Zobrazit výsledek ankety: Chcete, aby byl Nemik adminem?

Hlasující
70. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ano

    24 34.29%
  • ne

    33 47.14%
  • je mi to jedno

    13 18.57%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 40 z 40

Téma: Nemik

  1. #31
    Kotel
    Guest

    Re: Nemik

    Taky tu nejsou. Museli najmout řiťolezce.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Taky tu nejsou. Museli najmout řiťolezce.
    Myslím i s těma řiťolezcema.

  3. #33
    Nováček Avatar uživatele Kaja !
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    SVK/Spišská Nová Ves
    Příspěvky
    52

    Re: Nemik

    Ja som s Nemikom žiadny problém nemala,on začal do mňa rýpať tými jeho blbými narážkami.

  4. #34

    Re: Nemik

    Oukej, stacilo.

    Jak sem zistil, tak kvuli MYM VLASTNIM nazorum ste me vecpali nekam do nejaky crew at uz ke komukoliv s kterou se udajne schazim na ts, nonstop si s ni pisu a resim, co novyho postnu na forum.

    Kurva proberte se... sem na tomhle foru rok a pul a NIKDY sem nepsal nic, nez jen to, co sem sam cejtil a co me samotnyho napadlo, absolutne me zadna "crew" neovlivnuje, uz sem to napsal jednou. Nemuzu za to, ze neco napisu a par lidi to pak opakuje, to proste neni muj problem. S Nemikem sem se zacal hadat JA SAM osobne, nikdo jinej a nikoho jinyho sem se ani o podporu neprosil, protoze ji nepotrebuju, argumenty sem proti nemu mel, proste me nasralo, jak se navazi do Kaji pres admin chat a do ted me to nepreslo, protoze je to prasarna, aspon pro me. Ale sem v tom od zacatku sam, nikdy sem se nikoho o pomoc neprosil a bylo me jedno, jestli si budu za svoji pravdou stat sam, nebo budu mit 10 lidi za prdeli.

    Od zacatku, co sem na foru sem se se vsema bavil na ferovku, kdyz me nekdo nasral at uz to byla skupinka, nebo jednotlivec, vzdycky sem si to s nima byl schopnej vyrikat a nepotreboval sem na to zadnou "crew", ktera by me utirala prdel, takovej ja proste nejsem... vim, ze me nikdo z vas nezna a prave proto to pisu, treba to konecne pochopite, ze i v tomhle sporu jedu sam za sebe, protoze sem si ho i sam zacal a i kdyby se za me nikdo nepostavil, tak si za svym nazorem budu stat porad a treba i kdybych ted v ty ankete byl jedinej pro "ne", tak je mi to jedno a jel bych si to svoje, pac nejsem takovej, ze bych najednou zmenil svuj nazor, za kterym sem si jednou tak tvrde stal, to proste ne.

    Slysel sem, ze nejvetsi problem je v tom, ze me prirazujete k Bawsonovi, protoze sem-tam napisu do chatu neco, co mi poslal na steamu, nebo proto, ze sem minulej tejden prisel na jeho a Crackovo volani na TSko a chtel si pokecat s Nemikem a dozvedet se, co o me udajne rikal, nebo mozna este kvuli tomu Kotlovu screenu... vsechno tohle je k smichu. Vy snad nemate online zadny kamose, s kteryma se bavite, nebo co? Me Bawson nikdy nic neudelal a je uplne v pohode... dost lidi s nim ma problem, chapu to, sem tam si proste lidi mezi sebou nesednou ale to, ze vy ho nemusite nemeni nic na tom, ze se s nim muzu normalne bavit, nebo snad jo?! Kazdopadne hned me cpat do nejaky jeho crew, ktera ani neexistuje je fakt funny... vam se mozna zda, ze reaguju podle skupinky jinych lidi ale jak uz sem rek, zdani klame a fakt to tak neni, vsechno, co na chatu pisu je z moji hlavy.

    Preberte si to jak chce, kdo nechce znat pravdu a nechce to pochopit, tak to nepochopi, tak to proste je vzdycky... kazdopadne aspon sem se vam to pokusil vysvetlit, svedomi mam cisty. Je tu jen par lidi, ktery me doopravdy znaj, nejsem takovej abych se za nekoho schovaval a se vsema se bavim na ferovku, jen kdyz me nekdo nesedne, tak mi proste nesedne a uz nemam zajem se s nim bavit a ani s nim nic resit, skoncil u me. Na lidi, na kterych mi zalezi si nenecham srat, od nikoho.

    Tohle uz staci, rek sem, co sem rict chtel.

    Flash out.

  5. #35
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nemik

    Mne sa len páči, aký rozruch sa dokázal spraviť okolo Kaji, ale keď sa dr*alo do Lalinky, to nikoho nesralo...

    (nič proti Kaja!)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #36
    Frank Morris
    Guest

    Re: Nemik

    Kotel, len nechápem, prečo si ho stále brániš? Už raz si mu práva zobral, asi si vedel prečo, alebo nie? Teraz si mu ich vrátil, s domnienkou, že už vyspel a zlepšil sa. No očividne tomu tak nie je...
    Už len to, že zhadzoval všetko na bawsona mi príde úbohé z jeho strany. Dnes som sa dokonca dozvedel, že to nebol bawson, ktorý začal hádku na TS... Možno väčšina neuverí tomu čo hovorí bawson, no pložte si otázku - prečo boli všetci v default room? Prečo by nemik, mecky a ostatní liezli do default roomky, keď inokedy bývajú zalezení vo svojich súkromných roomkach? Je to snáď jasné - prišli do default roomky, aby začali rýpať do bawsona a potom keď sa bawson začal brániť, to celé hodili na neho, úbožiaci...

  7. #37
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Frank Morris Zobrazit příspěvky
    Kotel, len nechápem, prečo si ho stále brániš? Už raz si mu práva zobral, asi si vedel prečo, alebo nie? Teraz si mu ich vrátil, s domnienkou, že už vyspel a zlepšil sa. No očividne tomu tak nie je...
    Už len to, že zhadzoval všetko na bawsona mi príde úbohé z jeho strany. Dnes som sa dokonca dozvedel, že to nebol bawson, ktorý začal hádku na TS... Možno väčšina neuverí tomu čo hovorí bawson, no pložte si otázku - prečo boli všetci v default room? Prečo by nemik, mecky a ostatní liezli do default roomky, keď inokedy bývajú zalezení vo svojich súkromných roomkach? Je to snáď jasné - prišli do default roomky, aby začali rýpať do bawsona a potom keď sa bawson začal brániť, to celé hodili na neho, úbožiaci...
    Není pravda že mi začali hádku den před tím u nás v roomce nějaký bývalý admin co už dávno neměl mít práva nám editnul naši roomku a bawson + nějaký jeho kamarád k nám přišli začali nám tam nadávat jací jsme tuční a já nevím co ještě tak jsme je normálně kickli a hráli dál teprve pak ten pátek jsme ho viděli v tom defaultu tak jsme šli za ním si popovídat a zase jsme slyšely jeho super urážky jak je každý tučný a jak nás dá všechny do sudu. Dál už to šlo tak jak jsi to slyšel ty.

  8. #38
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Frank Morris Zobrazit příspěvky
    Kotel, len nechápem, prečo si ho stále brániš? Už raz si mu práva zobral, asi si vedel prečo, alebo nie? Teraz si mu ich vrátil, s domnienkou, že už vyspel a zlepšil sa. No očividne tomu tak nie je...
    Už len to, že zhadzoval všetko na bawsona mi príde úbohé z jeho strany. Dnes som sa dokonca dozvedel, že to nebol bawson, ktorý začal hádku na TS... Možno väčšina neuverí tomu čo hovorí bawson, no pložte si otázku - prečo boli všetci v default room? Prečo by nemik, mecky a ostatní liezli do default roomky, keď inokedy bývajú zalezení vo svojich súkromných roomkach? Je to snáď jasné - prišli do default roomky, aby začali rýpať do bawsona a potom keď sa bawson začal brániť, to celé hodili na neho, úbožiaci...
    Nechtěl jsem sem psát, ale do defaultu jsem přišel protože jsem chtěl poznat kdo je bawson, pozdravili jsme ho a on řekl nějakej ultrapozdrav kdo zas to tu je atd, je to tvrzení proti tvrzení a ta hádka, bylo to o ničem a řešit ji bude o ničem a to co se tam řeklo ani nikdo pořádně neví, protože toho tam padlo tolik, že se to nedá zapamatovat, každej řekl něco.

    K tomu co se tu psala z něčeho si ponaučení vezmu z něčeho ne a budu si dávat pozor, pokud má ještě někdo něco, co se tu nezmínilo tak prosím. To co se tu psalo od bad boyse, super , byla to konverzace mezi mnou, meckym a dlouhisem, nebylo to psaný nikomu jinýmu z hráčů, káji jsem se omluvil a ona to přijmula.

  9. #39
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Frank Morris Zobrazit příspěvky
    Kotel, len nechápem, prečo si ho stále brániš? Už raz si mu práva zobral, asi si vedel prečo, alebo nie? Teraz si mu ich vrátil, s domnienkou, že už vyspel a zlepšil sa. No očividne tomu tak nie je...
    Už len to, že zhadzoval všetko na bawsona mi príde úbohé z jeho strany. Dnes som sa dokonca dozvedel, že to nebol bawson, ktorý začal hádku na TS... Možno väčšina neuverí tomu čo hovorí bawson, no pložte si otázku - prečo boli všetci v default room? Prečo by nemik, mecky a ostatní liezli do default roomky, keď inokedy bývajú zalezení vo svojich súkromných roomkach? Je to snáď jasné - prišli do default roomky, aby začali rýpať do bawsona a potom keď sa bawson začal brániť, to celé hodili na neho, úbožiaci...
    Jediný úbohý si tu tak ty. Riešiť takúto blbost týždeň.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #40
    Kotel
    Guest

    Re: Nemik

    Vyreseno. Anketa neni smerodatna, vzhledem k poctu uctu mozocrew.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •