Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Přidání odpovědi

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele babovka
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Tábor
    Příspěvky
    63

    Přidání odpovědi

    Zdravím, vždy, když chci přidat nějakou odpověd pod příspěvek, tak mi to napíše něco ohledně toho, že administrátor mi zablokoval odpovědi atp. chtěl bych vás poprosit, aby jste (pokud to je bug) tuto chybu opravili a nebo, aby mi byl aspoň dán důvod, proč jsem dostal takové zablokování. Nebo pokud víte, jak tento problém vyřešit, tak Vás aspoň prosím o radu, děkuji. -babovka

    Zapomněl jsem dodat, že u některým příspěvků to jde, možná to je nastavením autora příspěvků, ale radši jsem se zeptal. :)
    Naposledy upraveno Koprakek; 05-10-16 v 19:58. Důvod: EDIT
    CHEATAMA SE SICE NA CHVÍLI ZABAVÍŠ, ALE DALEKO SE S NIMI NEDOSTANEŠ :) - babovka 2k16

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: Přidání odpovědi

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...m%26%23269%3Bo
    Lebo sú vaše príspevky zbytočné.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno B!g 5m0k3 Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...m%26%23269%3Bo
    Lebo sú vaše príspevky zbytočné.
    Ehm, nič proti vám, ale tiež ste neni na tom najlepšie páni admini, čo sa týka racionality vašich príspevkov a ich hodnoty, napríklad: ---> Friday13.cz <---

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Ehm, nič proti vám, ale tiež ste neni na tom najlepšie páni admini, čo sa týka racionality vašich príspevkov a ich hodnoty, napríklad: ---> Friday13.cz <---
    No , ono se nedá jinak odpovídat mentálně poštiženému člověku, jako byl tenhle :-)
    FURIEN

  5. #5
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Ono tam ani nešlo o to, že vy hráči píšete pičoviny do hlásení do ktorých Vás je prd, skôr tam išlo o to, že už až moc si dovolujete a berete to viac do vlastných rúk. Ja keď som došiel na forko neodvazil som sa nikam napísať, a teraz je bežné, že hráč napíše do nejakého hlásenia: Neni na ban lock. Keď moderátor pozre tému tak ju musí locknúť keď tam je to slovo lock a keď tam napíše hráč to slovo, moderátor si to nevšimne a je to locknuté, zatiaľ čo sa nič nevyriešilo, len nejaký retard tam napísal lock. Trocha som si zavaril tým, že nemôžem Vás hejtovať v hláseniach sem tam, ale to mi žily do 3 dní prestane trhať.
    Qwik: to čo si sem hodil je UB žiadosť a tam absolútne už nemáte čo písať, to ste mali ešte predtým zakázané.

    BTW: Takto sa naháňali príspevky na foru takže to že tam nemôžte písať je úplne top. Žiadnych 2034 príspevkov o hovne, ktoré nikomu nepomohli. :)

    Príklad: http://csko.cz/forum/showthread.php?...570#post421570
    Naposledy upraveno because; 08-10-16 v 00:36.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Ono tam ani nešlo o to, že vy hráči píšete pičoviny do hlásení do ktorých Vás je prd, skôr tam išlo o to, že už až moc si dovolujete a berete to viac do vlastných rúk. Ja keď som došiel na forko neodvazil som sa nikam napísať, a teraz je bežné, že hráč napíše do nejakého hlásenia: Neni na ban lock. Keď moderátor pozre tému tak ju musí locknúť keď tam je to slovo lock a keď tam napíše hráč to slovo, moderátor si to nevšimne a je to locknuté, zatiaľ čo sa nič nevyriešilo, len nejaký retard tam napísal lock. Trocha som si zavaril tým, že nemôžem Vás hejtovať v hláseniach sem tam, ale to mi žily do 3 dní prestane trhať.
    Qwik: to čo si sem hodil je UB žiadosť a tam absolútne už nemáte čo písať, to ste mali ešte predtým zakázané.

    BTW: Takto sa naháňali príspevky na foru takže to že tam nemôžte písať je úplne top. Žiadnych 2034 príspevkov o hovne, ktoré nikomu nepomohli. :)

    Príklad: http://csko.cz/forum/showthread.php?...570#post421570
    Neviem, koho myslíš tým "vy hráči" či aj mňa, ale ja sa nemám potrebu vyjadrovať tam, kde to není treba, resp. vyjadrujem sa iba do svojej sekcie (zombie) a občas do nejakého offtopicu.

    Čo sa týka tých posthunterov, plne s tebou súhlasim, čo si navrhol tu tému. Zbytočne tu vznikali hádky a sprosté flamy, človek otvoril nejaký thread a tam x strán prakticky o ničom. Z jednej strany ma aj mrzí, že Kotelna už nie je to, čo bývalo kedysi a s tým budú určite súhlasiť všetci, čo sú na fóre, alebo in-game od roku 2012-2013. Bohužial prišla tá moderná generácia detí "som rebel, vyjadrím sa hocikde, do čoho ma je absolutne pou."
    Naposledy upraveno Qwix; 08-10-16 v 14:28.

  7. #7
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Ono tam ani nešlo o to, že vy hráči píšete pičoviny do hlásení do ktorých Vás je prd, skôr tam išlo o to, že už až moc si dovolujete a berete to viac do vlastných rúk. Ja keď som došiel na forko neodvazil som sa nikam napísať, a teraz je bežné, že hráč napíše do nejakého hlásenia: Neni na ban lock. Keď moderátor pozre tému tak ju musí locknúť keď tam je to slovo lock a keď tam napíše hráč to slovo, moderátor si to nevšimne a je to locknuté, zatiaľ čo sa nič nevyriešilo, len nejaký retard tam napísal lock. Trocha som si zavaril tým, že nemôžem Vás hejtovať v hláseniach sem tam, ale to mi žily do 3 dní prestane trhať.
    Qwik: to čo si sem hodil je UB žiadosť a tam absolútne už nemáte čo písať, to ste mali ešte predtým zakázané.

    BTW: Takto sa naháňali príspevky na foru takže to že tam nemôžte písať je úplne top. Žiadnych 2034 príspevkov o hovne, ktoré nikomu nepomohli. :)

    Príklad: http://csko.cz/forum/showthread.php?...570#post421570
    Ano, jak píšeš, já jsem taky na forum byl '' nováček '' a vůbec jsem do ničeho nestrkal prsty, ale pak jsem si řekl že by možná šlo adminům ulehčit práci, nikdy mě osobně nešlo o *posthunterství* ale spíš o to, aby to admini měli lehčí, někteří hráči co tam psali by si měli uvědomit jaké jsou meze a jaké mají oni pravomoce, nejvíce mě dostalo jak tam začli psát to *lock* to je jako od pouhých hráčů docela hodně.. Jinak já si myslím že by se to mohlo zavést zpátky ale do určitých hranicí, prostě napíše nějaký trotl lock co tam to lock ani psát nemá, tak prostě ho upozornit a ták, né hned to zatrhnout, já osobně jsem se v příspěvcích ,, hlášení a stížnosti na hráče '' vyjadřoval často, ale psal jsem jenom to co bylo důležité, žádné blbosti, nic.. Tak ale je pravda, že poslední dobou tam začli psát blbečci..

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Ano, jak píšeš, já jsem taky na forum byl '' nováček '' a vůbec jsem do ničeho nestrkal prsty, ale pak jsem si řekl že by možná šlo adminům ulehčit práci, nikdy mě osobně nešlo o *posthunterství* ale spíš o to, aby to admini měli lehčí, někteří hráči co tam psali by si měli uvědomit jaké jsou meze a jaké mají oni pravomoce, nejvíce mě dostalo jak tam začli psát to *lock* to je jako od pouhých hráčů docela hodně.. Jinak já si myslím že by se to mohlo zavést zpátky ale do určitých hranicí, prostě napíše nějaký trotl lock co tam to lock ani psát nemá, tak prostě ho upozornit a ták, né hned to zatrhnout, já osobně jsem se v příspěvcích ,, hlášení a stížnosti na hráče '' vyjadřoval často, ale psal jsem jenom to co bylo důležité, žádné blbosti, nic.. Tak ale je pravda, že poslední dobou tam začli psát blbečci..
    Práve preto sa to zaviedlo a je to tak dobre.

  9. #9
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno Qwix Zobrazit příspěvky
    Práve preto sa to zaviedlo a je to tak dobre.
    No jasné, ale víš, někteří hráči se snažily spíš tu práci adminům ulehčit, takže si nemyslím že je to uplně dobře, ale jako, škoda že se to nedá dát jenom některým lidem, kteří vystupují prostě inteligentně, né že dělají posthuntery a takové.. :/

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    No jasné, ale víš, někteří hráči se snažily spíš tu práci adminům ulehčit, takže si nemyslím že je to uplně dobře, ale jako, škoda že se to nedá dát jenom některým lidem, kteří vystupují prostě inteligentně, né že dělají posthuntery a takové.. :/
    Tím myslíš sebe?

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    No jasné, ale víš, někteří hráči se snažily spíš tu práci adminům ulehčit, takže si nemyslím že je to uplně dobře, ale jako, škoda že se to nedá dát jenom některým lidem, kteří vystupují prostě inteligentně, né že dělají posthuntery a takové.. :/
    Závisí od toho, akým spôsobom to uľahčenie myslíš. Ak sa jedná o hodenie linku banu, tak to je minimum.

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Přidání odpovědi

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    No jasné, ale víš, někteří hráči se snažily spíš tu práci adminům ulehčit, takže si nemyslím že je to uplně dobře, ale jako, škoda že se to nedá dát jenom některým lidem, kteří vystupují prostě inteligentně, né že dělají posthuntery a takové.. :/
    Ty lidé čo vystupujú inteligetne majú dávno práva, žiaľ ale aj tak sa niekedy do celých čipsov zamieša jeden ulomený.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •