Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Otazka

  1. #1
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Otazka

    Dobrý večer,
    jelikož veľa ľudí hovorí niečo opačné ako ja tak si dáme takú riadnu otázočku.
    Situácia:
    Som CT, zabijem týpka, vypadne z neho zbraň, ja som o nej prvotne nevedel ale nakoniec ju mal a dožaduje sa VDčka. Potom dám druhému týpkovi kill o ktorom viem, že má zbraň, tudíž je povolené ho zabiť. A aj on sa dožaduje VDčka. Tak sa teraz pýtam: Mám im dať to VDčko? To vážne mám čakať kým ma nejaký retard začne hitovať zbraňou? A keď odpoviete na druhú otázku, tak mi povedzte aký je rozdiel medzi prvým prípadom a druhým?

    Díky za odpoveď, dúfam, že sa tu vyjadria mozgy celého JB a okolia.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  2. #2

    Odpověď: Otazka

    Jak už jsem říkal, každý na to bude mít jiný názor.
    Já jsem za to, že pokud CT neví, že má gunu a zabije omylem VD a až pak zjistí, že VD mělo gunu, tak má daný hráč nárok na další volný den.
    Druhý případ neresim, pokud CT ví, že má VD gun, tak ho může zabít.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Otazka

    Porušil základní pravidlo pro všechny vězně - zákaz vzít jakoukoliv zbraň = nemá nárok na vd.

    Kdyby někdo prosazoval opačný názor, tak by se dozorce se zabitým vězněm nonstop dohadoval, jak věděl, že měl zbraň. Přitom ho dozorce mohl třeba slyšet jak ji bere a vězeň o tom ani nemusel vědět.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Otazka

    Já jsem tohle vždy řešila kompromisem. Když někdo sebral zbraň a byl zabit - omylem a ta zbran z něj vypadla, brala sem to jako FK, i když tu zbran měl, protože o ní nikdo nevěděl a i když byl zabit omylem a zbran z něj vypadla, tak by bylo divný se odkazovat na pravidlo "nemáš ji brát"

    Avšak v druhém případě, pokud si je jakékoliv CT 100% jisté, že vězeň má zbran, může ho zabít a to VD nedostane, protože je v tom ta jistota a nikde není psané, že musíš vězně předem varovat, aby ji vyhodil, on tě taky předem nevaruje, že tě jde zabit :D

    Podle mého to tak řešilo více lidí a rozdíl je mezi nevědomostí a jistotou.

    Jenže asi s tím má dost lidí problém, tak by se to asi mělo řešit globálně a jednoznačně tím, že i když je někdo zabit a má zbran, tak by neměl to VD mít, protože ji bere na vlastní riziko a s úmyslem někoho zabit + porušuje pravidlo pro vězně "zákaz brát zbraně"
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Otazka

    Tak inak este:
    Zabijem niekoho, ani v pizzi neviem, že má zbran ale potom mu budem tvrdiť, že celý čas som o ňom vedel že tu zbran má? Čo v tom prípade? Alebo zabijem niekoho a on mi bude vyprávať ako tuto kolega raz v hlásení: Nevedel o tom, že to mám, mal by som mať VD.
    Takže by som chcel aby sa to nejako ustálilo, jelikož z pravidiel vyplýva keď sa nad tým zamyslím, že kedykoľvek zobere T zbraň tak má CTčko právo ho zabiť bez nároku na vd, a je jedno či o tom vie alebo nie.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  6. #6

    Odpověď: Otazka

    Já bych to ustálil, jak říká Frisco. "Beres zbraň na vlastní riziko, smůla. Nemas nárok na VD"
    Ale tím pádem by to chtělo k tomu pravidlu pro vězně (zákaz brání zbraní) přidat třeba do závorky "Bez možnosti VD"
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Otazka

    Citovat Původně založeno The Frisco Zobrazit příspěvky
    Porušil základní pravidlo pro všechny vězně - zákaz vzít jakoukoliv zbraň = nemá nárok na vd.

    Kdyby někdo prosazoval opačný názor, tak by se dozorce se zabitým vězněm nonstop dohadoval, jak věděl, že měl zbraň. Přitom ho dozorce mohl třeba slyšet jak ji bere a vězeň o tom ani nemusel vědět.
    tak jsem koukal do pravidel a žádný takový pravidlo tam nevidím. Ba naopak, co tam vidím je, že cílem hry je vyvolat vzpouru a jak jinak ji má vyvolat, když ne zbraní?

    A propos, kdybych se měl řídit dle tvého pravidla, tak by bylo naprosto legitimní treba na jb_snow/oasis vystrilet celou celu s gunou a těm kdo tu gunu neměli pak dát VD. Proč to nikdo nedělá? he? protože to je totální nonsens. Simon nemůže nikoho jen tak zabít, dokud si není jist, že se nějak provinil.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Otazka

    Zrovna nedávno jsem takovou situaci řešil, když jsem měl VD na mapě snow, vzal jsem si skautku, ale to nikdo vědět nemohl, neb CT nikde nebylo a a T byly myslím na wipeoutu. Vzal jsem ji a šel jsem si dál hrát. Vlezl jsem na auto a jezdil si, a u dveří mě přejelo CT, a pak jsem se dozvěděl že VD nedostanu, že jsem měl gunu, přitom vubec nevěděl, že jsem ji vzal.
    Já když jsem byl někdy u ct a i když jsem tušil, že má někdo gunu, tak jsem mu hodil svou a zkusil, rozhodně jsem nezabijel nahodně jen vkuli podezření, že ji může mít...
    Co tím chci říct je to, že se často stává, že místo toho, aby CTčko uznalo chybu a řeklo, že třeba přejelo omylem, ti řekne: "Měl jsi gunu, VD nebude"
    Naposledy upraveno IKEA; 27-10-16 v 11:59.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  9. #9

    Odpověď: Otazka

    Ja měl VD, na tajňačku jsem si vzal gunu, což žádné CT ani Simon nemohli tušit. Najednou byla vzpoura, frmol a byl jsem omylem zabít. Because si ale všiml, že ze mě vypadla guna a takto vzniklá debata. Ja říkal ze bych měl dostat VD, on říkal, že ne. Takže nevím
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Re: Odpověď: Otazka

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    tak jsem koukal do pravidel a žádný takový pravidlo tam nevidím.
    Protože to pravidlo je dané automaticky, je snad logické, že vězni mají zakázáno brát zbraně, jsou to vězni. Zbraně jsou sice pro ně dané po mapě na vzpouru, ale berou je na vlastní triko a ct má za úkol zabránit té vzpouře.

    Dávalo se za to VD, ale už by asi nemělo. Mělo by se to ustálit - jednou ju bere vězen za účelem vzpoury, jen třeba čeká na vhodný okamžik, tak by VD dostat neměl. Nějaké podobné pravidlo jako je u HVD "před zbrojkou na vlastní nebezpečí"
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Otazka

    Když jsi jediné VD, žádný vězeň neutekl a vidím, že schovaná guna není na svém místě, automaticky tě mohu zabít, protože nikdo jiný kromě tebe to vzít nemohl. To pouze za předpokladu, že CT dodržují pravidla a gunu nevzali oni. V takovém případě bych ti to VD musel dát.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Re: Odpověď: Otazka

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    tak jsem koukal do pravidel a žádný takový pravidlo tam nevidím. Ba naopak, co tam vidím je, že cílem hry je vyvolat vzpouru a jak jinak ji má vyvolat, když ne zbraní?

    A propos, kdybych se měl řídit dle tvého pravidla, tak by bylo naprosto legitimní treba na jb_snow/oasis vystrilet celou celu s gunou a těm kdo tu gunu neměli pak dát VD. Proč to nikdo nedělá? he? protože to je totální nonsens. Simon nemůže nikoho jen tak zabít, dokud si není jist, že se nějak provinil.

    Myslel jsem, že je snad jasné, že vězni ve vězení mají zakázáno mít u sebe zbraně. Ohánět se s tím, že to není v pravidlech, je v tomhle případě blbost. První prosazujete názory, jak jsou pravidla přeplácané a jak by jste chtěli hru co nejvíc zjednodušit a pak napíšete, že tam není pravidlo o zákazu zbraní.
    Je to jenom hra, ale je to hra na vězení. A jak by se zachovali dozorci ve vězení, kdyby někdo z vězňů měl zbraň? Možná by ho vyzvali k zahození a kdyby si ji nechal, tak by ho prostě zastřelili. Je sice pěkné, že je to o vyvolání vzpoury třeba i pomocí zbraně, ale když chci vyvolat vzpouru a zajdu si pro tu schovanou zbraň, tak už přece tím porušuji nějaké vězeňské pravidla.

  13. #13
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Re: Odpověď: Otazka

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    tak jsem koukal do pravidel a žádný takový pravidlo tam nevidím. Ba naopak, co tam vidím je, že cílem hry je vyvolat vzpouru a jak jinak ji má vyvolat, když ne zbraní?

    A propos, kdybych se měl řídit dle tvého pravidla, tak by bylo naprosto legitimní treba na jb_snow/oasis vystrilet celou celu s gunou a těm kdo tu gunu neměli pak dát VD. Proč to nikdo nedělá? he? protože to je totální nonsens. Simon nemůže nikoho jen tak zabít, dokud si není jist, že se nějak provinil.
    Ono tu je hlavná vec, nie to, že či viem alebo neviem, kto tú zbraň má, ale to je hlavné, že ju nejaké T vôbec má. Čo tým chcem povedať, poďla tohto čo si sem hodil, sa môže brať zbrane a mávať s nimi simonovi pred ksichtom. Lebo v tých pravidlách je, že pokial sa stane hladaným tak ho môžem odkráglovať, takže mi môže mávať pred ksichtom AWPčkom a ja mu nemôžem nič urobiť. Dokonca môže po mne aj strielať ale pokial neni hladaný tak ja sa ho nesmiem dotknúť. Čo potom má za následok, že CTčka sú úplne k hovnu. Ten príklad čo si sem hodil, zase je rozdiel medzi retardovanostou a náhodou.
    Náhoda: Prejdem ťa náhodou, máš zbraň. /Pri vzbure ťa náhodou trafím do hlavy a zabijem ťa tým, vypadne zbraň..
    Retardovanosť: Môžem v podstate pozabíjať všetky Téčka a povedať, že jeden z nich mal zbraň.

    Proste by sa malo pridať: Téčko môže brať zbrane, ale ak dostanú kill a z neho vypadne, nemá nárok na VD.
    Ale to už bolo doteraz tak len to bolo to "vaše nepísané pravidlo" .
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  14. #14

    Odpověď: Otazka

    Pravidla pro dozorce:
    12. Dozorci mají právo zabít hráče, který se k dozorci nebezpečně přiblížil.

    Stačí přidat pár slov a všechny problémy řešené zde budou minulostí.

    12. Dozorci mají právo zabít hráče, který má u sebe schovanou zbraň nebo se nebezpečně přiblíží k dozorci.

    Ale bacha na to, aby ty pravidla nebyla přeplácaná, už tak jich tam je dost. Radši to upravte opatrně!

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Otazka

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    12. Dozorci mají právo zabít hráče, který má u sebe schovanou zbraň nebo se nebezpečně přiblíží k dozorci.
    Našli by se lidi, kteří by chtěli vd za to, že zbraň neměli schovanou, ale měli ji v ruce :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •