Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 43

Téma: Žádost o práva na CTF

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Sorry, šéfe, ale já jsem PROTI , vím jak ses choval do nedávna ještě na JB , taky jeden z těch horších hráčů. A nepište že je to dávno, není.
    Myslíš těch pár měsíců zpátky? :D Jo a máš pravdu, to jsem se kravil s daxerem a chosenem, uznávám. Btw. horších?
    Naposledy upraveno Amaterasu; 03-11-16 v 16:47.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Tvoj steam alebo si to od niekoho kúpil?
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Můj steam, koupený před pěti lety přes paysafecard.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    To jsem stáhnul leis a lítal jsem po serverech, nejdříve po ruských a pak jsem se připletl na soe a kotelnu mám pocit. Myslel jsem si že budu hvězda lig a nějaký pub mi může být u někde :). Byl jsem namyšlený parchant jak tam někdo psal :)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Tady musis byt vymazleny jak cumel, abys dostal prava :-).

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Proti
    hlavne za to, že si sa to snažil ututlať.

    Bol si u mňa vhodný kandidát, ale bohužiaľ to už neplatí.
    Naposledy upraveno B!g 5m0k3; 19-11-16 v 18:27.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Big smoke : Nic jsem se nesnažil ututlat :). Normálně jsem ti odpověděl jak to bylo. Ale za chyby se platí.
    Naposledy upraveno Amaterasu; 19-11-16 v 18:55.

  9. #24

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    proti cheating
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Já to chápu, jak jsem psal Smokovi, beru za to zodpovědnost. Ty časy jsou ale pryč, mohu si troufnout říct, že jsem dospěl (tenkrát mi bylo 15) a na serveru občas něco napíšu ale v žádným případě nikoho neurážím. Neustále hlásím Seabíkovi, píše do důvodů, že to je hlášení ode mě a něco jsem hlásil Samčovi, když tu Seabík nebyl. Na ctf moc adminů nevidím, dneska tam hrál baf s flopem a jinak většinou když tam hraju, tak tam nikdo není.

  11. #26

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Ako hej, ale permanentny ban (na steamu) je najhorsie porusenie pravidiel nabora. Clovek by pochopil ze na non steam zapne, ale nie na steame. O hlaseniach ti nikto nepise, je dobre ze hlasis a dalsie tvoje + ale vsetko to zakryje fakt, ze nesplnujes najzakladnejsiu podmienku. Je pravda ze je malo adminov, ale netreba to vyuzit a prijat kazdeho kto ziada.


    E: To maš pravdu, že nechapem. Ja som narozdiel od teba nezapol.

    BTW. Seabi sory neda mi to,ty si mi pisal o tom ako som nekukal chatlog ale stale je to lepšie ako sa nepozrieť do banlistu hah
    Naposledy upraveno Del!k98; 22-11-16 v 19:15.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Není žádný rozdíl jestli někdo zapnul na nonsteamu nebo steamu, tak nevím, proč tu píšeš, že chápeš, že někdo zapnul na nonsteamu a mnohem horší je to na steamu. Je to prostě podvod a stejný prohřešek, akorát jsi si zaplatil 300 navíc. Permanentní ban na steamu je VAC ban udělený od Valve. Mně tenhle ban vypršel před 4 lety, kdy jsem nemohl tady rok hrát. A upřímně jsem nevěděl, že se to po roce ruší, jednou jsem se zkusil napojit a najednou jsem hrál a uvědomil si, že mě to tu baví. Já o tom banu vím, a proto jsem si tu žádost podal, protože věřím, že mohu tady splatit ten dluh vůči hráčům i adminům. Někdo tomu říká druhá šance, já tomu budu říkat, že tu mám určitý závazek.

    E: To že si nezapnul tě ctí. Já jsem se tě nechtěl nějak dotknoutm jen mi přijde divný, že přikládáš banu na steam větší důraz než na NS :) (Pořád se nijak z toho nechci vykroutit, já jsem zapnul)
    Naposledy upraveno Amaterasu; 22-11-16 v 22:06.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o práva na CTF

    Niečo od aviatika:
    Amaterasu
    vtichava@seznam.cz, Písek
    Účty:
    - hap0h (zmazaný)
    - Titán (banned)
    - Titan (banned)
    - headmaker (banned)
    - Aoaja (banned)
    Bany:
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=82809 - perma za AB
    - dopátrateľné bany na undzwei, shifters (už 5 rokov mení steamy ako ponožky, takže sa mi neche pátrať)

    Starší admini vedia o koho ide, mladší nech si prelustrujú admin fórum, viem že sú tam minimálne 3 thready kde sa to rieši
    (kľúčové slovo hapoh)

    Pre lenivých adminov linky:
    1
    2
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Re: Žádost o práva na CTF

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Niečo od aviatika:
    Amaterasu
    vtichava@seznam.cz, Písek
    Účty:
    - hap0h (zmazaný)
    - Titán (banned)
    - Titan (banned)
    - headmaker (banned)
    - Aoaja (banned)
    Bany:
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=82809 - perma za AB
    - dopátrateľné bany na undzwei, shifters (už 5 rokov mení steamy ako ponožky, takže sa mi neche pátrať)

    Starší admini vedia o koho ide, mladší nech si prelustrujú admin fórum, viem že sú tam minimálne 3 thready kde sa to rieši
    (kľúčové slovo hapoh)

    Pre lenivých adminov linky:
    1
    2
    Nemám ani jeden ban na undzwei a shifters :)
    profil na sft http://www.fsrh.shifters.eu/profile/2+JohnnyS
    Tenkrát FFP spolupracovalo s u2jkou a pz, kdybych měl ban na jedný z nich, tak mám automaticky i na druhé.
    http://ffpapi.com/STEAM_0:1:46524675
    Ukaž mi ten ban na undzwei. Já ti profil nepošlu, u2jka už skončila.
    Myslím si, že každý ví kdo jsem, jak jsem psal, tohle je 4-5 let zpátky. Btw na lize jsem nikdy nezapnul a jestli ano, dej mi sem prosím odkaz.
    Pokud začnu vytahovat ředitelzeměkoule, milé rád to vysvětlím :). Hrál jsem s bebem (pak se jmenoval optyyk, desetletberudrogy, ředitelzeměkoule, d3l3ktrium). Dostal ban a koupil si nový steam a založil si nový účet. Hráli jsme spolu 2v2cb a bylo dost podezřelé že se mnou hraje nově registrovaný hráč. Tak jsem si změnil nick na ředitele a vydával se za něj a nemohli na mě, protože jsem měl od něj rozdílnou IP. TENTO STEAM JE JEDINÝ, NA KTERÝM JSEM KDY HRÁL. A vskutku mě hráči a admini začali za něj zaměňovat a proto mi občas hráči neřeknou jinak. Pak jsem se dostal ke hraní s týpkama, kterým hostoval PetrD a od té doby hraju s ním a s icwestem (spajska) a sirasterem. Tihle hráči mě naučili pokory v csku, sklidnili mě a dokonce jsem si mohl zahrát jeden esl zápas na turnaju s týmem Extatus. To co jsem napsal je pravda, nemám důvod lhát :). Nechci aby jste mě brali jako pořád toho malýho kluka, co měl vysoký ego. Ano mladší admini mojí minulost neznají, ale řekněte mi, kdy jsem se choval podobně jako před těmi 5lety.

    Maajo - hráli jsme spolu na 3xku, surmi tsku a tak dále... Hráli jsme proti sobě turnaje, choval jsem se k tobě jako kretén? Někdy má člověk svoje chvilky, ale jde to srovnat s minulostí?
    Seabi - Je mi jasný, že každý napíše, že jsme kámoši nebo tak něco, ale se seabíkem jsme zahráli jeden gedr, pak šli na jail a kecali. Neměl jsem v úmyslu žádat o práva, je to půl roku zpátky. Prostě jsme kecali a od té doby jsme kámoši.
    Lurky - Zahráli jsme gedry, občas to hrotím, většinou ne. Zařídili jsme spolu pravidla a blacklist na teamspeaku pro hraní gatherů.
    Ostatní co jsem potkal, pokecal s nimi (Angel, Bugy, S Pikim na jailu atd...) - To je rok zpátky, měl jsem s váma nějaký problém, či jsme řešili někdy moje chování?
    Tenkrát mi charon do žádosti psal, že to bude chtít hoooooooooooodně času. Je to 4-5 let :).

    Nevím co dál napsat, ať si každý udělá obrázek sám. Nechci vás přesvědčovat slovy, snažím se činit.
    Naposledy upraveno Amaterasu; 23-11-16 v 17:08.

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o práva na CTF

    Dobrou sodu dostáváš. :D:D:D:D

    Nicméně k věci, já tohle všechno věděl, než jsem se tu vyjádřil, tudíž nejspíš mám i jiné kritéria a faktory, na základě kterých jsem napsal PRO.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •