Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Záseky hry

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Kaja !
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    SVK/Spišská Nová Ves
    Příspěvky
    52


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Záseky hry

    Na server ma pripojí normálne ako obvykle ,no keď hrám fps. klesne na 20 trvá to asi 5 sekúnd,a potom zasa na 100,to sa opakuje stále dookola.Od včera už skoro nemám ani 100 ale max. 80fps.Toto sa robí celý čas,skúsila som prečistiť pc od vírov,vypnúť všetky zbytočné programy no aj tak nič,od piatku sa mi to robí stále.V počítači prach nemám takže túto možnosť som vylúčila ,a taktiež reinstall asi 4x.Chcela som sa spýtať na ešte nejaké návrhy ako tomu predísť.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Záseky hry

    Vsadil bych na grafárnu, zapni hru a zapni program everest (musíš stáhnout). Tam se dá sledovat teplota, takže jakmile ti to klesne, vyscreenuj si aktuální info o CPU, grafárně. Pak ti povim co dál.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Záseky hry

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Vsadil bych na grafárnu, zapni hru a zapni program everest (musíš stáhnout). Tam se dá sledovat teplota, takže jakmile ti to klesne, vyscreenuj si aktuální info o CPU, grafárně. Pak ti povim co dál.
    Možno procák, alebo základovka.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Kaja !
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    SVK/Spišská Nová Ves
    Příspěvky
    52


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Záseky hry

    Grafiku mám v pohode ,ale na NS to neseká tak neviem.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: Záseky hry

    Mě zajímá teplota grafiky a procesoru, je možné, že se ti přehřejvá. Hlavně při hře. Bez toho ti nepomůžu.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447


    Re: Záseky hry

    Hlavně se steamem je to větší zátež na CPU, jak dlouho ti tam běhají ty widle od poslední instalace?

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87


    Re: Záseky hry

    Mě to třeba dělá na notebooku, že mám na jedné mapě stabilně 100 fps ale jakmile se přepojím, nebo se změní mapa tak už mi to skáče mezi 60-100 fps a notas mám půl roku, takže to celkem taky nechápu :D

  8. #8
    monty
    Guest


    Re: Záseky hry

    Asi tak Grafika..:)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •