Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: KotlicekJB --> Okurka

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    KotlicekJB --> Okurka

    Vypis z konzole:
    Hráč ~Kotlicek^
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:194512931
    IP adresa 212.111.22.221
    Udělen 15-01-2017 - 17:57
    Délka BANu 10080 minut
    Vyprší 22-01-2017 - 17:57 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 22 hodin 24 minut ještě zbývá )
    Důvod Prejizdeni, demence (web Pikachu)
    BAN dal Admin Burak. (Nakladana Okurka)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jb_kingdom)

    Poznamka:
    Nesouhlasím s banem(délkou banu a ještě k tomu normalní ban a ne k CT!)
    1.Takže toten thread byl první http://csko.cz/forum/showthread.php?54256-Jail-demence
    2.Druhy thread :http://csko.cz/forum/showthread.php?54265-JB (DEMO přejíždění u T)
    3.První se bere thread co se dal jako nejdřív a né ten posledni Okurko(takže to má být tak,že dostanu ban k CT,prodloužení za to přejiždení u T)Jen ať víš,protože jestli máš život naopak tak to good luck.
    4.Řeší se to ve hře jak jsem slyšel a viděl od každého admina co psal(ve threadu u prejiždění)a mluvil ve hre.
    5.Navíc při modu u T jsem viděl hodně adminů jak takhle prejíždí(k tomu jsem přejel jen 1 hráče a karma mi to hned vrátila smrti)
    Navic na to demu,kde jsem prejel "1 hrace" je taky borec co nebere simona(hrac this is kokot) nebo tak nejak a nic si s nim neudelal ,jen sis chtel konecne zabanovat kotlicka chudacka,viz 2.thread.
    6.Nic víc chcu prostě unban ,nikdo za přejíždění i když to bylo natočené nedostali ban jen ja dostanu ban,protože mě Okurka nemá rád + další admini se k tomu ani nevyjádřují....
    Prostě když už tak jsem viděl na hodinu ban ve hře za přejetí a ty mi nasolíš 7 dní za přejetí 1 T spoluhráče a 2 ctčka za ct +1FK. + ještě hlásím cheatery viz moje příspěvky a takhle mě odjebeš za to,že mě nemáš rád(no comment).
    Naposledy upraveno Koprakek; 15-01-17 v 19:33.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Od okurky nevidím žádný aktivní ban. Ale pokud přejíždí dozorce u ct, tak by měl mít zákaz k ct, ne na celý JB. Přejíždění se také řeší na webu, pokud si přejel více lidí, což si přejel a úmyslně, tak za to ban normálně je.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Od okurky nevidím žádný aktivní ban. Ale pokud přejíždí dozorce u ct, tak by měl mít zákaz k ct, ne na celý JB. Přejíždění se také řeší na webu, pokud si přejel více lidí, což si přejel a úmyslně, tak za to ban normálně je.
    Přejel jsem je ze srandy s pobavením+se spolu normálně bavíme,tak jsem myslel že vklídu ,ale asi měli blbou náladu no. Se stává.
    (Jinak nepřejíždím,dělám jen to co admini ,takže někdy při modu u T přejedu par T když to taky dělají,je to prostě zábava).I s domluvou,jinak ne.
    +
    Sdílnu tady thready s úmyslným přejížděním kteří nedostali ban.Jen upomínku třeba.Nebo na hodinu ban.

    Jinak dal to Nakladana Okurka je tam v ().Jinak kopíroval Buráka.Tak ses asi spletla.
    Naposledy upraveno Kotlys; 15-01-17 v 19:41.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Aha, on si vzal nick Burak.. Ono to pravidlo "zákaz přejíždění CT" není jen tak v těch pravidlech. Pokud je přejíždíš, tak spolupracuješ tak s vězni jakoby a sám napomáháš vzpouře. je to tak bráno, pokud to dělají druzí, natoč je, zabanují se taky. Každopádně by měl být ban k ct pouze.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Aha, on si vzal nick Burak.. Ono to pravidlo "zákaz přejíždění CT" není jen tak v těch pravidlech. Pokud je přejíždíš, tak spolupracuješ tak s vězni jakoby a sám napomáháš vzpouře. je to tak bráno, pokud to dělají druzí, natoč je, zabanují se taky. Každopádně by měl být ban k ct pouze.
    Rozhodně k ct ban,ale neřekl bych na 7 dní ,teda u nikoho jsem to neviděl za 2 přejeté ctčka max dostali 3 hodiny co vím.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  6. #6

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Život s poškozeným mozkem není jednoduchý.

    První jsem řešil stížnost, která byla zaolžená na přejíždění WiJua. Bohužel pro tebe jsi tam přejížděl taky a dostal jsi ban na 3 hodiny (Přejížděl si u Téček, proto to nebyl zákaz + jste si ještě jak dementi psali do chatu "hej ted budeme prejizdet Tecka ok?"

    Druhá stížnost na tebe byla už sice u CT, ale protože se chováš jako blbec, tak jsem ti prodloužil normální ban.

    A teď proč jsem k tomu celému přistoupil tak, jak jsem přistoupil...
    ... Včera bylo hlášení, že přejíždíš jako CT své spoluhráče a navíc i Téčka. V ten moment mi to napsal i člověk na steamu, tak jsem tam šel pod jiným nickem, protože je známo, že když vidíš admina, sekáš latinu. Když jsem tam přišel, všichni ti do chatu nadávali, že jsi blb, proč přejíždíš ostatní atd. bohužel pro mě a bohudík pro tebe jsem si to nemohl ověřit, protože tě CT zabilo (ačkoli jsem moc dobře věděl jak to je, ale nemohl jsem si to ověřit svou přítomností). To CTčko jsem seřval, proč to děla, ale banem sem to neřešil. A dneska sem na tebe přišla stížnost, pak jsem si horko těžko přečetl celou tu stížnost o tobě a pochopil jsem, že vážně nejseš chytrej a že ti to musím prodloužit.

    Jediná možnost zkrácení tvého banu např. na hodinu je ta, že ti dám permu k CT. Nevím, jestli to vidí i ostatní, co tam hrajou, ale jestli se dala perma Daxerovi, tak by jí měl tento týpek mít taky.

    To je asi vše, samozřejmě jestli se více adminů shodne, že to je píčovina, tak mu dám UB, ale prosil bych, aby o tom rozhodovali admini, co mají více jak 6 hodin za 14 dní na JB a Kotlicka aspon poznají.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Tak jestli máš poškozený mozek dej mi unban a jdi si o dům dál :D
    Stížnosti jsou,protože neposlouchají simona a pak si stěžují že je zabíjíme,sám to moc dobře víš.Vím taky dělám chyby,ale to každý ví.
    Vím že jsem byl na demě kde přejedu jedno T při modu,ale správnej člověk to řeší tak ,že první se podívá na starší thread a dá ban k ct(protože je to PRVNÍ imbecile)a pak se dá ban za to přejetí u T.(takže mám mít ban k CT nevyrovnaný hnupě).
    Vím,že hraju u všech adminů pozitivně a normálně.(Troppe,Burak,Downhill,Kostel,Latins.,Hum an,deadjoy,Frisco,Hell at se vyjádří) :)
    A když není admin na servru tak trošku ryju ze srandy. A ty hned míříš k perma k ct :D nevíš co děláš.
    PS: dej ban tomu KOKO**VI u ct co si nebral simona(na tom demu jak jsem přejel 1 T) ty schopnej admine!
    Naposledy upraveno Kotlys; 15-01-17 v 20:09.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  8. #8

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Já ale nejsem spravnej člověk a řešil jsem to tak, aby komunita kotelny na JB nebyla poškozovaná tvým chovaním, což je omezení přístupu na JB.
    Všichni vypsaný admini jsou s tebou kamarádi jenom já si na tebe zasedl a davám ti nesmyslné bany.:(
    PS: ja dal ban jinymu KOKO**VI ty schopnej hráči!
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Je ty si mě setřel,hlavně že na tom demu je hráč který je neschopný(nebral simona) a ty si to jediný viděl a neudělil mu ban,tak si jen potvrzuješ jakej ses mentální zaostalej človíček co ho šikanovali ve škole + si měl ještě k tomu přísné učitelé.
    Já vím taky jsem tu měl mentalní komenty v nervech ,ale ty to píšeš když si normální. Bůh s tebou a s tvoji mentalitou.
    viz demo: http://csko.cz/dema?UPD=DkNwVjqT (tady máte hráče na ban,protože okurka už nebyl schopnej mu udělit).

    Už sem nepiš,nemá cenu se hádat.Vím že ti to dělá dobře,ale zdrž se toho.
    Naposledy upraveno Kotlys; 15-01-17 v 20:34.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  10. #10

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Mě spíš přijde vtipný, že protoze sám o sobě víš že jsi hloupej, tak se snažíš odvést temu na někoho jinýho, a stále v tvé žádosti o UB budeš zmiňovat někoho jiného, protože si svoji demenci nejsi sám schopný obhájit.
    Bůh s tebou
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,471

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Demo jsem neviděl, ale pokud je tam přejíždění, tak banovat, avšak určitě né na týden, je to přeci, jak píší všude, fun mód, takže by tam mělo být i mírnější banování. Jsem buď pro týden k ct nebo pro zkrácení tohoto banu. Demo jsem neviděl, takže je to jen názor k textu, co jsem četl.

  12. #12

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Dostal to na tři hodiny, prodlouženo bylo na základě dalších stížností. A prostě dokud jim budeme dávat tříhodinové bany, tak z nás budou mít akorát prdel a budou mít autoritu adminů ještě víc na háku než doteď. Člověk, kterej nechová respekt k nikomu si nezaslouží aby s ním bylo jednáno mírně. A navíc, když se jedná o debila.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Já dávám delší bany za to, že "Nema mikrofon" nebo "Neznalost pravidel". Když někdo někoho přejede, tak ho zabiju se slovy "Aby ti ho nebylo líto." A nehledím na to. Ale jestli opakovaně přejížděl CTčka a byl při tom CT, tak by trest v podobě zabití hráče nestačil. Nevím, kolik přejel CTček, ale jestli jich přejel nad 3, tak délka banu odpovídá na týden, ale k Dozorcům. Jsem teda pro zkrácení momentálního banu na 1 den a prodloužení banu k CT na 1 týden.

    - Sice se snažím mít dobré vztahy se všemi na serveru, ale to neznamená, že pro ně neplatí pravidla.
    Naposledy upraveno Latins; 16-01-17 v 07:23.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Tvl co to meleš za hovna :D dávno jsem zmiňoval dmnci s nervama,chovám se tak k tobě ,protože si výbušný člověk ,vě hře hned nadáváš do retardů+hodně lidí ví,že už to přeháníš a nemáš mít tímhle spůsobem vůbec práva.
    Přejel jsem 2 ct ,Grimmyho s kamarádství(hrajeme spol učasto u ct,normálně se bavíme a smějeme,ale prostě měl asi blbej den tak mě nahlasil :D a ten další je nějakej autista co už).
    A když už tak první hlášení bylo jak tě zavolali na beach mapu,kde jsem přejel ct,druhé hlášení ani nebylo na mě bylo to na hráče Wiju ,tudíž jsem neměl dostat ban,když ho nedostal ani te borec co si nebral simona.
    Takže furt si vedle jak ta jedle ,má být ban k ct a ne normal.
    demo viz nahoře když jste se nedívali.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  15. #15

    Odpověď: KotlicekJB --> Okurka

    Normální ban jsem zkrátil na tři dny, ban k CT na 14 dní.
    Jestli ses někdy viděl hrát na JB kotlicku, tak musíš chápat, že nadávám do retardů.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •