Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Chcel by som vyť adminom

  1. #1

    Exclamation Chcel by som vyť adminom

    Dúfam že nebude problém že som Slovák. Mám 14 rokov a hrával som tu pod nickom Psycho no teraz hrám pod nickom Sandokan a ani za boha si nespomenem na heslo ale na zm apokalypse a dethrune ešte keď som bol nonsteam som mal odhraných cca 350 hodín čiže celkom masaker hral som to asi 3 mesiace v kuse s VIP teraz ho sice nemám no zajtra si ho idem aktivovať na rok lebo som sa znovu dostal k cs a narazil som na kotelnu tak som tak hľadal a spomenul som si na to že som tu kedysi dlho hrával teraz nemám na zm nahraných ani 2 h ale to preto leb osom menil nick na toho sandokana a lebo od kedy mám steam tak mi nejde pripojiť lebo vtedy som si rezervoval nick ja ...
    o zm apokalypse viem veľa a chcem práva len na ňu a prečo práve mňa bol som pred nedávnom admin na gamsites ale ten kolektív radšej som odišiel. momentálne už ani neviem čo sem mám napísať ale myslím že som napísal všetko čo som mal tak zatiaľ sa majte a dúfam že si to aspoň niekto prečíta

    Vopred ďakujem za odpoveď

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Chcel by som vyť adminom

    Fú chlape, to o tom slovákovi si nemal ani písať, to ťa určite nezoberú. Ale možno keď dodáš steam ID tak sa o tebe bude aspoň uvažovať.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr.BlackDay
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Aim Bojnice
    Příspěvky
    169

    Odpověď: Chcel by som vyť adminom

    because preto nie si admin ? :D ale nie :) Kápo zaradil si to do zlej sekcie :) Ak si chceš požiadať o práva musíš to napísať sem Žádosti o práva na serveru (mimo JB). Samozrejme si pozri aj pravidla pre prijatie do A-teamu http://csko.cz/forum/showthread.php?...%26%23282%3BTE!
    Nič sa nedeje každý sa raz sekne :)
    MEDIAL BANANA <3

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Chcel by som vyť adminom

    NIE, takto to nefunguje, keď máš len pripojenie za dnes. Tvrdeniu, že si adminoval na GS nejak neverím.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •