Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 60

Téma: Žiadam o práva admina

  1. #46
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Ked nikto nepride cez ! tak napisem cez steam adminovy ktori viem ze pravidla na JB ovlada. Koncime tam skor lebo mame chripkove obdobie (3moje ucitelky cakaju dieta a 2 su chore dost dlho) stale nam odpadavaju hodiny dnes nam odpadla 6a7hod zajtra 6 a pozajtra 7a6 dalej nam nepovedali.
    FENOMEN som napisal ze cheaty som pouzil(u kamosa) ale som proti nim tak preco ich nadalej pouzivat? a stahovat si ich? a jak som napisal SH AB ti odhalim ale WH budem mat trochu problem ale ak si hrac nebude davat pozor tak aj to zistim(bude hrat moc napadne) alebo si zavolam niekoho na pomoc.
    U wh si dava kazdej pozor aby nebyl odhalen, no offence.

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadam o práva admina

    Určitě ty učitelky nebudou těhotný a nemocný na furt ;)

  3. #48
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Jn no tie co su tohotne - s nimi mame posledne hodiny a povedali nam este 3tyzdne budeme tak, a potom tie co su chore nvm co presne majju ale chybaju uz 2tyzdne.
    A NemiKDe ako je mozne ze ich objavujete, a nedava si kazdy?

  4. #49
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Jn no tie co su tohotne - s nimi mame posledne hodiny a povedali nam este 3tyzdne budeme tak, a potom tie co su chore nvm co presne majju ale chybaju uz 2tyzdne.
    A NemiKDe ako je mozne ze ich objavujete, a nedava si kazdy?
    Protoze ty lidi vědí jak to ty dotyčný maskujou, ty podle tvých slov víš prd.

  5. #50
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Jn lenze objavit ich viem aspon s kamosom na tom druhom servery sme to robili tak ze on sa niekam zakempil tak ze ho nomohol vidiet a ten hrav ak ho dal a presne nan mieril mal WH ale to nas tam bolo malo tu by som to objavil tak ze by som poriadne pozeral kam pozera on a ak by som si nim nebol isty tak by som ho nahlasil medzi cheaterov alebo by si mi poradil lebo ty toho vies vela.
    Naposledy upraveno zavo; 13-02-12 v 22:26.

  6. #51
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Jn neviem o nich moc ak myslis ucitelky ale vobec ma to netrapi. a jak si myslel ze to maskujou?
    To Wh.....

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Žiadam o práva admina

    No já si myslím že jestli se nikdo nechce už vyjádřit může se to locknout ...

  8. #53
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Poprosil by som este Kolta k vyjadreniu Dakujem.
    Dakujem vsetkym za vase positivne a aj negativne odpovede. Dufam ze budeme spolu adminmi a keby sme boli tak vas presvedcim ze ste spravili dobre a presvedcim aj NemKDa ze sa vo mne mylil.

  9. #54
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Jn lenze objavit ich viem aspon s kamosom na tom druhom servery sme to robili tak ze on sa niekam zakempil tak ze ho nomohol vidiet a ten hrav ak ho dal a presne nan mieril mal WH ale to nas tam bolo malo tu by som to objavil tak ze by som poriadne pozeral kam pozera on a ak by som si nim nebol isty tak by som ho nahlasil medzi cheaterov alebo by si mi poradil lebo ty toho vies vela.
    To spraví len ten, čo má stiahnuté csko týždeň a WH dva týždne. Len pozerať kam pozerá absolútne nestačí. Len trochu keď vie s Whkom, tak nebude čumeť na hráča, ale .... no návod tu dávať nebudem. Ale to len taký môj postreh. :)
    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Poprosil by som este Kolta k vyjadreniu Dakujem.
    Dakujem vsetkym za vase positivne a aj negativne odpovede. Dufam ze budeme spolu adminmi a keby sme boli tak vas presvedcim ze ste spravili dobre a presvedcim aj NemKDa ze sa vo mne mylil.
    Možno v budúcnosti, teraz mám pocit, že to nevíde. :/
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #55
    Kotel
    Guest

    Re: Žiadam o práva admina

    Ne.

  11. #56
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Aj ja mam takyy pocit no SNAHA bola a este pretrvava a stale dufam v male zrnko nadeje. WH si stahovat nechcem som proti tomu no ak to je potrebne tak stiahnem. No to
    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Len pozerať kam pozerá absolútne nestačí.
    som tak nemyslel myslel som to ak uvidi je ich tam moc stiahne sa alebo nikdo tam neni pojde atd tak takto by som ho odhalil aspon dufam. No ako som napisal ak by som si nebol isty zavolal by som si pomoc + daval by som to na forum pokial by som sa to nenaucil.
    Charone napis mi PM jak nato pls

  12. #57
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žiadam o práva admina

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Aj ja mam takyy pocit no SNAHA bola a este pretrvava a stale dufam v male zrnko nadeje. WH si stahovat nechcem som proti tomu no ak to je potrebne tak stiahnem. No to som tak nemyslel myslel som to ak uvidi je ich tam moc stiahne sa alebo nikdo tam neni pojde atd tak takto by som ho odhalil aspon dufam. No ako som napisal ak by som si nebol isty zavolal by som si pomoc + daval by som to na forum pokial by som sa to nenaucil.
    Charone napis mi PM jak nato pls
    Chapes ze tohle se neda naucit? to musis znat proste a nekde si nakou situaci musis nahrat a musis vedet kdy a kam se kouka kdyz vylezas tam a odtamtud kde jsi videt a kdy se mas kam podivat, sledovat radar a vsecko? Tohle se neda naucit.

  13. #58
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Žiadam o práva admina

    Jak je teda mozne ze to vies? ak odpovies zaloz novy Thread tu to nebudeme spamovat. Za pol roka sa naucim vsetko a budeme spoluadmini tomu VER a tes sa!!!
    Naposledy upraveno zavo; 13-02-12 v 23:52.

  14. #59
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žiadam o práva admina

    Bim bam zvonec a rozpravky je koniec. Locknite to.

  15. #60
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadam o práva admina

    Zavo, cvičiť, cvičiť, cvičiť. Na to nie sú žiadne tabuľkové pravidlá a postupy. Je rozhodnuté. Ak máš nejaké otázky, smeruj ich na adminov. Kebyže niečo radím ja, bolo by zas kecov, že do toho nemám čo hovoriť. Určite sa nájde niekto, kto ti pomôže, aj keď rady si už dostal aj tu. :)

    Lock.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •