Zobrazit výsledek ankety: takhle??

Hlasující
20. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ano

    7 35.00%
  • ne

    13 65.00%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: only m4/ak47

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Slab the Killer
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Česko
    Příspěvky
    209

    Re: only m4/ak47

    W3 mod hraju, a žadny zbrane nechci davat pryc...
    The Walking Dead

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: only m4/ak47

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    hraješ ty vůbec w3 servery?? Že nějakej vypatlanec kazki co trpí velkou demencí mozku. Navrhl zrušit rychlopalku. Podle něho by se mohli zrušit úplně všechny zbraně, kterýma bys ho dal. Ať si ten Kazki táhne klidně do Kavkazu, děcko jedno dementní :/ Rychlopalka je dobrá i na RUSH, aspoň ta zbraň tolik neháže jako u ak a je přesnější ;) ikdyž nemá cross :D
    Promiň, ale je vidět, že tě asi bůh neobdařil mozkem, jinak si nedokážu vysvětlit, co má ttvůj příspěvek za smysl ????? Víš vůbec o čem je CS 1.6?? Podívej se na pár PG videí a zkus ze zamyslet nad tím, co jsi napsal...

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: only m4/ak47

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    Nejprve rozeberu zbraně ;)
    deagle- kick, jen 6nábojů


    http://csko.cz/forum/showthread.php?...2604#post72604
    od kdy má DGL 6 nábojů? :DD

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: only m4/ak47

    Podle mě je w3 a w3u od poslední doby spíš hra o tom, z kolika procent jsi paradoxx.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133

    Re: only m4/ak47

    ParadoXX to tam trochu provětral, ale zase to sklouzlo ke klasice: ti lepší dávaj rush teleportem nebo jedou amulet a nůž, ti slabší kempí s cloakem a autolamkou na spawnu a čekaj na luck...
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: only m4/ak47

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    Promiň, ale je vidět, že tě asi bůh neobdařil mozkem, jinak si nedokážu vysvětlit, co má ttvůj příspěvek za smysl ????? Víš vůbec o čem je CS 1.6?? Podívej se na pár PG videí a zkus ze zamyslet nad tím, co jsi napsal...
    omfg... :/
    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Tato tema je asi myslena ironicky. Tiez nevidim dovod rusit rychlopalky, zbran ako kazda ina. A to ich nepouzivam, dokonca ma stvu, ale tak co narobim.
    jedinej grey a pak i bia, pochopili tenhle topic (zrušit jednu zbraň=zrušit všechny zbraně) Nojoo jsem trošku tušil, žě mě budete psát, že jsem jako para (podle slov jako je vypatlanec,demence,...) co jsem nazval toho kazkiho. Ale mám pravdu, že je vypatlanec, že ho někdo sejme jakoukoliv gunem, tak si jde stěžovat na forum o kicknutí gunu, tomu se řiká demence až ultra demence. Nechápu kotla jak mohl poslechnout ty dva dementy, když většina tam psala, že je to zbraň každá jako jiná

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    od kdy má DGL 6 nábojů? :DD
    jako kdyby 1náboj byl rozdíl :/
    hlavně že ty máš svoje nápady jak banovat/kickovat lidi, kvůli tomu že povědí že je lama,uninstal,.... http://csko.cz/forum/showthread.php?...t-na-serverech!!! ban/kick za slovo lama či uninstal, cotoje za píí?

    omfg to teda dostal práva ten pravej, za chvíli tady budou stížnosti, že admini zneužívají práva ....

    Citovat Původně založeno NUME Zobrazit příspěvky
    ParadoXX to tam trochu provětral, ale zase to sklouzlo ke klasice: ti lepší dávaj rush teleportem nebo jedou amulet a nůž, ti slabší kempí s cloakem a autolamkou na spawnu a čekaj na luck...
    však jsem navrhoval, totálně zvýšit kempmetr ale to asi kotel ignoroval a místo toho příjmul návrh od vypatlance kazkiho
    Naposledy upraveno 1488.6; 15-02-12 v 19:35.

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: only m4/ak47

    blbost
    to si posral.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •