Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Bug

  1. #1

    Question Bug

    Dnes sa mi stala zaujímavá vec bol som na servery bola mapa el... (neviem názov) a hral som za detektíva. Hra išla normálne ako vždy hľadanie mŕtvol atď... Ale keď sme dospeli do stavu že som mal asi okolo seba 4 zelených a nikto z nich nebol zrádca tak sme začali hľadať v skupinkách po mape zrádcu to jedno kolo trvalo asi 5-7min a po uplynutí toho času začalo nové kolo a hráči písali že sme boli iba my a nikto iný. A prešli sme každé zákutia na tej mape na 100%.

    2. Asi o 2 neskôr sa mi stalo že som sa pripojil na server a nemal som cross zo začiatku sa hýbať nedalo a ani prehadzovať zbrane,nabíjať.
    Naposledy upraveno TheRockO.o; 29-11-16 v 21:24.
    PRINÁŠA TRPEZLIVOSŤ RUŽE?

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Bug

    Ten první bug jsem taky zažil. Zbyl jeden detektiv a 4 poslední hráči a všichni označení tak jsem ze srandy zabil jednoho označeného a skončilo kolo že vyhráli nevinný.

    K druhýmu problému s crossem - stačí se reconectnout a hotovo. Stává se to některým též.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Bug

    Dalsi je ten, ze se připojíte na server a po začátku kola mate 0 karmy
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Bug

    Ten cross se nenačte každému 20+ napojenému hráči na mapách de_eldorado a de_westwood (zkoušel jsem). Nejspíš to bude tím, že mapy jsou tvořené pro 20 lidí max. Ten bug s těma hráčema jsem ještě nezažil. O té 0 karmě jsem psal už kotlovi, ale ani on neví čím to je, možná bugy, možná některým z pluginů, kdo ví.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Bug

    Mňa trápi ako často to padá a aky vplyv to má na počet hráčov. Bolo tam na oboch serveroch 23 a 17 ľudí. Obe potom padli všetci išli na 1 kde ostalo 14 hračov a ked to zase padlo hralo tam len 7.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Bug

    Haleluah ,ano často to padá,ten cross a další blbosti někdy musíte vypnout úplně csko a znovu zapnout,reconnect někdy nefakčí
    Jinak když je poslední zradce a par nevinnych + dozorce, zrádce položí někde bombu ,oni zrádce zabijou tak to chvilku jeste hraje bez zrádců a až pak naskočí další kolo .
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Bug

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Ten cross se nenačte každému 20+ napojenému hráči na mapách de_eldorado a de_westwood (zkoušel jsem). Nejspíš to bude tím, že mapy jsou tvořené pro 20 lidí max. Ten bug s těma hráčema jsem ještě nezažil. O té 0 karmě jsem psal už kotlovi, ale ani on neví čím to je, možná bugy, možná některým z pluginů, kdo ví.
    Zažil jsem i na office + italy.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Bug

    kopr kotel psal že je to tím ,že vytvořili špatné spawny a prostě nekomu to udělá že se nemože hýbat a nejde cross,přehazování zbraní ,je to na všech mapách
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  9. #9
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Bug

    Dnes jsem opravil asi 20 chyb, ktere mohly zpusobovat pad serveru. Jeste je tam dost, ktere zpusobuji bugy se spawnem apod.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Bug

    Tak 2 hodiny nepadl ani jeden server, tak je to celkem ok. Jeste tam je bug, ze jsou 2 hraci v jednom. To je asi bugnute mrtve telo, ktere ma lezet na zemi.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Bug

    Moje subjektivní nápady:

    1) Omezit počet hráčů jen na 20, aby se nebugovaly croosy.
    2) Vytvořit třetí server, protože již nyní ty 2 bývají dosti plné a je někdy problém se přihlásit.
    3) Po přihlášení na server se zobrazí základní princip hry, ale osobně bych tam dal ještě základní pravidla, přímo pro TTT.

    Například:
    - zákaz bezdůvodného hitování hráčů
    - zákaz fragování spoluhráčů (zrovna tohle mě vytáčí nejvíc, když zrádce zabíjí zrádce nebo detektiv zabíjí detektivy)
    - zákaz zneužívání mikrofonu (někteří jsou schopni do toho mlet celou mapu takové kraviny, které absolutně nesouvisí s hrou)

  12. #12
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Bug

    Ty pravidla tam jsou.

    Je zakázáno úmyslně a bezdůvodně hitovat a zabíjet ostatní hráče.
    Je zakázáno prozrazovat polohu a profesi jiného hráče.
    Je zakázáno spamovat voice chat.
    Zrádci mají zakázáno se střílet mezi sebou, pokud nejsou předem domluveni.
    Naposledy upraveno Burak1; 29-12-16 v 13:11.

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Bug

    3. server i pravidla tam jsou od včera. Omezení na 20 neřeší problém s crossem. To je bug v nějakém pluginu.

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Bug

    16x se reconnectnu na oba servery a vzdy bugnuty cross. Nechci nic říkat, ale už je to poněkud otravné.

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Bug

    Ono není zas tak jednoduché dojít na to, co to zapříčiňuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •