Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 60

Téma: Žiadam o práva admina

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    no co sa mam vediet o CS? napis mi to co neviem

  2. #32
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žiadam o práva admina

    zavo pouzival jsi nekdy cheaty?

  3. #33
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Iba na cheat servery SH a WH(u kamarata), AB som este nepouzil no je pomerne lahke objavit ho ako aj ostatne. Najtazsie je odhalit WH no to sa da tiez. Osobne cheaty nemam na pocitaci a nikdy som nemal a ani sa nechystam mat ich.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Iba na cheat servery SH a WH(u kamarata), AB som este nepouzil no je pomerne lahke objavit ho ako aj ostatne. Najtazsie je odhalit WH no to sa da tiez. Osobne cheaty nemam na pocitaci a nikdy som nemal a ani sa nechystam mat ich.
    Podle mě se mají skušenosti získávat jinak než používat cheaty, proto NE.

  5. #35
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Ale ak si precitas otazku co mi polozil tak zistis ze sa pytal ci som nejaky pouzil, na tu som mu odpovedal skusenosti nemam len z pouzitia ale aj z banovania , pomahania odhalovania atd cheaterov

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Žiadam o práva admina

    Tak ok, ale tady se jedná o JB ne?

  7. #37
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    aj o server admin, tam mam zaujem tiez a hlavny JB ma bavi a casto tam nejsu admini. keby ten server admin nevisiel tak aspon na JB by som chcel ale ako server admin by som sa podla mna uplatnil viac :D

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadam o práva admina

    Na JB se nedávno přijal admin Leryx který tam je každý den a když né tak tam skočím já problém mi to nedělá.Tudíž nevidím důvod aby jsi se stal adminem.

  9. #39
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    No a kdo ti povie ze tam je nejaky problem? ked pisem cez ! nikdo nepride som to uz vzdal a dnes som tam bol pomerne dlho a nikdo tam nebol ziadny admin, az ked som vas otravoval PM, a Leryx alebo Pep!no tam su no neskor na vecer.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Žiadam o práva admina

    A ty nechodíš do školy? ty tam budeš i dopoledne? Nemůžu tam být pořád, pepča taktéž a jakýkoli jiný admin taky ne, prostě existuje i reallife a nejvíce hráčů tam je právě ve večerních hodinách a to tam jsem. Nvm, k této žádosti jsem se nechtěl vyjadřovat ale nakonec ti to přece jen řeknu. Je ti 16 let ale podle mně se nechováš jako lidé tohoto věku. Prostě tě ze hry znám ale moc si mě zrovna neoslovil. Ten nadpis už větší napsat nešel? Několikrát ti Zeus i na chatu psal ať to změníš, já čekal až se to stane, ale nic.. Myslíš si že nás oslovíš velkým nadpisem? Pokud ano mám pro tebe taky něco: NE

    Promiň...

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadam o práva admina

    Když jsem ve hře tak tam příjdu dneska jsem byl na JB 2x jen kvůli tomu že se vám tam pořád něco nelíbí.A když je nejhůř existuje steam. ;)

    BTW:naprosto souhlasím s Leryxem.

  12. #42
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    O.K. sa nehadam a tu PMku som poslal cez steam, Lero ja som povedal ze tam si az na vecer sa nehadam je ich vtedy najviac a tiez chodim do skoly no domov chodim po obede asi okolo 12-13hod. Nemieril som s tym nikam no ak to chces takto tak to ja som ti minule povedal a to si tam bol tiez ze bol MFK tri kola za sebou a ty si mi povedal nemam cas no za T si hral(nieco si asi mal nehadam sa).
    Dlouhisi a na kolko tam chodis 5min? nieco vyriesis a potom odides? tam treba byt dlhsie(nehovorim ze to tak je).
    Pozrite nechcemno sa s vami hadat no mam naozaj VAZNY zaujem o ADMIN prava robim pre to vela, ale ked mi budete pisat ze ma nechcete lebo sa vas nieco dotkne co poviem alebo to ze nedavam len heady tak nvm jak to tu skonci, no ja dufam ze budem medzi vami.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadam o práva admina

    První věc v jednom příspěvku tvrdíš že píšeš přes ! a ve druhém že přes steam ? Tak to mě trochu mate. A druhá věc na jaké střední škole se končí v 12-13 hodin ? Ještě ke všemu když jde o gymnázium.

  14. #44
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žiadam o práva admina

    Otazka zda si uz pouzival cheaty byla zamerne polozena. Chtel jsem vedet zda vis co jsou cheaty. Ty si rekl ze ne, pak ale nevim jak chces poznavat zda se jedna o cheat.
    Ja myslim, ze kazdy admin musi zkusit cheaty. Ja osobne jsem kdysi cheatoval.
    Myslim, ze jeste nemas dost zkusenosti na adminovani servru typu classic, dm...
    Co se tyce JB tak vubec nevim, to se nebudu vyjadrovat.

  15. #45
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Ked nikto nepride cez ! tak napisem cez steam adminovy ktori viem ze pravidla na JB ovlada. Koncime tam skor lebo mame chripkove obdobie (3moje ucitelky cakaju dieta a 2 su chore dost dlho) stale nam odpadavaju hodiny dnes nam odpadla 6a7hod zajtra 6 a pozajtra 7a6 dalej nam nepovedali.
    FENOMEN som napisal ze cheaty som pouzil(u kamosa) ale som proti nim tak preco ich nadalej pouzivat? a stahovat si ich? a jak som napisal SH AB ti odhalim ale WH budem mat trochu problem ale ak si hrac nebude davat pozor tak aj to zistim(bude hrat moc napadne) alebo si zavolam niekoho na pomoc.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •