Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 55

Téma: Zrušiť bany za TK

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušiť bany za TK

    snad sa to vyrieši
    to si posral.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Zrušiť bany za TK

    Už sem to někde psal; admin by měl poznat ze situace jestli to byl úmyslný TK nebo ne a podle toho to řešit, za nechtěný TK je podle mě kick maximální možný trest; úmyslný bych klidně banoval. Je právě rozdíl přeject autem, skočit pod auto nebo třeba shodit kolegu na atrakci Deathrun nebo zabití tlačítkem a já nevim jak různě se toho dá dosáhnout; někde sou taky ty dělostřelecký lodě tak když střílí po CT a sejme T tak to je smůla ale když schválně střílí po spoluhráčích kick/ban okamžitě musí přijít.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušiť bany za TK

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Už sem to někde psal; admin by měl poznat ze situace jestli to byl úmyslný TK nebo ne a podle toho to řešit, za nechtěný TK je podle mě kick maximální možný trest; úmyslný bych klidně banoval. Je právě rozdíl přeject autem, skočit pod auto nebo třeba shodit kolegu na atrakci Deathrun nebo zabití tlačítkem a já nevim jak různě se toho dá dosáhnout; někde sou taky ty dělostřelecký lodě tak když střílí po CT a sejme T tak to je smůla ale když schválně střílí po spoluhráčích kick/ban okamžitě musí přijít.
    a kto ich ma banovat ked na serveri nieje admin :)
    to si posral.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: Zrušiť bany za TK

    Jak psal bia .. Admin by to měl vidět je rozdíl když někdo hráči skoči pod kola a když nějakej tard si vezme auto srazí 10 téček a napíše ":D :D :D "


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #20
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Zrušiť bany za TK

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    a kto ich ma banovat ked na serveri nieje admin :)
    Podla mňa poslednom čase na JB dosť adminov či už leryx,pep!no a poslednom čase aj Lucc,Shamisko a smooke,ale moholo by tam byť fakt viac adminov možno aspo ešte 1,2 nikdy tam nieje admin ked je potreba potom sa musí spamovať cez "!" a ked tam začne 20xludí s JB spamovať ,že jeden nemá mič druhy vulgarita tretí MFK a 4xTK tak to ej fakt moc :-)

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušiť bany za TK

    Citovat Původně založeno piki Zobrazit příspěvky
    Podla mňa poslednom čase na JB dosť adminov či už leryx,pep!no a poslednom čase aj Lucc,Shamisko a smooke,ale moholo by tam byť fakt viac adminov možno aspo ešte 1,2 nikdy tam nieje admin ked je potreba potom sa musí spamovať cez "!" a ked tam začne 20xludí s JB spamovať ,že jeden nemá mič druhy vulgarita tretí MFK a 4xTK tak to ej fakt moc :-)
    vecer , rano tam nieje nikto :) poobede je uz klud trosku
    to si posral.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Zrušiť bany za TK

    Mrkvičko já už za jeden TK nebanuji, pokud není úmyslný. Se prostě stává že vám tam někdo vleze, ale na druhou stranu pokud je přestřelka máte se jí účastnit a ne brát auta, o tom ten mód není. To samé když někdo schválně zmáčkne CT tlačítko aby zabil hráče na náhodě nebo na T/F, to už se odpustit nedá a věřím v to že 3 hodiny nikoho nezabijí. Pokud se omluví a je vidět že to bylo omylem nevidím problém ho jen napomenout. Takže teď už dávám jen za úmyslný. Opravdu záleží na situaci.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušiť bany za TK

    uz sa stalo že admin banoval.. a nevidel situaciu :) nehovor ze nie
    to si posral.

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušiť bany za TK

    to zavisi podla mapy.. som za aby sa mapa jail_assault odstranila.. pretože ak tam nieje admin su TK aj ked tam je su Tk.Stale davat hracom bany za TK nepochopim
    to si posral.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Zrušiť bany za TK

    Jo souhlasím s tebou. Já zásadně nabanuju co nevidím. Radši si nechám zaspamovat chat slovy jako: Leryx ban mu! FK! Dej mi VD!, než abych musel řešit že jsem dal ban neprávem. Co se týče té mapy, vzdycky když ji hráči zvolí tak se připravuju na nejhorší, nechápu co na té mapě vidí, snad jen to že si někoho přejedou.

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušiť bany za TK

    snad sa to vyrieši a ta mapa sa odstrani.. fakt tu nieje čo riešiť s tou mapu.Hráči chcu aby padli TK pretože ich to bavi
    to si posral.

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Zrušiť bany za TK

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    Mrkvičko já už za jeden TK nebanuji, pokud není úmyslný. Se prostě stává že vám tam někdo vleze, ale na druhou stranu pokud je přestřelka máte se jí účastnit a ne brát auta, o tom ten mód není. To samé když někdo schválně zmáčkne CT tlačítko aby zabil hráče na náhodě nebo na T/F, to už se odpustit nedá a věřím v to že 3 hodiny nikoho nezabijí. Pokud se omluví a je vidět že to bylo omylem nevidím problém ho jen napomenout. Takže teď už dávám jen za úmyslný. Opravdu záleží na situaci.
    To je zdržovanie hry. Takže klasický postup. To isté pri CT tlačítkach. Neriešiť TK, ale kick za zmačknutie.

    Assault je v pohode mapa. Nebral by som ju len kvôli tomu, že tam je jedno auto. Keď vidím, že nejaký pomatenec tam behá s autom, tak asi mu nevlezem do cesty, ne? Čo som samovrah? To by sa muselo nabrať aspoň 10 adminov, aby boli stále v specte a sledovali, či nááhodou niekto niekoho neprejde. Nonsens. Zrušiť bany za TK a je to.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Zrušiť bany za TK

    No minule im vliezli tim autom do zbrojky a vsetkych dali a to OBROVSKE auto by tam ani nemuselo byt mozno mensie ved si predstav ty jak sa na teba ruti traktor a neda sa mu vyhnut

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Sedmdesátýdruhý okrsek Šestapadesátkového Brodu
    Příspěvky
    170

    Re: Zrušiť bany za TK

    už jsem zažil, že admin tu situaci ani neviděl, na obrazovce se objevila ikonka zabití, tard začal spamovat TK a admin bez spectu rovnou psal ban, je to blb00st

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Zrušiť bany za TK

    Nerušit bany za TK, je to horší než jen zmáčknutí tlačítka; je to proti smyslu hry Téčka i CT maj spolupracovat a ne se navzájem zabíjet; tj. stejný jak povolit TK třeba na classicu. Tu Assault bych ale dal pryč; ani ne tak kvůli těm autům ale nepřijde mi na JB tak nějak celkově vhodná- je za CT strašně snadná, páč Téčka mají jen jeden východ a ta klec s lávou je taky krutá, nehledě na to že v tomhle místě když dává simon reakce tak se splete (několikrát sem tam dostal FK protože to ten klučík zeshora neviděl správně.) Naopak když je simon "hodnej" a pustí T ven, tak je ta mapa moc velká a nepřehledná, když je málo CT tak nemaj podle mýho názoru moc šancí proti sehraným Terákům.

    Citovat Původně založeno Dwane Dibbley Zobrazit příspěvky
    už jsem zažil, že admin tu situaci ani neviděl, na obrazovce se objevila ikonka zabití, tard začal spamovat TK a admin bez spectu rovnou psal ban, je to blb00st
    Dá se to někdy poznat ze zkušenosti s mapou a hráčema; třeba na tý assaultský mapě; když jsou všichni teráci v boxu a CT venku přejede kolegu- v tý chvíli nemá v tom autě CT vůbec co dělat..

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •