Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 60

Téma: Žiadam o práva admina

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Žiadam o práva admina

    Vzhledem k tomu, že je vidět nějaká snaha dokázat, že to myslíš vážně, a myslim, že lidi by měli dostávat druhou šanci, na JB, za mě proč ne, jinam si myslim, že na to máš čas...ale samozřejmě musís skončit s adminováním tam, kde píšeš, že máš práva aktuálně...dále nechápu velikost pozdravu, ale budiž..nicméně, jsem tu krátce, takže nechávám hlavní slovo kolegům ;)

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Thx djkofi, admini
    Ten pozdrav som si skusil ci mi to vobec pojde, je jasne ze by som odtial odisiel ved aj tak sa tam nic nedeje a jediny kdo chodi na tie servery tak su cheatery a tam som nanich ziskal aj skusenosti, a viem ze som jeden z najaktivnejsich hracov na kotelne denne tu hram okolo 5h 3min a viac.

    Zabudol som vypisat servery na ktorych hravam: Oldschool, BB, jasne je ze JB, classic, raz za cas Paintbal a AWP.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žiadam o práva admina

    Já bych mu dal práva na JB, jestli se odsvědčí, tak bych mu dal šanci i na ostatní servery.

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Dakujem ZEUSI ak ich dostanem nesklamem teba a ani ostatnych adminov budem sa snazit ako to len pojde.

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadam o práva admina

    Tak na JB neviem, neviem. Rosi ich nedostal a to tam je (bol) podľa mňa častejšie.

    Na iné určite nie:
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp
    +
    Classik: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...fo&player=2045
    Kills per Death: 0.6463 (0.65*)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp toto som nepochopil.
    ale aktivita je dobra.
    Dakujem Charone za vyjadrenie, no ako server admin viem pomoct emusim byt najvecsi Bored no adhalovat cheaterov viem + pravidla viem.

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp toto som nepochopil.
    ale aktivita je dobra.
    Dakujem Charone za vyjadrenie, no ako server admin viem pomoct emusim byt najvecsi Bored no adhalovat cheaterov viem + pravidla viem.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp toto som nepochopil. - sry mal som otrorených viac okien naraz. Som sa sekol :D

    No ako pomôcť môžeš aj tak, ale podla mňa potrebuješ aj vedieť hrať. Inak by sa stalo, že by bola polovica zabanovaná, len tak. Na fóre si nenahlásil nikoho, takže trochu mám pochybnosti...

    A ano, aktivita: Total Connection Time: 0d 11:23:00h - preto sa mi moc nepáči Kills per Death: 0.6554 (0.65*)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Ale nahlasil som http://csko.cz/forum/showthread.php?...ll=1#post72419, dalsich na oldschoole ale napisal som adminovy d3r0v4c(nvm ci je to spravne ale nahlasil som mu dvoch).

  9. #24
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Jsem silně proti, aby zavo dostal práva, hru vůbec neovládá a neví která bije i když píše opak, kdyby cs hrál 5,5 roku na NS a 2 roky na steamu, takl by musel mít nahráno více jak 273 hodin, to svědčí o tom, že si vymýšlí.

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    no ty zas vies toho vela. Prekrucas pravdu a vyberas si z nej to co sa ti hodi. Ak nevies ratat tak 5.5 + 2 = 7.5 lenze ja hram 6rokov a steam mam 0.5roka.
    Mozno ti nesluzi pamet ale ak si myslis ze klamem a nevies si zapametat presne o com sme si pisali na steame vcera tak bud prosim ta ticho.
    pisali sme si vcera na steame aja som ti napisal: TENTO TYZDEN SOM SI DAL DO OPRAVY POCITAT MAM S NIM PROBLEM A PO TYZDNI MI POVEDALI ZE MI HO DONESU a dnes som si bol pren po skoro tyzdni (v pondelok som ho tam dal a dnes som si pon prisiel) a dnes som ti napisal: ZE MAL SOM PEKNE SKORE 14:3 NA CLASSICU (lebo si my povedal ze neveris ze by som mohol mat niekedy dobre skore na classicu) A ZE HRAM NA POCITACI (tu si si zapametal ze mam na tyzden v oprave pocitac a ze ho namam pri sebe ze hram na NTB lenze som si dnes pon isiel a necel si prekusnut ze by to tak mohlo byt).
    Naposledy upraveno zavo; 12-02-12 v 19:38.

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Nechci to delat, ale ja to vcera preposilal meckymu aby videl co si zac, neva log z TSka ti preposlu a vyfotim.

    LOG máš zde!
    OBRAZEK MAS ZDE!

    Tady to máš ještě v obrázkový verzi abys videl, ze jsem to nepřepsal a teď mi něco řikej.
    Naposledy upraveno NemiKD; 12-02-12 v 21:33.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Žiadam o práva admina

    Na serveru jsem tě několikrát potkal a přišlo mi že jsi vůbec nevěděl o co jde takže NE.
    btw: Nevěřím ti že to hraješ 6 let kdyby jsi to hrál 6 let je to někde vidět.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadam o práva admina

    Zavo podle toho co píšeš mi nepříjde že by jsi měl myšlení na to dělat tu admina za mě NE

  14. #29
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Myslenie nato mam len neviem az tak dobre hrat ako ty alebo ostatny ale niesom najslabsi (- na JB server nepotrebujem az tak moc davat heady tam to aj zaciatocnik udrzi (- vzburu ak po tebe nejdu vsetci)) a (cheaterov odhalovat viem tiez) , mecky hral som vtedy na NTB a tam to neni naj uz mam komp spet potom budem hrat, NemiKDe to dokazuje co som napisal ze som mal komp v oprave a ze som hral tyzden na NTB len inym sposobom som to napisal.

    Ake by mali byt vlastnosti admina:
    1. nieco vediet o hre
    2. aspon trochu vediet hrat
    3. ovladat pravidla, amx, tocenie DEM
    4. rozmyslat pred zabanovanim hraca a pri hre
    5. nenadavat kazdemu hracovi (vediet sa ovladat)
    6. to je vsetko, a vsetko zvladam(splnujem)

    Pokial viem admin nemusi byt najvecsi borec v hrani. Viacery ma tu hodnotite podla toho ci viem hrat dobre CSko. Ak si myslite ze to je podla toho tak berte kazdeho kdo ma naj skore, vie trochu amx a nebudete mat nedostatok adminov. Ja mam zaujem a snahu a prajem si byt adminom a dufam ze aj budem no ak si myslite ze ked nebudem davat headu za headou tak neviem.

    Zacal som robit pre to aby som bol admin maximum: Ucil som sa amx, pravidelne som zacal chodit na forum, podal som ziadost o prava admina na inom servery aby som nazberal skusenosti lebo som vedel ze keby som ich nemal nezobrali by ste ma no zabudol som sa pilne ucit mat najvecsie skore v hre PREPACTE MI TO no ak ma budete len podla toho hodnotit tak neviem. Pozrite si co som pre to spravil a nie ake mam skore.
    Dakujem za vase prispevky.

  15. #30
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Já nikdy nekoukám na skóre, taky mám na serveru špatné skóre a co, ty o té hře moc věcí nevíš, admin by o té hře měl vědět hodně a ne NĚCO. Je super co jsi proto udělal, udělej ještě víc, nauč se tu hru a bude to OK.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •