Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    amanda (jiny hrac) --> Britny

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 209335)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack - web svat'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < amanda >
    [AMXBANS] Tvuj nick: eRko
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:33121489
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:33121489
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.231
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.231
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    eRko is joining the Counter-Terrorist force
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Takze. Celkom som sa dobre bavil na tom, ako tu prisli popisovat hraci, ktori nemaju co robit v AT Teame to, ze som bol zapnuty na Capture The Flag a preto som zatial nemal potrebu reagovat. Na tomto svojom Steame mam v CS 1.6 odohranych 2500 hodin a ten ucet mam nejakych 8-9 rokov? Mozno tak nejak. Hram CS viac ako 10 rokov od 1.5 a mam odohranych viac ako 10 000 hodin a to urcite, eRko nie je moj povodny nick, zacal som hrat na csko.cz pred asi 3 rokmi a ked som si konecne chcel dat svoj povodny, tak som zistil, ze mam dost bodov na to, aby som nick menil a nechal som to uz tak. Odohral som tolko mixov, cw-ciek, laniek, medzihernakov, ze by som si musel velmi pospominat, aby som sem napisal vsetko spravne. Nejdem robit reklamu, ale adminovanie na csportal.sk, antik - interface, klasik antik k3s4, panoramix, virgi, epiczone ...To je len na predstavu toho co som robil, ked som bral CS vaznejsie ako teraz, ked hram len for fun, ked mam cas alebo ked nemam co robit...
    K banu: nevyjadroval som sa k tomu, lebo mi to neprislo potrebne. Ak niekto napise, ze toto je WH, nech zlozi prava a nech nepise dristy a svoje "vtipne komentare" do prispevku , ktore su mimo tematu. Dalej, ideme k svojvoli? Ze potrebujes 3 casy a ty mas 2 aj to nepravdive a na zaklade toho banujes? Ani si to HLTV nemusim pozerat a ani som si ho nepozrel, aby som mohol s cistym svedomim povedat, ze mas s prepacenim velke kulove a nie WH casy. Ty si na zakalde svojvole zabanujes hraca, vsak sa mozno pojde stazovat a potom sa to mozno vyriesi.
    K tomu akoze AB: fakt? really? alebo inak sa to mam spytat? Alebo si delas kozy? ako to vy zvyknete pisat. mas tam link na uloz.to, kde si stiahnes moj config, ktory nebol nijako modifikovany a datum poslednej upravy tam bol este v roku 2015. Mozno ti to ukaze, ked si subor stiahnes. Neviem, nie som na tieto dristy expert. Co sa tyka dema, neviem ako jemu ukazuje, ze kruti cross, lebo sa mi to demo nechce pozerat, nemusim, kedze je to nepravom udeleny ban a hovorim tu narovinu, ze ak tam nejako kruti cross alebo ake bludy, tak ma chybu dany hrac, ktory natacal a nie ja, pretoze mne cross v ziadnom pripade nekruti ziadnym z podozrivych sposobov. Vela ludi ma pozeralo na d2, kde hravam pravidelne, samotni admini ma urcite mnohokrat spectovali, aby vedeli, ze je to totalna blbost. Kolko mam ten steam? 9 rokov? 2500 hodin a 0 banov za celych tych 9 rokov? Co si myslis, ze som sa nudil, prisiel na server a zapol WH alebo AB? Ze mam taku trapnu potrebu tam prist a zvysovat si kredit na ukor tych profi hracov, ktori hraju na Capture alebo inych serverov? Hravam pravidelne d2 only 2 najma, odskakujem si na only 3 only 4 podla obsadenosti, odskakujem na zombie, furien. capture , deathmatch a ine servery, odskakujem na GameSites, hocikde, kde je normalna obsadenost a normalny vyber hracov.
    Tak a k veci: tie WH casy, hovorim, nepozeram to, lebo je to v plnom rozsahu blud, ziadne WH tam nie je a ani nebolo a ty banujes na zaklade svojvole. Najdolezitejsia cast mojho vyjadrenia je to, ze keby si hravala Capture The Flag, tak by si vedela, kde dani hraci zvyknu kempit a vedela by si, kde mas robit predstrely a kde mas predpokladat, ze sa dani hraci budu skryvat. Pod most som pozeral zamerne. Aspon z toho, co si pamatam, tak na aztecu pod mostom pravidelne kempili 2 hraci, vzdy po jednom, vzdy na niektorej strane pod mostom. Sem tam som si tam hodil zoom a par nabjov. Sem tam som si vysiel na miesta, kde som predpokladal, ze by niekto mohol kempit a dieroval to, ale akonahle to 2x vyslo, tak uz je to WH ...proste totalne si ponizila svoje schopnosti rozlisovat hracov, ktori maju a nemaju WH...vyjadrenie, ze nepouzivam sound? ty to tak mozes vediet, pravidelne hravam na sluchadlach, velakrat si k CS zapinam hudbu a ked pocujem, tak pocujem, ked nie tak nie, ale ak nevies hrat CTF, tak sem nepis somariny a nepis o tom, ako pouzivam alebo nepouzivam sound, lebo si totalne mimo. keby si hral CTF, tak ako som spominal, mozno by si vedel, kde mas dierovat, kde mas tendencne ist, pretoze tam by mal byt s najvacsou pravdepodobnostou nejaky hrac, o tom ten server je, ze su hraci, ktori vzdy kempia na tych istach miestach, su hraci, ktori strazia vlajku, su hraci, ktori maju u riti a behaju svojvolne po mape a su hraci, ktori idu po superovu vlajku...pozrite si HLTV z d2, kde pravidelne hravam a moj styl hrania, ked davam predstrely a ked nie a ked obcas nieco predierujem a obcas nie a ked mi aspon 1 z vas povie , ze z tych casov je tam aspon 1 WH cas, tak mi ten ban nechajte...ale taketo banovanie na zaklade svojvoly je vrchol drzosti, neprofesionality a urazky nielen voci mne, ale aj voci inym hracom, ktori boli takto banovani..takze ziadan o okamzity UNBAN, mate to tam napisane, ze sa to uzatvara maximalne do 2 dni, takze nech sa paci, riesit a udelit UNBAN, to je vsetko a ty moja zlata citaj pozorne, aby si vedela pochopit jednotlive principy tohto prispevku...
    link k u CONFIGU: https://uloz.to/!twsRVfeM4YTE/config-cfg
    Naposledy upraveno eRkoo; 30-01-17 v 16:16.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Story sem nějak nečetla, ale zde je přímej odkaz na HLTV

    + hlášení kde jsou časy http://csko.cz/forum/showthread.php?...%3Ben%ED-na-WH

    Vypsala jsem tam pouze dva, protože to byl jen začátek, situací tam bylo poměrně více
    8:33 - WH - nemohl si o něm vědět, už si tam běžel s přemídřením
    9:38 - WH - hráč v invisu z takové dálky jde vidět pouze s WH - a kdo si to zpomalí, tak sám uzná že vidět nešel.

    BTW. cheaty se nedávaj do cfg ty chytráku

    Za mě je to zatím vše
    Naposledy upraveno Britny; 30-01-17 v 16:22.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    prosím ťa, samozrejme, že si nečítala story, pretože je to niečo, čo popiera tvoje trápne tvrdenia
    ja som chytrák? hovorí sa tu adminom o možnej modifikácii cfg, preto je dodaný, tak sa nehraj na niečo čo nie si a nerob zo seba hlupáka, lebo keď napíšeš takú vec, tak ho zo seba robíš
    a tú story si prečítaj, pretože je to vyjadrenie o tvojej neschopnosti a moja obhajoba na tvoj ban zo svojvôle...tu je jasne vidieť, aký si nezodpovedný admin, keď niekto napíše obhajobu, máš povinnosť si to prečítať a nie len tak z riti si vytiahnuť, že si to nebudem čítať a napísať to isté, čo si už raz napísala ako nejaký schizofrenik....tvoje časy sú nulové a keď si myslíš opak, čítaj si, čo som napísal alebo zlož práva, pretože si neschopná a porušila si svoje práva minimálne v tom, že banuješ na zákalde 2 časov, poprosím kompetentných, lebo tento admin kompetentný nie je, aby to riešili a udelili UNBAN. Ďakujem.
    Naposledy upraveno eRkoo; 30-01-17 v 16:30.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Zdravim eRkoo,

    mam len jeden maly dotaz, na panore ked si adminoval, tak tam si teda nepamatam, ze by sme vôbec riesili nejake unban ziadosti, ked niekto dostal ban, viac si tam nezahral....
    Tak bud aspon trosku korektny (a este k tomu voci neznejsiemu pohlaviu), ze tu sa aspon tvojou ziadostou zaoberame.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Zoli Zobrazit příspěvky
    Zdravim eRkoo,

    mam len jeden maly dotaz, na panore ked si adminoval, tak tam si teda nepamatam, ze by sme vôbec riesili nejake unban ziadosti, ked niekto dostal ban, viac si tam nezahral....
    Tak bud aspon trosku korektny (a este k tomu voci neznejsiemu pohlaviu), ze tu sa aspon tvojou ziadostou zaoberame.
    áno na panoramixe sa neriešili UB žiadosti, ale: ja som nikde nenapísal, že sa riešili, len že som bol admin a 2.: začali sa riešiť ku koncu tohto servera, keď servery prebral iný majiteľ, potom to padlo, čo bola škoda, v konečnom dôsledku tam admini boli, na servery aj 3-5 súčasne a to denne

    2. vec: voči adminovi, ktorý si robí čo chce a koná na základe svojvôle sa môžem aj ja správať svojvoľne, ak napíšem, aby zo seba nerobila hlupáka, tak to nieje urážka, ak napíšem, že je podľa môjho názoru neschopná na adminovanie, tak je to môj názor. Urážka tu nikde nebola, schopnosť je normálne slovo a neschopnosť je automaticky urážka? Nie je, je to nespôsobilosť, ale ak ti neschopnosť bije do očí, tak to zmením..btw..keby som ju urážal, použil by som iné slová, ja som ju nikde neurazil
    Naposledy upraveno eRkoo; 30-01-17 v 16:41.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Že ti dá někdo ban je okamžitě neschopný? Až teprve poznáš toho člověka, tak o něm něco tvrd, demo sis nekouknul, časy neobhájíš, protože tě to nezajímá, tak mě nezajímá co píšeš, psát si můžeš co chceš, pro mě to je taky nepodstatné. Pro tebe ted bude podstatné obhájit dané situace a vyjádření adminů. Cfg je bohužel k ničemu, ten kdykoliv můžeš resetovat atd..
    Takže se prostě respawneš, koupíš scouta a jen tak random vystřelíš do hráče co není vůbec vidět a jen stojí na místě a pro tebe jako zkušeného hráče je to absolutně normální situace, ano?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Prepac, nepostrehol som nikde, ze by som pouzil slovicko "urazka", len korektnost...Britny tu "situaciu" riesila tak ako ju riesila a plne s nou suhlasim. Urcite sa na to pozru kolegovia, ktori daju za seba nejaky result. Tym som chcel povedat, aby si nebol hned taky hrrrr, kazda ziadost sa riesi a bol by som rad, ak by si bol trosku trpezlivy.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Pre mňa si neschopná z dôvodov, pre ktoré porušuješ svoje práva, pre ktoré konáš svojvolne a porušuješ predpisy, ktoré sú jasne stanovené aj pre teba a rovnako aj to, že nevieš rozoznať hráča, ktorý má wh alebo nemá. Pre teba je podstatné všetko, čo napíšem, lebo si banovala ty a nie iný admin, takže máš povinnosť sa vyjadriť presne, jasne zrozumiteľne a nie tvojím amatérskym spôsobom.
    Čo mám obhajovať? tvoje tvrdenie o 2 časoch, ktoré si myslíš, že sú WH časy...toto mám obhajovať? veď som sa obhájil - nie sú to WH časy, ak sa respawnem a strelím scoutom alebo ak47 alebo m4 do miesta , kde by mohol niekto byť, tak podľa tvojho názoru je to automatické wh, lebo si nepripúšťaš iné možnosti a to z teba robí neschopného a nekomplexného admina...ešte raz: načo si to mám pozerať, keď viem, že si ban dala neprávom a nič som nemal?...poslal som HLTV na posúdenie iným CS kalibrom a aj keď to nič nezaváži na rozhodnutí o udelení/neudelení UB, pretože nie sú admini, tak ich vyjadrenia majú pre mňa väčšiu váhu, ako to tvoje...
    btw...o tom, či je niekto schopný alebo neschopný nerozhoduje len to, či daného človeka poznáš, ale aj samotné spôsoby a metódy jeho činnosti..takú základnú vec nevieš? učí sa to na strednej škole...k cfg som sa vyjadril, posledná modifikácia bola 2014, link na obrázok je dole, ver si never, tvoj názor je pre mňa nepodstatný, ale rešpektujem, pretože každý má právo na svoj názor.. obhájil som sa spôsobom, ktorý pokladám za potrebný k danej veci
    http://tinypic.com/view.php?pic=30jk...9#.WI9lwlUrKUk
    Naposledy upraveno eRkoo; 30-01-17 v 17:21.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno eRkoo Zobrazit příspěvky
    Pre mňa si neschopná z dôvodov, pre ktoré porušuješ svoje práva, pre ktoré konáš svojvolne a porušuješ predpisy, ktoré sú jasne stanovené aj pre teba a rovnako aj to, že nevieš rozoznať hráča, ktorý má wh alebo nemá. Pre teba je podstatné všetko, čo napíšem, lebo si banovala ty a nie iný admin, takže máš povinnosť sa vyjadriť presne, jasne zrozumiteľne a nie tvojím amatérskym spôsobom.
    Čo mám obhajovať? tvoje tvrdenie o 2 časoch, ktoré si myslíš, že sú WH časy...toto mám obhajovať? veď som sa obhájil - nie sú to WH časy, ak sa respawnem a strelím scoutom alebo ak47 alebo m4 do miesta , kde by mohol niekto byť, tak podľa tvojho názoru je to automatické wh, lebo si nepripúšťaš iné možnosti a to z teba robí neschopného a nekomplexného admina...ešte raz: načo si to mám pozerať, keď viem, že si ban dala neprávom a nič som nemal?...poslal som HLTV na posúdenie iným CS kalibrom a aj keď to nič nezaváži na rozhodnutí o udelení/neudelení UB, pretože nie sú admini, tak ich vyjadrenia majú pre mňa väčšiu váhu, ako to tvoje...
    btw...o tom, či je niekto schopný alebo neschopný nerozhoduje len to, či daného človeka poznáš, ale aj samotné spôsoby a metódy jeho činnosti..takú základnú vec nevieš? učí sa to na strednej škole...k cfg som sa vyjadril, posledná modifikácia bola 2014, link na obrázok je dole, ver si never, tvoj názor je pre mňa nepodstatný, keďže ťa neberiem ako spôsobilého admina na udeľovanie banov a obhajujem sa tak, ako som to uznal za vhodné a potrebné
    http://tinypic.com/view.php?pic=30jk...9#.WI9lwlUrKUk
    Myslím, že je zbytečné do toho tahat emoce, Britny ti napsala časy a ty se k nim máš vyjádřit, tak to tu chodí. Pokud si je obhájíš, pak je to v pořádku a bude se to řešit. To je tvůj úkol, když ždáš o UB, Britny poslala demo + časym to je její úkol. Tím, že budeš nadávat se to neurychlí a jenom se jitřej emoce, který jsou zbytečný. Pokud máš pocit, že se jedná o nedorozumění, řeš to s chladnou hlavou a ne jako uražený ješita. Pravda se ukáže vždycky, není potřeba házet zbytečnou špínu ;)

    Britny neporušuje svoje práva, s nejlepším svědomím dělá to, co má na práci, takže opravdu važ dobře, co říkáš.
    Naposledy upraveno NarutoO; 30-01-17 v 17:26.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Myslím, že je zbytečné do toho tahat emoce, Britny ti napsala časy a ty se k nim máš vyjádřit, tak to tu chodí. Pokud si to obhájíš, pak je to v pořádku a bude se to řešit. Tím, že budeš nadávat se to neurychlí a jenom se jitřej emoce, který jsou zbytečný. Pokud máš pocit, že se jedná o nedorozumění, řeš to s chladnou hlavou a ne jako uražený ješita. Pravda se ukáže vždycky, není potřeba házet zbytečnou špínu ;)
    veď hovorím, že nikoho neurážam, neschopnosť nie je urážka alebo vyjadrenie typu nerob zo seba hlupáka...k časom som sa vyjadril, nie sú to WH časy a to je celé..mám to vysvetľovať každú guľku, každý frag, každú dieru? je to bežná prax každého triezvo uvažujúceho hráča na CTF, že si dieruje, predstreľuje a podobne a hneď je to WH? viac ako 10 rokov hrám CS, viac ako 6000 hodín, 2500 len na tomto steame a 0 banov a presne teraz vo veku, kedy ma už hry tak nebavia ako kedysi a hrám len for fun, tak som šiel na CTF, kde beží HLTV a začal tam hrať s WH? veď to je smiešne celé...ako hovorím, tie 2 časy pre mňa nie sú WH časmi, pretože som nič nemal, ak si dávam predstrel, dieru, je to z vlastného uváženia alebo rozhodnutia..pozri si HLTV z d2, kde hrávam pravidelne a zistíš, že to robím často..často dierujem miesto, ku ktorému pohybom smerujem a nakoniec tam nikto nie je - čiže to WH nie je, lebo tam nikto nebol, ale keby tam niekto bol, tak mám automaticky WH, lebo som to nemohol vedieť, však? či sa mýlim? myslím, že som sa vyjadril zrozumiteľne a nikoho som neurazil..ak mi niekto napíše, že som neschopný hrať cs a nemám skill, aim a podobne, tak je to jeho názor na základe jeho posúdenia, ale neberiem to ako urážku, sú to normálne pojmy a žiadne expresíva

    na základe požiadavky admina upravujem svoje tvrdenie, ktoré som napísal aj jemu:
    s tou falošnou: na to je úplne jasné vysvetlenie: začiatok mapy, bol som T, myslím, že 2x som zobral flag a konkrétne presne viem, odkiaľ som šiel, po krabici cez dom, a rovnako celý čas cez dom po ľavej strane až po T spawn, 2x ma tam zabil hráč, ktorý kempil za bedňou a častokrát kempil na moste, prípadne vedľa neho dnu, po respawne už mi bolo jasné, že tam bude, tak som to dieroval bez toho, aby som videl, proste jasná vec, kde bolo od začiatku zrejmé, kde bude, potom si miesta vymenil, keď som šiel od CT spawnu stredom, tak kempil na moste a opäť ma párkrát dal, urážali sme sa za vzájomné kempenie, aim, skill a podobne aj keď uznávam, že skill a aim mal dobrý ale na servery to neuznáš, bol to steam hráč, ktorý chcel ísť na aim mapu 1vs1, ale nešli sme....hral za T aj za CT, keď hral za T , tak kempil pri T spawne zoboch strán a nepohol sa odtiaľ, len sa hýbal, aby nerástol CAMP METER a potom sa presunul do domu, od T spawnu sa ide dnu cez schody, bol tam ešte s jedným hráčom vždy, tam ma dal tuším 2-3x, tak som začal pred vstupom do domu dierovať aj ten dom a miesta , kde by mohol byť, tam som žiadnu dieru nemal úspešnú, takže to už WH nie je, keď tam hráč nebol však? lebo sa tu opieraš iba presne o ten čas, kedy niekto za krabicou reálne bol, pozri si na iné časy, koľko bolo dier a predstrelov, kde nikto nebol...pod mostom..aztec, stiahni si kľudne HLTV..na jednej strane kempil hráč, šiel som s vlajkou alebo bez, dal ma párkrát, potom kempil na druhej strane mosta, napravo, naľavo, je to jedno, párkrát ma dal..dal som si na miesto pod mostom pozor, úplne logické to bolo, keď tam dostanem asi 5-7x kill, že potom pozriem na miesto ,kde predtým kempil...pravidelne dole pod mostom niekto kempil a čakal, kým niekto prejde z jednej strany na druhú..opäť sme o tom písali priamo na servery, čiže ak pozrieš HLTV, tak zistíš, že je to tak...písali sme presne aj o týchto časoch, ktoré sa zdajú byť podozrivé..ak čakám na niekoho respawn, je jasné, že tam bude, dáš dieru, výjde alebo nie:.výjde , tak WH , nevýjde, tak nemal WH? proste je to úplne logické hranie a ja neviem aké presné vyjadrenie k veci si prosíš
    Naposledy upraveno eRkoo; 30-01-17 v 18:00.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Moje vyjadrenie bolo v sťažnosti - za mňa clear.

    E: Prípadne sa môžem ešte mrknúť zo zaujímavosti aj na HLTV po tej 30. minúte ako vravíte.

    E2: Tak po 30-tej minúte, je to pekná rošáda. Ospravedlňujem sa za moju unáhlenosť, najbližšie to pozriem poriadne celé.
    Naposledy upraveno Samco; 04-02-17 v 00:03.

  12. #12
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    demo krom HLTV neni?

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    demo krom HLTV neni?
    Hráč co ho hlásil, tak s ním hrál, takže je pouze hltv. Na mapě to bylo 2v1 což se lépe pozná zda hráč něco má, protože tam moc hráči nedupou.
    Můžete jet klidně dle časů, které jsou vypsané v linku z hlášení - nebo lépe, podívat se na to s WH.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Wallhack (viděl jsem do 38:00), díky čau


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    A to už se jako nebude obhajovat? Jsem zklamanej, chtěl jsem si s ním vytřít prdel :(


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •