Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Práva na CTF

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Práva na CTF

    Zdravím celý admin team a náboráře, chtěl bych tímto příspěvkem požádat o práva na CTF.

    Něco málo o mě :

    Moje jméno je Libor mám 17 let, jsem z Moravskoslezského kraje konkrétně z Havířova, moje záliby je hlavně csko, snažím se být aktivní jak ve hře tak na forum, do doby kdy bylo povolené psaní pro *VIP* do témat Hlášení cheatru, tak jsem se snažil pomáhat admin teamu, aby tam nemuseli psát, ale potom tam začali psát další *VIP* '' lock '' a takové blbosti tak jste to zrušily.

    Jak jsem psal jsem dost aktivní ve hře i na forum, mám něco málo nahlášeno, snažím se poznávat cheaty od wh přes ab, autobhop, speedhack, no recoil a další..

    S amx nemám bohužel žádné zkušenost.

    Můj steam profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198252667150/ <--(Edit)

    Můj steam ID : STEAM_0:0:146200711

    Moje nicky ve hře : Zadaný svatíík <3, svatý svatíík, Princezna svatíík. ( momentálně používám Zadaný svatíík <3 )

    Moje jediné - je můj chatlog, jsem cholerické hovado, takže se naseru nad každou prkotinou, hlavně nad teamem v csku, ale snažím se svůj chatlog mírnit..

    Děkuju za pozornost a přečtení mojí žádosti !

    Naposledy upraveno svat; 12-10-16 v 22:34.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,527

    Odpověď: Práva na CTF

    Pravidelně mi hlásí, 100% banned, má přehled. Za mě ANO, pokud se bude chovat.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Práva na CTF

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Pravidelně mi hlásí, 100% banned, má přehled. Za mě ANO, pokud se bude chovat.
    Děkuju, ano svůj chatlog se snažím mírnit.

  4. #4

    Odpověď: Práva na CTF

    PRO, pretože odkedy ťa mam na steame si strašne otravný. :D
    Hlási často a aktivita tiež OK.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Práva na CTF

    Citovat Původně založeno Mirussia. Zobrazit příspěvky
    PRO, pretože odkedy ťa mam na steame si strašne otravný. :D
    Hlási často a aktivita tiež OK.
    Děkuju Mijo.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Práva na CTF

    Taky pro, neustále mi hlásí bez failu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Práva na CTF

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Taky pro, neustále mi hlásí bez failu.
    Děkuju moc Koprakeku.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Práva na CTF

    Tak Ahoj svate, trochu jsem zabádál do CHL a našel jsem tam pár zajimavých věcí a taky víš jaký to mezi náma je, to jsem ale netahám. Nehorázně mě dopaluje to, že na tom CTF hraješ krátce a kdokoliv ti tam ubalí 1-čku, tak nedokážeš uznat, že je lepší, než ty. Myslím, že jako admin by si měl uznat, to že je někdo lepší než ty a umí to lépe. Hlásíš, to je pěkné a hlásíš bez failu, to je moc pěkné ale to je něco, co má splňovat každej admin a hlásí, kde kdo, za to máš plus. Jak už jsem psal, neumím si tě představit jako admina, protože když tě někdo zabije a napíšeš "lucker", "nevíš co si dal", nejde mi to pod nos. Takže, za mě máš proti , ten CHL je velký mínus a docela mě udivilo, že se na ten CHL ještě nikdo nemrkl, když mu dáváte pro.

    E: Nalijme si čisté vody :-) Taky si rád zakempíš :-) ale víc než ti tvoji luckeři atd. mě spíš zajimá ti "píčusové". Není tomu ani 10 dní a to, že si se dostal do top 50 ? A ?

    E2: Spousta hráču to hraje daleko méně a je na tom mnohem líp ;-)
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 07-11-16 v 18:44.

  9. #9
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Práva na CTF

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Tak Ahoj svate, trochu jsem zabádál do CHL a našel jsem tam pár zajimavých věcí a taky víš jaký to mezi náma je, to jsem ale netahám. Nehorázně mě dopaluje to, že na tom CTF hraješ krátce a kdokoliv ti tam ubalí 1-čku, tak nedokážeš uznat, že je lepší, než ty. Myslím, že jako admin by si měl uznat, to že je někdo lepší než ty a umí to lépe. Hlásíš, to je pěkné a hlásíš bez failu, to je moc pěkné ale to je něco, co má splňovat každej admin a hlásí, kde kdo, za to máš plus. Jak už jsem psal, neumím si tě představit jako admina, protože když tě někdo zabije a napíšeš "lucker", "nevíš co si dal", nejde mi to pod nos. Takže, za mě máš proti , ten CHL je velký mínus a docela mě udivilo, že se na ten CHL ještě nikdo nemrkl, když mu dáváte pro.
    Ano, o svém CHL vím, ale to že napíšu '' lucker '' to je zakázané? Nebo jako já nevím, já si do chatu můžu psát vlastně '' cokoliv ''. Lucker nazývám tebe, já totiž umím uznat že je někdo lepší, koukni kolik máš nahráno hodin ty, a kolik já.. ;) To je přece jenom rozdíl, ty už v tom máš nějaký cit, ale já? Já mám pouhých 600 +- hodin.. Ano hraju tam krátce, ale za tak ''krátkou dobu'' jsem se dostal do top 50, a to nejsem žádný takový kemper na spawnu.. ;) Ale i tak děkuju za tvůj názor.

    E: Já to beru spíš tak, že ano, '' píčuskové '' tam jsou, ano, jsem vulgární, ale to jsem napsal, že můj chatlog není uplně špička :) Bohužel, někdy mi to ujede. Nevím co bereš jako kempení, ale dobře, když říkáš.. :) To že jsem 50 top? To myslím to, že někdo kdo to hraje daleko déle není tam kde jsem já.. Ale dobře, jak říkám tvůj názor beru, nemám za potřebí se tu více vypisovat. :--)

    E2: Nebudu tady stebou diskutovat, jestli něco chceš řešit, napiš mi na steam, takže konečné shrnutí. Děkuju že ses mi vyjádřil, že si mi dal proti, loučím se stebou. Ahoj, dobrou noc. :--)
    Naposledy upraveno svat; 07-11-16 v 21:59.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Práva na CTF

    Lck. na vl. žd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •