlásené, tak mi to prišlo trošku nefér povoliť ptm, kedže každý mal len po 1 náhrade max.

    Potom, keď si mi nepovolil 2 náhrady, tak som poprosil o preloženie nášho prvého zápasu o 15 min, tak aj toto si odmietol.
    Kam pak si mi to len písal? Ako kukám pm tak tam nič také nevidím.. na steame ma už dobrú dobu nemáš a fb tiež.. Že ja o tom nič neviem..

    A pokiaľ viem, tak si tu až ani nemal hrať, kedže PB turnaj už dávno skončil. Síce, aha, to boli zas a zas len prázdne slová.
    Áno, chcel som prestať kvôli operácií obličky, ale naštastie to nieje také vážne. :)

    Aktivita a ty
    Ak sa nemýlim, tak žiadosť by mala prísť v tej dobe, kedy máš dlhodobú aktivitu viacmenej na mode, kde hráš. Netvrdím, že si nemôžeš odskočiť na iný mod, ale v tvojom prípade to je viacnásobná aktivita na furien serveroch ako na PB.
    Jono, ono to môže byť aj tým, že niekto pozeral chatlog a videl tam skoro vždy len furien.. Sem tam si skočim na f, keď je zlá mapa. Veľmi dobre vieš, že na furiene sa vkuse spamuje /Shop a rád tam pokecám s luďmi.. No, to sa nedá povedať o pb, kde chodím často inkognito a moc tam nepíšem.. Na pb chcem skôr kľud no.. :)

    Ale taktiež sa vieš chovať ako počasie v jeseni.
    Áno viem, že moje chovanie nieje boh vie čo.. Ale myslím si, že to nieje nič hrozné.

    Vlastne, aj tak by ani jedno vyjadrenie nemalo žiadnu váhu, skôr mi šlo o to zhodnotiť túto žiadosť.
    Vlastne týmto som si nechcel nejak rýpnuť, len som chcel vysvetliť pár vecí. (ak by to tak niekto bral)

    Ináč ďakujem za vyjadrenia všetkým. :)
    Naposledy upraveno Baxo15; 30-10-16 v 22:52. Důvod: Podakovanie


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Citovat Původně založeno Saintpepo Zobrazit příspěvky
    Minulá žiadosť ani nie 2 mesiace dozadu.
    Tak preco sa to nelockne ako o kazdeho ineho a nepocka na tych 6 mesiacov? :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    Neviem, či si radšej nemal ešte počkať. Inak môj názor na tvoju žiadosť je stále rovnaký, ako v tvojej predminulej žiadosti. Rozhodnutie bude zrejme na vedení.

  9. #9

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    Je aktívny hlási často ja by som bol pro na skúšku
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Podľa mňa si mal ešte počkať so žiadosťou ale inak PRO :---).-
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr.BlackDay
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Aim Bojnice
    Příspěvky
    169

    Odpověď: Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Tak preco sa to nelockne ako o kazdeho ineho a nepocka na tych 6 mesiacov? :)
    Ja by som s tým súhlasil predsa len tie pravidlá sú pre každého rovnaké :)
    MEDIAL BANANA <3

  12. #12

    Odpověď: Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Citovat Původně založeno Mr.BlackDay Zobrazit příspěvky
    Ja by som s tým súhlasil predsa len tie pravidlá sú pre každého rovnaké :)

    Tak na Pepov post som odpisal, že to je len na ňom, no potom som to ale odstránil. Ako som sem hodil žiadosť to boli skoro 2 mesiace od minulej, dneska sú to ďalšie 2 mesiace čo to tu leží. Dobre viete, že keby sa to lockne, tak príde ďalšia žiadosť, lebo sa nevzdám a taktiež, že na pb admina treba. Keby pepo chcel, lockol by mi to hneď a nepisal tam ani ten post. :)

    Prepáčte za neskoršiu odpoveď. :)


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: Re: Žiadosť žobráka o admina.

    Citovat Původně založeno Mr.BlackDay Zobrazit příspěvky
    Ja by som s tým súhlasil predsa len tie pravidlá sú pre každého rovnaké :)
    Kedze poslednu ziadost nebola zamietnuta tak si mohol len otvorit znova tu kde ma iba jedno vyjadrenie a miesto toho si ale zalozil novu takze je to asi OK aj ked si teraz trochu protirecim s mojim postom vyssie. Prepac za neskorsiu odpoved :---).-
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  14. #14

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    Lock viz komunita na kotelne.
    Naposledy upraveno Baxo15; 28-12-16 v 17:58.


  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť žobráka o admina.

    Lck. na vl. žd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •