Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 123

Téma: Současný stav kotelny.

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Sedmdesátýdruhý okrsek Šestapadesátkového Brodu
    Příspěvky
    170

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Pyčovat umí každej, ale že by jste něco udělali pro to, aby se to zlepšilo? Ne, to už je na vás moc, radši budete jen nadávat..
    snaha byla, nakonec status vyvrhele

  2. #32
    monty
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    VINCE C. ----------> Souhlas,hrával jsem tu před dvoumi rokami a úplně něco jiého :)

  3. #33
    Kotel
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    Tak naberu kazdyho, co si napise zadost. To bude lepsi. Jinak nejaky navrh jak zvednout skill hracu? S kazdym dalsim serverem se cast odebere na ten dalsi a diru zaplni novacci. Napada me jedine zmenit classic na steam only.
    Naposledy upraveno Kotel; 22-02-12 v 18:26.

  4. #34
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Napada me jedine zmenit classic na steam only.
    A kdyz jsem ti to navrhoval asi pred pul rokem, tak jsi byl proti. Jeste by to chtelo povyhazovat par adminu, co si nedelaji svou praci a maji prava jen na volnej slot a frajereni. Mas moznosti to zjistit, ja ne, tak na tom zapracuj.

  5. #35
    BUBEN
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno headmaker Zobrazit příspěvky
    LoL ta demence hráčů je už tak vysoká, že prostě z 20 lidí na dm je 10 lidí úplně mimo. Že tam chodí Johny Pampeliška?? Joke ? Neviděl jsem ho tam ani jednou a to tam hraju 2 hoďky denně. Zeus zřídka a Buben též. Vyjímka MAGi, co tam chodí pravidelně.Vše musí hráči reportovat přes ! nebo hodit na fórum. Mezitím si admini si vesele kecají na ts3...

    Máš pravdu. Jsem tam pouze o víkendu. Když příjdu v 7 večír na kolej, už nehraji. Navíc na NTB se hraje blbě. Já jsem to Kotlovi psal, jak budu hrát. Nikomu z nás není 13. Prostě já nebudu doma ve 2 hodiny a do 10 večír bych mastil. Jen říkám, že je to fakt. Jak Kotel psal, nabere další lidi a třeba se to zlepší.

    EDIT: A koho by jsi vzal na DM? Když vemem jednoho, nic to neřeší. Stále bude hodně hodin neobsazených a další slohové práce budou vznikat.
    Naposledy upraveno BUBEN; 22-02-12 v 20:30.

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tak naberu kazdyho, co si napise zadost. To bude lepsi. Jinak nejaky navrh jak zvednout skill hracu? S kazdym dalsim serverem se cast odebere na ten dalsi a diru zaplni novacci. Napada me jedine zmenit classic na steam only.
    skvor by si na ten classic mohol zvysit sloty..
    alebo urobit rovno uplne novy steam server lepsie pre teba!
    to si posral.

  7. #37
    Kotel
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    Classic steam se tu navrhuje od zmeny ip, kdy tu skoro nikdo nehral. Pak se musi pocitat s tim, ze dopoledne a v noci tam ze zacatku nikdo nebude. Mozna povolit vstup jen vip hracum ns + steam. Vecer se tam stejne nikdo bez vip nedostane. To by melo omezit cheating. Uz asi mesic se tam nedostanou hraci s protokolem 47, na kterem se cheatuje nejvic.
    Zvednuti slotu jenom zhorsi situaci.

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Současný stav kotelny.

    Pičovať na kotla viete,ale keby ste sa oto všetko mali starať tak sa nato vyjebete..

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Zdravím místní hráče,

    předem se omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu a opuštění projektu videí. Momentálně nemám mnoho volnýho času a pokud už si ho na chvíli najdu, tak si jdu zahrát, než abych se ještě mořil nad další prací.

    Ale přišel jsem s uplně něcim jiným. Za poslední dva měsíce se uroveň tohoto serveru propadla do pekel. Nárůst cheatingu už je tak rapidní, že server z mýho pohledu není dále místo, kde si člověk může jít zahrát. Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování udělala z kotelny další obyčenej nosteam server, kde je na 10 hráčů minimálně jeden blbeček s wallhackem, občas i víc. Tím bych chtěl Kotla varovat, aby se o ten server začal starat nebo mu revenue z sms příspěvků začne rychle klesat. Nikdo nemá zájem hrát v žumpě a ještě za to platit. Peace
    Nesouhlasím.
    Předně v jedné větě píšeš o úrovni classic serveru a v další hned o celém portálu. Tak se kurnik rozhodni. Za druhé nesouhlasím s tvým tvrzením o nárůstu cheatingu na classicu. Ještě se mi nestalo, aby když se kouknu na classic, aby tam nebyl minimalně jeden admin online. Dále tvoje věta ohledně adminů na classicu "Naprostá ignorace a nedostatek schopnýho adminování" je podle mého úplně zcestná. Myslím, že baf, martii, t.twisted, bia fz a další, co hrajou na classicu jsou dost schopní admini.
    Já sice moc na classic nechodím, ale když si tam jdu občas zahrát, tak mě se zdá že úroveň hráčů je poměrně vysoká. Jasně sem tam se najde pár newbiků, ale to všude.

    Nevím, mě se zkrátka zdá, že tím jak si tu rozjel ten tvůj "help project", tak nastala tvoje minuta slávy a všichni ti lezou do zadku. Jediná věta s kterou souhlasím je ta poslední, ale to dle mě není případ kotelny.

  10. #40
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Současný stav kotelny.

    Odchody před několika měsíci měly mít probouzecí efekt. Jediný co se tim probudilo, je hromada žádostí od Aloisů, co tu hrajou už 11 let, CS přibližně 8, vrazili do VIP 545465486 € a tzn. instantní le AMX_MOD_MENŨ. Nemikovi jsem na TS před všema řekl co si o jeho adminování myslím. Kotel ho včetně kofiho považuje za člověka kotelně přínosného, tak mu tu šanci teda dejte. Kdyby ji Kotel nedal vám a před měsíci mně, taky by to nešlo. Je spousta dětí, kterým rodiče steam koupí, takže to není 100% lék na demenci..ale zkusit by se to mohlo. Pouštět pouze VIP hráče možná odběr VIP zvedne..ale 30Kč/měsíc je při dobytí 200Kč od rodičů schopnej dát snad každej.

    EDIT: Zrušil se server demence, zkus teda místo něho založit ten Classic steam a ukáže se.

  11. #41
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Classic steam se tu navrhuje od zmeny ip, kdy tu skoro nikdo nehral. Pak se musi pocitat s tim, ze dopoledne a v noci tam ze zacatku nikdo nebude. Mozna povolit vstup jen vip hracum ns + steam. Vecer se tam stejne nikdo bez vip nedostane. To by melo omezit cheating. Uz asi mesic se tam nedostanou hraci s protokolem 47, na kterem se cheatuje nejvic.
    Zvednuti slotu jenom zhorsi situaci.
    pokial s neho urobis steam server tak.. ty cheateri ktory cheatovali na demenci pojdu na ine servery zahrat s cheatmi.Myslim kotelnu :)
    ocakavaj naval cheaterov
    to si posral.

  12. #42
    Kotel
    Guest

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno Nov3 Zobrazit příspěvky
    Pičovať na kotla viete,ale keby ste sa oto všetko mali starať tak sa nato vyjebete..
    Tak pulka z nich se na to uz vyjebala. Vetsina hracu je spokojena. Stiznosti na adminy je minimum. Na foru se resi prevazne jenom hovna. Ted je tu konecne neco, co je podlozene argumenty, i kdyz konkretni priklad chybi, ale resit se da. Predpokladam ze se jedna o classic pripadne dm.

    K adminum, napada me udelat topic, kde kazdy navrhne admina z rad hracu, ktery splnuje jeho predstavy tzn.:
    musi mu byt 18-30 let
    musi byt online minimalne 5 hodin denne
    musi odpovedet na kazdou otazku okamzite a s klidem
    nesmi nikdy! napsat sproste slovo at uz v chatu, na foru nebo na ts i v soukromem chatu
    musi zkontrolovat kazdeho hrace podezreleho z cheatu na jakemkoliv serveru
    musi se libit kazdemu hraci i adminovi (zahrnuje i zabanovane a postizene jedince)
    nesmi nikdo nikoho urazit, pomluvit, ponizit ci jinak znemoznit, i kdyz porusuje pravidla, i kdyz si zacal
    EDIT: musi mit steam 7 let a nahrano 1000 hodin
    podminky se vztahuji na vsechny bez rozdilu modu


    EDIT: vetsina hracu nebude davat 30kc proto, aby si mohli 5 minut zacheatovat na classicu (musi si navic zmenit ip a steamid, coz vetsina neumi), samozrejme jsou tu vyjimky kvuli bugu, ale to brzy osefuju
    Naposledy upraveno Kotel; 22-02-12 v 20:09.

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Současný stav kotelny.

    Ja by som navrhoval hraca "maso na kostech", velky panko.

  14. #44
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Současný stav kotelny.

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ja by som navrhoval hraca "maso na kostech", velky panko.
    A já myslel, že mě :(:D

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Současný stav kotelny.

    Nesplnas podmienku zakupeny nonsteam, sorry, brah.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •