No ako som sľúbil, napíšem sem ako by to teoreticky mohlo vyzerať :) .
S prihliadnutím na všetkých pracujúcich aj nepracujúcich a takých čo nemajú stále čas... :D

Mini-liga 1v1


Hralo by sa AK alebo M4... to by sa hráči dohodli alebo by si dali knife o mapu.
Hralo by sa štýlom každý s každým.
Každý zápas by sa dohodli dvaja hráči ktorý proti sebe majú hrať na nejaký dátum a čas + by si hodili IP serveru, hrali by klasicky do 16 kde 15:15 by bol platný výsledok a bola by to tým pádom remíza.
Hralo by sa od určitého dátumu po nejaký ďalší, ktorý bude určený a v tomto čase sa celá "mini-liga" odohrá.
Téma na connecty, demá, screeny, výsledky a sťažnosti - budú vytvorené zvlášť aby sa to nemýlilo.

Bodový systém - ako som aj hore naznačil :
výhra - 3 body
remíza (15:15 platný výsledok, ďalej sa nepokračuje) - 1 bod
prehra - 0 bodov

Aby bolo prehľadnejšie kto s kým hrá, tak každý hráč dostane číslo a všetky zápasy budú v danej téme. K zápasom sa následne pripíše výsledok a do tabuľky ktorá bude vytvorená s menami alebo číslami hráčov sa zapíšu body, aby každý vedel ako na tom je.
V prípade 16 hráčov budú postupovať 8 hráči s najlepším počtom bodov. V prípade rovnakých počtov bodov bude rozhodovať scóre. Potom by nasledovali skupiny. Do každej skupiny 4 hráči, kde by každý znova hral s každým a postupovali by 4 hráči. V tejto chvíli by sa postupovalo už podľa pavúka na systém BO3 (best of 3 maps) - čiže hráč musí vyhrať 2 mapy aby postúpil ďalej.
Finále by sa hralo na BO5 - hráč aby vyhral, musí vyhrať 3 mapy, ak hráči nebudú mať čas, môže sa finále rozdeliť na viacero dní.

Pri veľkom počte hráčov ktorý budú mať steam a nonsteam by sa to dalo rozdeliť na Steam skupinu, kde by bol 1 víťaz a na NonSteam skupinu kde by bol taktiež jeden víťaz, ale myslím, že sa toľko NS a S hráčom zvlášť nenájde.

Tu by bolo potrebné mať 3-5 adminov, v podstate len na finále a o 3. miesto a na pozeranie dém v prípade sťažností.

5v5 mini-liga


Hralo by sa klasickým štýlom ako nejaká liga/gather/mix až na výnimku, že by remíza platila a bola platným výsledkom. čiže by sa hralo do 16 ale výsledok 15:15 je platný a nepokračuje sa.
Hralo by sa od začiatku na tabuľky:
16 teamov - 4 tabuľky
32 teamov - 8 tabuliek

Z každého týmu postúpia 2 prvé teamy s najväčším počtom bodov, pri zhode bodov 2 teamu s 3 teamom bude rozhodovať scóre teamov.
Téma na connecty, demá, screeny, výsledky a sťažnosti - budú vytvorené zvlášť aby sa to nemýlilo.

Bodový systém - ako som aj hore napísal :
výhra - 3 body
remíza (15:15 platný výsledok, ďalej sa nepokračuje) - 1 bod
prehra - 0 bodov

Systém hrania zápasov by bol asi taký, že by teamy hrali kedy sa dohodnú, alebo ak by to nešlo bude termín priradený na nejakú sobotu vo večerných hodinách t.j. od 17:00 do 20:00 - vtedy by mali mať asi všetci čas.
Výsledky budú zapisované do tabuľky kde bude aj uvedené kto hrá s kým.
Po tom ako teamy postúpia s tabuľky/skupiny budú náhodne rozlosovaný do pavúka. Všetky zápasy až do finále budú na BO1 - na jednu víťaznú mapu, finále sa odohrá na BO3 - na dve víťazné mapy.
Toto by som nerozdeľoval na S a NS hráčov keďže je to 5v5. Bol by daný čas dokedy sa registrovať, a daný čas medzi ktorým by sa liga odohrala.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Info k obom "mini-ligám"


Čas mini-ligy by sa upresnil ale bolo by to na dlhšie t.j. asi 1 mesiac aby sa stihlo všetko odohrať a aby to bolo všetko na správnom miesto a nenáhlilo sa to a potom sa to celé pokazilo. 1 mesiac je odhad, môže to byť aj menej aj viac, myslím že sa to do 1 mesiaca stihne ale tak nikdy nevieš.

To je odo mňa asi všetko, je to len návrh pre organizátorov, poprípade sa ma môžete pýtať atď, odpoviem. Ak bude organizátor ktorý to spraví tak sa rád pridám, alebo ak sa nikto nenájde tak sa toho chytím ak bude veľký záujem :)