Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 56

Téma: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Jiný důvod proč dáváte pro k takhle napsané žádosti o ub, ve stylu já jsem velký king, vyvěsím tu nějaký shit storm ať ukážu jaký jsem rebel že nepožádám o ub normálně, nevidím

  2. #32

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Spíš já osobně nevidím problém v tom UB, když může hrát na zbytku kotelny, ten ban má čistě na JB, kdyby se tu jednalo o ban, který je globálně na celou kotelnu, tak ok, ale jedná se tu o jediný server, tak v čem je potom problém? Jako asi jediný problém bych viděla v tom, že to je fakt troll - sorry Daxer :D a něco prostě je jednou dané na tom Jailu a nebudu se stále opírat o díry v pravidlech, když po celou dobu něco prostě to tak fungovalo. A ty si prostě stále nějak jich zneužíval, provokoval si adminy. Pokud ti bude udělena milost, tak by ses tohodle měl vyvarovat, nebo se staneš obětí opět huntu.
    Ale musím taky uznat, že na tom JB hrajou mnohem horší lidi, ale asi mají víc kamíků v AT.
    Ámen Britny.
    Pod tohle se podepisujiii
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #33
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Ďalší dôvod, prečo si momentálne unban nezaslúži je aj ten, že s kamarátom Chosenom tu zakladal nemiestne a urážlivé témy voči Kopríčkovi vrátane provokatérskych poznámok v chatboxe.
    Naposledy upraveno Samco; 25-01-17 v 22:35.

  4. #34
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Marsoune asi te zklamu ale kamiky jsem si sem nezavolal a ani to nemam zapotrebi:)

    Die, s autistama se neda bavit normalne :/

    Okurka diky :)

    Jebej!
    PS: zitra se vyjadrim, jdu spat
    Naposledy upraveno Daxer; 25-01-17 v 22:17.

  5. #35
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ďalší dôvod, prečo si momentálne unban nezaslúži je aj ten, že s kamarátom Chosenom tu zakladal nemiestne a urážlivé témy vrátane voči Kopríčkovi vrátane provokatérskych poznámok v chatboxe.
    Ale pořád se tu bavíme o jednom serveru. Ban na forko nemá ani jeden, permu na celou kotelnu taky ne. Téma ohledně kopra, to jsou bohužel jejich velké mínusy a vím, že poznámky měli na víc adminů, kteří tu třeba píšou v jeho prospěch, možná asi proto, protože tohle je stále cs portál. Daxer i na mě měl blbé kecy, není to můj bff, ale snažím se na to koukat i z jiného pohledu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Misto toho, aby ses choval jako clovek, tak porad prudis a potom se tomu jeste divis.

    Bez na jiny portal treba, nikdo te tu nedrzi, pac a pusu ..

  7. #37

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Když si přečtete ty předchozí žádosti o UB tak uvidíte, že to můj kamarád asi nebude, ale koukám se na to aspoň trochu nezaujatě.
    Spousta z vás nasral, ale spousta z vás, které nasral, tak buď na JB zabloudili omylem, nebo tam přišli za kamarádem.
    Teď vám sem hodím pár příkladu:
    Unihoc (měl někdy permu do hry za to, že psal nesmysly do chatboxu?)
    Kuto (4 šance)
    Deagle (pár třídenních banu asi, ale permu nedostal)
    Choseni (dělal píčoviny na JB jako Daxer, pořád má ale jen zákaz k CT)
    Smooke Weed Every Day (je to sice celkem pohodář, ale na JB kazí hru simona má 16 banu)

    A je se vás zase ptám, co bylo poškozeno, kromě vašeho Ega? Jediný, kdo má právo bejt naštvanej je Koprakek, jehož jméno bylo poškozeno, ale podle mě by se přes to mohl přenést.

    Necháváme si tam horší hráče, dáváme druhý šance cheaterum (cc uvědomil jsem si chybu, už to znovu neudělám, přísahám - asi za dva dny dostal zase ban).
    Lidi, co ho znají z TSka a mají domněnky o tom, že to je buran (což teda je, slyšel jsem že bydlí na vesnici, takže klasickej nevychovanej vidlák) by neměli svoje pocity z jeho vyjadřování používat jako argument "proč nedat unban"

    No a závěrem bych chtěl říct, že kdybych já měl ban už 7 měsíců a viděl, co za případy tam pořád hraje (opět zdravím Kotlicka), tak bych si taky nepodal normální žádost o unban. Cítíte v jeho žádosti o UB ten lehký sarkasmus? Co mu zbývá? Kdyby se vám omluvil milionkrát, poslal růži a čokoládu, tak pořád budete v přesvědčení, že to je kokot a zaslouží si permu.

    Sry za slohovku - úcta těm kteří to přečetli až sem

    PS: u jiných to udělat stylem "ještě jedna šance ale pokazí to a perma bez možnosti unban" jde, ale tady ne. Proč?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #38

    Re: Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    PS: u jiných to udělat stylem "ještě jedna šance ale pokazí to a perma bez možnosti unban" jde, ale tady ne. Proč?
    uz asi nikoho nebavi davat "milost" (viz kuto). ked novacik dostane ban, poziada si o ub tak vacsinou mu admin da ub lebo to je jeho prvy ban a doveruje mu ze to uz nespravi, ale ked si pride clovek co dostal xxx banov poziadat o ub, tak nemas nikde istotu ze to neposerie znova (objektivny nazor)

    +mas pravdu ze na serveroch behaju ludia co horsie porusuju pravidla, ale jedine riesenie len cakat kedy to riadne poseru a banovat, navysovat dlzku a nakoniec perma
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...457#post409457

    just sayin'

    Nechcete rovnou po klausovsku udělit hromadnou milost všem zabanovaným za wallhack? Však je to to stejné, dokonce většina z nich ani nemá 32 předchozích banů, čili by si unban zasloužili víc, no ni? Cmmon, nebuďte měkký, admini si aspoň nahoní statistiky banů. Mě prostě nepřestává fascinovat váš dvojí metr, jakmile máte někoho rádi, jste ochotni mu prominout shodný prohřešek, za který byste někoho jiného ukřižovali. A vaše názory o pohledu "z jiného úhlu"? Jak to napsat slušně... Žádný jiný pohled není. Tenhle dělal bordel, radil, dostal právoplatný ban. A pokud vás sere, že jiní dělají bordel a ban nedostanou, no tak je do prdele zabanujte taky. V čem je problém? V mých očích jste admini k smíchu. Snaha neustále někoho omlouvat, vysvětlovat, že on to tak vlastně nemyslel, že on vlastně radit nechtěl, že on je vlastně jenom pouhopouhý troll, že měl težký dětství, že ho tatínek zneužíval a tak si svoje komplexy léčí na serveru... Nesčetněkrát se choval jako dick, tak ať si to vyžere! Stejně jako všichni ostatní bez rozdílu.
    Naposledy upraveno wowz0r; 26-01-17 v 14:53.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  10. #40

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Když někdo na serveru cheatuje, kazí a znepříjemňuje hru ostatním. Jediný komu Daxer kazil hru jsme byli my admini. On sám zaujal a upoutal početnou skupinu lidí, když byl na serveru, žádný hráč si nestěžoval, protože s ním prostě byla prdel. Choval se jak kokot, ale lidi ho měli rádi. Takže tohle a cheatery nemůžeš vůbec srovnávat.
    Asi ti uniká myšlenka JB (což oba víme) o které jednou Does napsal, že tady na tom módu se nejedná o striktní dodržování pravidel a v rámci zábavy se dá něco přehlížet. Takže mě přijde k smíchu to, že potřebuješ všechno do puntíku plnit a jak ne, tak ban. Jestli tam máme banovat uplně všechno "Což je třeba i "tvoje máma") tak tam za chvíli nikdo nebude.
    Jinak mluvíš o tom, aby si to vyžral, ban má 7 měsíců, podle tebe ho máme pověsit, mučit, vyvraždit jeho rodinu do základu jen proto, že si dělal legrácky z nás jako z AT. Sorry ale tak zahořklej nejsem, abych se přes to nedokázal přenést a i po 7 měsících byl proti ub.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Jinými slovy jste admini, kteří věřejně přiznáváte, že se vám může srát na hlavu. Respekt! :) adminovat s tímhle přístupem na normálním serveru (rozuměj z kategorie aim), to by to tam teda vypadalo...


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Když někdo na serveru cheatuje, kazí a znepříjemňuje hru ostatním. Jediný komu Daxer kazil hru jsme byli my admini...
    K unbanu se nevyjadřuji, jen si nemyslím, že by vás pouze trollil, ale přitom nekazil hráčům hru. Důvody banů říkají opak.

    Spoiler Spoiler:

  13. #43

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    to nikdo nenapsal, když se s těmi hráči na serveru někdy zasměješ, nezabanuješ je za to, že napíšou "kkt" do chatu, tak oni ti na tu hlavu ani srát nebudou.

    E: chápu co chceš říct Zemi, ale jestli jsi s ním někdy byl na serveru, tak jsi to sám musel vidět, jak na něj hráči reagují

    navíc mě to je jedno, všichni víme, že Unban nedostane, na to je to tady moc rozporuplné téma
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Nějaký "kkt" v chatu ani nevnímám, to ať si píše každej co chce, pokud to nemíří na někoho konkrétního. Je rozdíl napsat "kkt" nebo "okurka je kkt", ale nechápu, že máte potřebu obhajovat někoho s 33 bany. To je jak se zákazy řízení. 20x ho chytnou a nic se neděje. Po 21. zabije při bouračce člověka a pak se teprve něco řeší. Šancí na nápravu měl dost (osobně bych skončil po třech) a obhajovat člověka s 33 bany může jen bezmozek nebo "sluníčkář", ani jeden z nich by však podle mě neměl vykonávat funkci admina :) Divím se, že tady ještě neobhajuješ "WH banned Haunted666", protože jeho spam nahlašování je taky přece jen trolling a ubližuje jen adminům, ne? Ale ten ti asi tak nepřirostl k srdci jako tudlencten :)

    E: chápu co chceš říct Zemi, ale jestli jsi s ním někdy byl na serveru, tak jsi to sám musel vidět, jak na něj hráči reagují
    teď mi napsal dwarf super odpověď, řešíme to v komunikaci na fb a bavíme se nad tím. No každopádně napsal reakci na toto tvoje tvrzení, cituji:
    "a jeho ohánění se,že byl v uplně useless a nonsense anketě druhý nejoblíbenější hráč? Ortel taky vyhrál Slavíka a je to sračka"

    čili, tak :D
    Naposledy upraveno wowz0r; 26-01-17 v 14:48.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  15. #45

    Odpověď: Daxer (jiny hrac) --> Kotel

    Neprožívej tu hru tolik. Já jenom napsal, proč jsem za unban a vypsal jsem, proč mi přijde 7 měsíců dostačující na to, že poranil naše city a ega. (opět píšu poranil a naše, protože já jsem s ním měl stejné problémy a taky jsem do minulých žádostí psal, že je kokot).
    K té poznámce s "WH banned Haunted666" se ani nevyjdřuju, protože kdyby jsi si přečetl pořádně můj předchozí post, tak bys takovou sračku asi nenapsal.
    Nemám potřebu někoho obhajovat, je mi celkem u konečníku jestli bude hrát nebo ne, jen jsem sem přišel říct, že už by klidně unban dostat mohl. Ale je to jako jít hlavou proti zdi, jedni nejmenovaného kandidáta na práva odsoudí protože se před 4 lety choval jako hňup, druhý ho odsoudí protože má VAC ikdyž za to třeba ani nemůže.
    A zas tak moc na té hře zavislej nejsem, aby mi přirostli k srdci lidi, který neznám a v životě je neuvidím.
    + není to tak dlouho, co jsi zkrátil ban klukovi za vulgarismy (ikdyz ti tam psali at to zkratis, takže to neber jako hate, ale snad chápeš co tím chci říct)) a ten týpek po tom zkrácení ti začal nadávat ještě víc, tohle sraní na hlavu není?

    Daxer se do chatboxu už nevyjadřuje, dementní thready taky nezakládá, dát mu zase permu zabere asi 20 sekund a kdyby si to posral, tak bych pak i já - sluníčkář, bezmozek + mu kouřím péro - byl proti unbanu.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 26-01-17 v 14:58.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •