Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 60

Téma: Žiadam o práva admina

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Žiadam o práva admina

    Prajem dobrý DEŇ
    Vek: 16
    MENO: Martin Závodský
    MENO V HRE: **ZavO**
    STEAM MENO: martinzavo
    STEAM ID: STEAM_0:1:29811284
    SKÚSENOSTI: som server admin na jednej stránke a na nej som získal skúsenosti (ovládam AMX), riadil som sa radami Charona a veľmi mi pomohli Ďakujem. Ostaté veci ovládam ako napr.: bindovanie, točenie prehrávanie DEM, .......

    Som aktívny na fóru v nočných hodinách, chodím na gymnázium do 2. ročníka strednej školy.

    S viacerými z vás som sa nepohodol no ak mi neveríte, že toto všetko ovládam tak si ma vyskúšajte.

    Chcel by som byť server adminom, ak by to však nevyšlo tak JB adminom (nechodíte sem už skoro vôbec a často sa tu dejú nekalé veci, pravidla ovládam PERFEKTNE).

    PS: viem, že som už podal viacej žiadostí o práva admina o unban a, že tu niesom najdlhšie no prosím VÁS vyjadrite svoj názor.

    Ďakujem vám za vaše dobré a aj za zlé hodnotenia, BOLA by to pre mňa česť spolupracovať s vami.
    Naposledy upraveno zavo; 13-02-12 v 20:01.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žiadam o práva admina

    Ne

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žiadam o práva admina

    JB nevím, ale na střílející servery asi ne
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žiadam o práva admina

    Proč takovej velkej pozdrav? x) Myslim, že sis to zkazil těma předchozíma žádostma. Kdybys ji podal až teď jak sem ti říkal, měl bys podle mě slušnou šanci, protože až na ten pozdrav je žádost dobrá; jelikož se máme na steamu, tak vim že si za poslední dobu nabral brain (to točení dem apod.), že máš už i nějaký ty schopnosti (zarezervovat server a dát dohromady menší mix.) Možná bych přidal, že abys získal zkušenosti si se stal i adminem jak si mi říkal na tom jednom menším portále, (pokud Ti to tady vyjde, musel by ses jich tam samozřejmě vzdát) což pokud bys měl tam odtud nějaký dobrý výsledky by mohlo být plus.

    Za mě bys měl na JB ano, ale s těma předchozíma žádostma sis nevybudoval dobrou reputaci a je to ještě moc krátká doba co se to stalo. Zkusil bych na Tvym místě počkat ještě 2 měsíce, protože tohle asi nevyjde. Dávám Ti PRO na Jailbreak, protože znalosti toho serveru máš nadprůměrný, ale moc nevěřím, že to vyjde.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #5

    Re: Žiadam o práva admina

    Jsi admin jinde a chceš práva tu? Tak to asi ne ...

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žiadam o práva admina

    Na JB ano, tam adminů není nikdy dost, ale na ostatní asi ne, ten pozdrav sem ti říkal, že ho máš zmenšit a dát mu jinou než modrou barvu, že to bije do očí :)

    Na normálních střílecích serverech by to byl problém, že seš admin jinde, ale u JB nevím.
    /edit: http://exile-servers.eu/viewpage.php?page_id=1 a http://steamcommunity.com/profiles/76561198019888297
    Naposledy upraveno ZEUS; 07-02-12 v 13:15.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Bia: viem co si mi povedal a lutujem ze som to vtedy podal bola to chyba len som bol nervozny a nedockavy/- bal som sa ze zavru ziadosti + bal som sa ze bude trvat dlho kym ich znovu otvoria/, no nedockavostou uz netrpim.
    Lucca: kludene odtial odidem je nas tam malo + takmer nikdo tam nechodi

    VSETCI: JB by fakt nevadilo, bavi ma + prava ovladam


    MAGI otazocka preco si hned napisal ne?
    Naposledy upraveno zavo; 07-02-12 v 14:17.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žiadam o práva admina

    Promin, ale nelibis se mi

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    nevadi ved kazdy ma svoj nazor, verim ze si mozem zato aj ja - pomohlo aj to ze som predtym popodaval tie prihlasky

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žiadam o práva admina

    Reknu ti to takhle ne ze se mi nelibis vyslovene ty, ale proste tvoje mysleni. Chcete jeste hodne hrat :) Casem bys urcite mohl delat admina, jako kazdy jiny :)

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    co narobim som aky som, no za poslednu dobu som sa dost zmenil




    Moje zaluby atd som sem nepisal lebo moc nesuvisia s CS adminovanim alebo mam aj tie napisat?
    Naposledy upraveno zavo; 07-02-12 v 14:59.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Za mě ne, nemáš odehráno tolik, kolik by měl admin mít.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    A kolko by som mal mat odohrane?

    Ked som sa ta toto spytal v chate tak si odpovedal:
    - ze vela, ale ked som sa ta spytal v chate kolko je vela povedal si ze nevies, a kde? si neodpovedal.
    - potom si mi napisal ze ma nechces lebo podla teba neviem hrat (- sa nehadam nejsom najlepsi ale ani najhorsi), + na JB pokial viem potrebujem vediet pravidla a tie ovladam a strielat natolko viem aby som niekoho kdo neskoro reaguje zabil.


    Nechcem nijak napadat co napises ale napis nabuduce zrozumitelne co tym chces vyjadrit.
    Naposledy upraveno zavo; 08-02-12 v 14:22.

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Chcel by som byť server adminom, ak by to však nevyšlo tak JB adminom (nechodíte sem už skoro vôbec a často sa tu dejú nekalé veci, pravidla ovládam PERFEKTNE).


    Tohle jsi napsal, tak mi řekni, proč tu mluvíš jen o JB když chceš být admin všude. Prostě nevěřim tomu, že máš schopnosti na to, abys mohl dělat admina.

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Ak si precitas tie odpovede nad tebou uvidis ze vecsina je za JB a ja stym suhlasim nemam nijaky problem
    a napisal som tiez toto
    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    ak mi neveríte, že toto všetko ovládam tak si ma vyskúšajte.
    myslim ADMINOVANIE

    - Na steame napr. si ma vyskusaj ak chces

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •