Zobrazit výsledek ankety: Chcete, aby byl Nemik adminem?

Hlasující
70. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ano

    24 34.29%
  • ne

    33 47.14%
  • je mi to jedno

    13 18.57%
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 40

Téma: Nemik

  1. #16
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Dlouhis Zobrazit příspěvky
    Není pravda co tu píšeš 17 mu opravdu je znám ho stejně dlouho jako vy dva s kotlem a myslím že z chyb které udělal se už poučil,každý dělá chyby nejsi jiný apatchi.
    Dlouhisku neverim. Mozna pozna haxy, ale to z nej nedela dobryho admina. Hax pozna kazdej druhej, ale chovat se a vybudovat si nejakou povest a rezpekt, na to jeste nema. To i ty by jsi mel poznat, verim totiz v tebe, jako myho neco jako "pokracovatele", nebo si tomu rikej jak chces. Mas toitz ne jen potencial, ale taky "to neco" co ostatnim tady chybi, na to, aby jsi byl jeden z tech, co se jim da verit a muzou se na ne ostatni obratit s prosbou o pomoc. Mam duvody k tomu ti verit, ze nebudes slepe stat za kolegy a postavis se za pravdu a to ne jen v zadostech o unban, ale k veskerymu bezpravi, co se tu muze objevit (a objevuje se).

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Nemik

    Já si takový věci jako je věk předem zjistím.A například já jsem tu adminem od doby kdy byl ještě jeden server v té době mi bylo 12-14 teď přesně nevím jak dlouho už to je ale i kdyby bylo nemíkovy 15 což není tak nevidím proč by kvůli jednomu výlevu v chatu měl přijít o práva.Další důvody ste neuvedli.

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Nemik

    Moje duvody nejsou jen kvuli vyvum v chatu, ale pro jeho vylevy ve vsech postech a z osobni zkusenosti s nim. Taky jsem tu od dob jednoho serveru, jako ty a nemik.

  4. #19
    Petrousek789
    Guest

    Re: Nemik

    Stačilo že se vůlgárně vyjadřoval přes mikrofon spolu se svými kamarádíčky na jailbreaku.Někdo říkal že i na TeamSpeaku.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Nemik

    Já nevím, ale na TS si může říkat kdo chce co chce snad, nebo se pletu? Ovšem myslím to mezi kamarádama...
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  6. #21
    Kotel
    Guest

    Re: Nemik

    Vytrhavas z kontextu konverzaci mezi kamosema. Prej za 2 dny a mas tam 4 vecery. Je to za cely tyden. Neznam vztah mezi Kajou a Nemikem, takze nevim, jak to bere ona. Pokud ji to urazi, tak se snad muzem dohodnout, ze si ji nebude vsimat. Kdyz to porusi, o prava prijde. Problem vyresen.
    Naposledy upraveno Kotel; 17-02-12 v 12:13.

  7. #22
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Nemik

    Ja sa račej zdržujem hlasovania,možno zahlasujem neskôr :D
    Naposledy upraveno Facened; 17-02-12 v 16:10.

  8. #23
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Zavo Zobrazit příspěvky
    18:39:42 <STEAM_0:1:19672469><85.71.45.217> (ADMINS) Ou! : zamiloval jsem se do ni
    18:39:48 <STEAM_0:1:35755938><88.103.12.135> *DEAD*Global | F.E.A.* : >? :D
    18:39:50 <STEAM_0:1:22850582><88.102.109.71> (ADMIN) NemiKD : Spis do jeji kundy
    18:39:57 <STEAM_0:1:22850582><88.102.109.71> (ADMIN) NemiKD : Kurva :D
    18:40:24 <STEAM_0:1:22850582><88.102.109.71> (ADMIN) NemiKD : :D

    Ak ma byt toto vystupovanie admina tak nvm. A mne hovori ze nemam brain no toto hovorit v pritomnosti DÁMI.
    Zavo myslím, že ty jsi jeden z těch, co by tady neměl mít ani post. Brain opravdu nemáš. To jsme poznali v tvých minulých postech typu ,,:d :d" a když jsem tvou žádost viděl, tak už mi bylo předem jasný, jak to dopadne a věř mi, že kdybych ještě byl modrej, tak bych tam toho napsal ještě víc než nemik, takže tu teď laskavě nebreč.

    K tématu. NemiK je oběť, kterou si vybrala ta strana, co hledá špínu a rozvrací admin team. Bohužel proti sobě poštval i flaše. Za to si rozhodně může on sám a všechno mu to jen přihoršuje. Skill na to určitě má, ale příkladem hráčům rozhodně nejde a se svým slovníkem by se měl poprat. Myslím, že ostatní jsem už napsal v postu, co tu hodil kotel.

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Nemik

    nemiku ty opravdu nejsi normalni .... takhle se nechovaji snad ani deti na jb ...
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  10. #25
    Kotel
    Guest

    Re: Nemik

    Platí, co jsem psal výše. Celá komedie byla kvůli holce, která se zřejmě kamarádí s těmi, co ho pořád uráží. Nebude se jí všímat a je po problému. A když sem tak rádi postujete špínu, mě bohatě stačila vaše konverzace na ts (opravdu jen krátký výtah za 5 minut):
    http://csko.cz/download/gege.png

    Nemikovi je 17 mimochodem. Kolik je treba |B4D B0YS|xXx ?
    Naposledy upraveno Kotel; 17-02-12 v 17:13.

  11. #26
    Frank Morris
    Guest

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Vyslechli jsme 3 lidi a zasadni duvod nikdo nemel + vyresili se dalsi problemy. Nekdo je proti jen proto, ze je proti Flash nebo ze je proti nekdo jiny.
    Som jeden z tých troch ľudí, ktorých ste včera "vypočúvali" a neviem, čo tí ďalší dvaja, ale ja som svoje dôvody vyjadril. Vravel som, že mi vadí Nemikove detinské, povýšenecké a arogantné správanie. Je mi jedno, či ho BAWSON, alebo ktokoľvek vyprovokoval. On ako admin má mať pevné nervy a má sa vedieť udržať na uzde. To že ho provokovali nie je ospavedlnením. Predstavte si, že sem príde nováčik, ktorý tu uvidí, ako sa tu háda nemik s 5timi hráčmi v chate a píše každému, aký je to noob ktorý nevie hrať... čo si asi ten nováčik pomyslí o admin teame? Čo si pomyslí o celom portáli? Kotel, nestačia ti iba kvalitné servery bez lagov, správanie adminov je takisto vizitkou portálu a ak nechceš, aby to tu vyzeralo ako na gaysites, mal by si sa zamyslieť, koho prijímaš ako admina.

    Tu sú nejaké výplody nemikovej "vyspelosti":

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Nauč se to hrát a pak tu něco pište lidi jako vy co nic neví a nic neumí by se na to měli vysrat a držet hubu a krok, vám je do žádostí uplný nic, tak si všimejte toho ať se naučíte aspoň něco.
    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Ty máš držet hubu a krok, na serveru jsi docela noob kofi neni online hero, online hero je carlos bawson a ostatní co psali ty voloviny to jsou onlinehera.
    Aj keď väčšinu z toho čo sem píšem, som vám už povedal včera na TS a pre istotu som urobil aj nahrávku, aby ste si to nemohli prekrútiť podľa seba.

    Ešte jedna vec, keďže včera na TS bol aj kofi, vyjdrím sa aj k nemu keď sa ma už pýtal: u kofiho nevidím taký problém, tiež ho provokovali, no on sa narozdiel od nemika vedel povzniesť a neznížil sa na urážky, machrovanie a vypisovanie ostatným, akí sú slabí noobi. Takže môj návrh: zobrať práva nemikovi a navrátiť ich kofimu.

    Inak toto ma dosť zarazilo: http://csko.cz/forum/showthread.php?...light=mastn%FD

    EDIT:

    Práve som si písal s bawsonom a dozvedel som sa niečo nové. Podľa jeho slov to nebol on, kto začal minulý piatok na TSku provokovať, ale práve Nemik, mecky a ďalší.

    BAWSON: kde jsem ho provokoval? Na serveru sjem psal sracky jednu dobu, ale neurazel jsem ho nijak. To na TSku bylo to, ze jsem byl v default roomce.. najednou prisel nemik, mecky, dlouhisek a sick a zacli do me picovat.. tak jsem mu to vracel, zavolal i cracka, protoze 4vs1 neni fer.
    BAWSON: a potom to neunesl, tak me zabanoval a tak jsem zverejnil jeho Sud fotku
    BAWSON: nadaval jsem mu. Ale az po tom, co nalezl do te roomky a zacla do me picovat s tim jeho gangem (mecky, dlouhisek, sick)
    Naposledy upraveno Frank Morris; 17-02-12 v 18:41.

  12. #27
    Kotel
    Guest

    Re: Nemik

    To uz 3x opakujes, co napsal jako reakci na bezduvodne napadani kofiho, na ktereho jste nebyly schopny najit ani popel. Ted zase zkousite odchody, ale to uz jsem prokouk. A je dobry, zes to nahral, ostatni muzou videt, jakej bordel jste schopny delat na serverech, abyste admina vyprovokovali k banu a nasledne se odvolavat na to, ze admin i hraci, to meli ustat. Tahle politika uz tu davno neplati. Admin se ma starat o chod serveru. Pokud ho nekdo umyslne narusuje, dostane ban.
    Ted jsou tu v podstate 2 party, co se schazi na ts a navzajem nevi, co by si udelali. Mozna, kdyz budu casteji s tou jednou, nebudu uz vahat tu druhou pobanovat. Nazory ostatnich se opravdu velice snadno nakazi, i kdyz mate puvodne uplne jiny.
    Naposledy upraveno Kotel; 17-02-12 v 19:51.

  13. #28
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Zavo myslím, že ty jsi jeden z těch, co by tady neměl mít ani post. Brain opravdu nemáš. To jsme poznali v tvých minulých postech typu ,,:d :d" a když jsem tvou žádost viděl, tak už mi bylo předem jasný, jak to dopadne a věř mi, že kdybych ještě byl modrej, tak bych tam toho napsal ještě víc než nemik, takže tu teď laskavě nebreč.

    K tématu. NemiK je oběť, kterou si vybrala ta strana, co hledá špínu a rozvrací admin team. Bohužel proti sobě poštval i flaše. Za to si rozhodně může on sám a všechno mu to jen přihoršuje. Skill na to určitě má, ale příkladem hráčům rozhodně nejde a se svým slovníkem by se měl poprat. Myslím, že ostatní jsem už napsal v postu, co tu hodil kotel.
    Kazdy ma iny nazor tak mi neber ten moj, moj je ze admin nesmie urazat a navazat sa do hocikoho a Nemo je chalan a navazanie do bab je podla mna pod uroven, ak nemik ostane budem rad len nech sa pre BOHA spameta a nesprava sa jak ********. Mohli by sme ho nechat len fakt nech sa spameta.
    Uz to nebudem rozvijat tak ani neodpisuj nemusis sa namahat.
    A ty odkial vies ze nemam rozum? hovor za seba nic o mne nevies.

    A do ti tu place??? este raz hovor za seba!!
    Naposledy upraveno zavo; 17-02-12 v 19:49.

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Nemik

    Tak teď se všem omlouvám za OT ale tohle jsem prostě napsat musel (Kotle jestli ti to tu vadí tak mi to klidně editni a smaž)...
    Takže, Zavo, garatuluju!
    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    Viem ze tu mam co najmenej hovorit.
    Tohle je snad jediná normalní, rozumná a pravdivá věta, co jsi tu kdy napsal.
    1. ...Tady píše, že mu je 14 a že za měsíc mu je 15
    2. .... O měsíc později píše, že mu je 15 a za dva dny 16
    3. ..... Opět o měsíc později mu už je 16 a dokonce chodí na gymnázium do 2. ročníka střední školy!!! No,....heh, jinak souhlasím s tím, co mu tam psal Nemik
    Zavo, sice nevím jak rychle u Vás utíka čas a kolikrát do roka u Vás slavíte narozky ale vím jedno, a to že tu všem lžeš a píšeš hlouposti. Upřímně ti nevěřím ani těch 14 (vypovídají o tom tvoje nesmyslné posty a styl psaní). Klidně bych se vsadil, že u jeho další žádosti (kterou podá max. do měsíce) by mu bylo 16 a o pár dní 17 . Zavo, zamysli se trochu nad sebou,radíš tu adminům jak by se měli chovat atd., dokonce tu chceš být admin a přitom píšeš jenom nesmysly a lžeš o svém věku. Nechci aby si se na mě nějak zlobil, vím, že se snažíš a chceš tu pomoct ale na to musíš ještě pár let počkat. No, snad až budeš starší, pochopíš, že všechno není o věku ale o tom co máš v hlavě (a ty tam toho zatím moc nemáš).Neber to nějak zle, ahoj.
    Jinak pokud to Kotel nesmaže, tak to pak editnu a napíšu něco k Nemikovi , dnes už na to nemám náladu.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100

    Re: Nemik

    Citovat Původně založeno Frank Morris Zobrazit příspěvky

    Práve som si písal s bawsonom a dozvedel som sa niečo nové. Podľa jeho slov to nebol on, kto začal minulý piatok na TSku provokovať, ale práve Nemik, mecky a ďalší.
    ¨

    Nevím co jsi to bawson vymýšlí já jsem přišel až asi půl hodiny po tom co jste do sebe jeli "hovna" a neřekl jsem ani slovo jenom sem poslouchal a divil se tomu co si ta vaše "Wsudcrow" dovolí být to na mě už tu nejste.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •