Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

  1. #46
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Abych se k tomu ještě vyjádřila, tak určitě sem nekoukala na demo do 10min, že jsem tu zmínila jen dva časy. Demo sem viděla do 30 minuty, ty dva časy sem pouze předhodila jako pro mě jasný důkaz, za mě není čistý. Všem tu jde o časy, ale je taky třeba se dívat na jeho styl hry. Nevím proč se tu stále zminuje, jak je cft profláklé, to celé inferno je takové, ale pokud tam hrají pouze 3 hráči, tak zase na to má až moc velké tušení, pro 3 hráče je ta mapa dost velká.
    Steamera určitě na základě jednoho času nebudu banovat, na to toho admina dělám už x let.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #47
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Abych se k tomu ještě vyjádřila, tak určitě sem nekoukala na demo do 10min, že jsem tu zmínila jen dva časy. Demo sem viděla do 30 minuty, ty dva časy sem pouze předhodila jako pro mě jasný důkaz, za mě není čistý. Všem tu jde o časy, ale je taky třeba se dívat na jeho styl hry. Nevím proč se tu stále zminuje, jak je cft profláklé, to celé inferno je takové, ale pokud tam hrají pouze 3 hráči, tak zase na to má až moc velké tušení, pro 3 hráče je ta mapa dost velká.
    Steamera určitě na základě jednoho času nebudu banovat, na to toho admina dělám už x let.
    Já jsem 2x okomentoval jeho styl hry. Tohle není gameplay s WH.
    Co se časů týče, zatím nikdo nepředložil jiný WH čas než 8:35.

    Takže abychom to uzavřeli dejme dohromady 3 jasné WH momenty nebo UB.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 02-02-17 v 15:09.

  3. #48
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Ještě k tomu invisu, tak sem udělala 3 ss - jestli máš lepší viditelnost, tak mi ukaž, kde ho vidíš. Sorry nějak mi nejdou nahrávat obrázky, tak musím tímto způsobem..

    1. ss https://s29.postimg.org/ti9mfzk93/image.jpg
    2. ss https://s24.postimg.org/exyk8vybp/image.jpg
    3. ss https://s30.postimg.org/bm6gvn37l/image.jpg
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #49
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ještě k tomu invisu, tak sem udělala 3 ss - jestli máš lepší viditelnost, tak mi ukaž, kde ho vidíš. Sorry nějak mi nejdou nahrávat obrázky, tak musím tímto způsobem..

    1. ss https://s29.postimg.org/ti9mfzk93/image.jpg
    2. ss https://s24.postimg.org/exyk8vybp/image.jpg
    3. ss https://s30.postimg.org/bm6gvn37l/image.jpg
    Jak jsem psal hráč s neviditelností je vidět při pohybu vůči pozadí a na tuhle vzdálenost není těžké to zachytit.
    Při pohybu Erka je ten hráč na HLTV vidět.

  5. #50
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    tohto hráča bolo jasne vidieť, urobím ti screeny obrazovky a skúsim pridať aj video, kde je jasne vidieť jeho pohyb, počkaj hneď ako prídem z práce
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 15:26.

  6. #51
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno eRkoo Zobrazit příspěvky
    tohto hráča bolo jasne vidieť, urobím ti screeny obrazovky a skúsim pridať aj video, kde je jasne vidieť jeho pohyb
    Jeho pohyb asi jasně vidět nebude, vzhledem k tomu, že se hýbeš ty a ne on...
    Zachytit to na ss není jednoduché, jde o "lámání světla" při pohybu, něco jako v predátorovi :-)

  7. #52
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Jeho pohyb asi jasně vidět nebude, vzhledem k tomu, že se hýbeš ty a ne on...
    Zachytit to na ss není jednoduché, jde o "lámání světla" při pohybu, něco jako v predátorovi :-)
    no tak až tak jasne nie, ale je vidno jeho pohyb hneď, ako nastane respawn

  8. #53
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    No dejme tomu, že to bude jako predátor, právě když sem se koukala na to několikrát, aj zpomaleně, aby sem tam něco viděla, protože prvně si demo pustím normálně žejo, tak pohyb nebyl viděn. Řeknu ti to asi takhle eRko, hráváš tu celkem dlouho, to je pravda, dost si toho nahlásil, ale v této hře mi nepřijdeš jako čistý hráč. Admini, kteří tomu rozumí dost se na tom shodli také, ale určitě bych nebyla taková zatvrzelá, že pokud na to koukne jich víc a vyvrátí mi mé tvrzení, tak ti udělím UB, ale zatím si stojím za wowzorem a Májem.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #54
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    No dejme tomu, že to bude jako predátor, právě když sem se koukala na to několikrát, aj zpomaleně, aby sem tam něco viděla, protože prvně si demo pustím normálně žejo, tak pohyb nebyl viděn. Řeknu ti to asi takhle eRko, hráváš tu celkem dlouho, to je pravda, dost si toho nahlásil, ale v této hře mi nepřijdeš jako čistý hráč. Admini, kteří tomu rozumí dost se na tom shodli také, ale určitě bych nebyla taková zatvrzelá, že pokud na to koukne jich víc a vyvrátí mi mé tvrzení, tak ti udělím UB, ale zatím si stojím za wowzorem a Májem.
    to je už druhá vec, ako vyzerám pri tejto hre..máš možnosť si stiahnuť ešte HLTV z CTF z máp cs_office (asi 2x) , de_aztec (2x), de_tuscan (1x) , dust_2 (asi 2-3x) - to je počet HLTV, ktoré sú k dispozícii, ak ich máte, stiahni si, odporúčam HLTV z mapy aztec, ale stiahni si aj ostatné, ak na to máš čas a potom si porovnaj štýl hrania a uvidíš, že sa nezmenil a je všade rovnaký, dlho som hral pri mape office, čiže aj tam máš šancu si stiahnuť HLTV a pozrieť ho komplet celé..jediný čas, ktorý by bol podozrivý aj mne, keby som hodnotil je ten, keď výjdem z domu pri walku a dám kill hráčovi, ktorý tiež walkoval, taký čas by bol podozrivý aj mne, to priznávam, lenže hneď v tom momente, keď som toho hráča dal, tak sa ma spýtal, ako som vedel, povedal som mu, že som nevedel, mal som na minimum hudbu a 100% hlas pri CS, mal som pocit, že tam niekto bude a zazdal sa mi krok, preto som vyšiel, s hráčom sme si to vysvetlili priamo na servery ešte počas toho, ako čakal na respawn..mám kopec HLTV z CTF, kde som hral, hovorím, ak chceš, stiahni si ten z aztecu a porovnaj si to, prípadne nech tak spravia iní admini, stojím si za svojim...a tohto hráča, ktorý dostal so scoutom na T spawne pri respawne bolo vidieť, dokonca bolo vidieť ako si čupol, ale video pridám až keď prídem z práce, dúfam, že vlc a upload na YT nepokazí jeho kvalitu

    edit: minul som si dáta na NB, bohužiaľ, ale situácia si to vyžaduje, kvalita sa trochu pokazila a v originále to vidieť lepšie, avšak aj tu jasne vidieť "invisible" hráča a to najlepšie v momente, keď sa dostane pred krabicu
    https://www.youtube.com/watch?v=rqKx...ature=youtu.be
    ak si myslíš, že toto nebolo vidieť, tak sa mýliš, ja som videl aj to, ako si čupol (duck)

    edit2: prial by som ti vidieť nielen túto situáciu na tomto FULL HD 28" Acer monitore, je to úplne niečo iné, potom by si aspoň na túto situáciu určite zmenila svoj názor
    http://i64.tinypic.com/el7lmr.jpg
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 16:13.

  10. #55
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    No dejme tomu, že to bude jako predátor, právě když sem se koukala na to několikrát, aj zpomaleně, aby sem tam něco viděla, protože prvně si demo pustím normálně žejo, tak pohyb nebyl viděn. Řeknu ti to asi takhle eRko, hráváš tu celkem dlouho, to je pravda, dost si toho nahlásil, ale v této hře mi nepřijdeš jako čistý hráč. Admini, kteří tomu rozumí dost se na tom shodli také, ale určitě bych nebyla taková zatvrzelá, že pokud na to koukne jich víc a vyvrátí mi mé tvrzení, tak ti udělím UB, ale zatím si stojím za wowzorem a Májem.
    Nech tomu ještě dnešek, jestli se někdo vyjádří, ale tohle HLTV není na ban.

  11. #56
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Více adminů se vyjádřilo, že jsou proti UB, takže tomu nemůžu nechat pouze dnešek a že dostane UB. Nedám UB na základně 2 clear.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #57
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Více adminů se vyjádřilo, že jsou proti UB, takže tomu nemůžu nechat pouze dnešek a že dostane UB. Nedám UB na základně 2 clear.
    Jsou tu 3x clear vs 3x WH u letitého steamera na našich serverech.
    Navíc kromě tebe nikdo nepodal argument pro WH.
    Wowzor píše WH a Maja, že demo je "výživné".
    Tys podala 2 časy z čehož jeden je legitimní a druhý jsem ti vyvrátil - na CTF mám nahráno z adminů nejvíc, tak se můžu k neviditelnosti a tomu jak funguje vyjádřit.

    Za všech těchto podmínek je momentálně permaban nepřípustný.

  13. #58
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Kdo napsal, ještě 3 clear? Aj Naruto napsal, že je proti UB, nebo jak říkám, at přímo napíšou WH nebo clear, at je to jasné, pokud to pro někoho není jasné.

    Jinak čas 4:50 - vůbec nebylo vidět, že se otevřely dveře, jak si tam psal. Svat (x) celou dobu walkoval a ty po celou dobu si jel po jeho směru, zabil si CT v baráku a čekal si až dojde. Nemohl si vůbec tušit, že tam bude, ale čekal si. Jak říkám ty dveře otevřel, jak si zašel.

    E:

    Podle mě se tu na to mrkne víc lidí, ale zatím nevidím důvod mu dávat hned UB, protože si napsal svůj názor, že je čistý, hlavně tvůj názor beru v potaz, ale taky musíš brát názor druhých, že nemůžu dát hned UB, protože se to tobě zdá čisté.
    Naposledy upraveno Britny; 02-02-17 v 16:26.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #59
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kdo napsal, ještě 3 clear? Aj Naruto napsal, že je proti UB, nebo jak říkám, at přímo napíšou WH nebo clear, at je to jasné, pokud to pro někoho není jasné.

    Jinak čas 4:50 - vůbec nebylo vidět, že se otevřely dveře, jak si tam psal. Svat (x) celou dobu walkoval a ty po celou dobu si jel po jeho směru, zabil si CT v baráku a čekal si až dojde. Nemohl si vůbec tušit, že tam bude, ale čekal si. Jak říkám ty dveře otevřel, jak si zašel.

    E:

    Podle mě se tu na to mrkne víc lidí, ale zatím nevidím důvod mu dávat hned UB, protože si napsal svůj názor, že je čistý, hlavně tvůj názor beru v potaz, ale taky musíš brát názor druhých, že nemůžu dát hned UB, protože se to tobě zdá čisté.
    čas 4:50 mi ukazuje pohyb v dome, kde som dal hráča x., ak myslíš iné HLTV ako inferno, tak napíš konkrétne ktoré
    túto situáciu mi ukazuje pri 4:50, kde hráč svat už nebol na servery
    http://i68.tinypic.com/nmbudh.png
    http://i63.tinypic.com/2vl78qt.png

    btw, pokiaľ sa nemýlim, Naruto bol proti UB z dôvodu môjho "chovania" pri riešení tejto veci, pre neho bol podozrivý iba 1 čas, ktorý mi napísal aj do správy a ktorý bol hneď vysvetlený a prijal to

    edit: pokiaľ chceš vidieť mojú krásnu výbavíčku, čo sa hrania CS týka, môžem ti pofotiť aj to..do techniky som investoval dosť (nie kvôli hrám, ale práca), v podstate to nezaváži, ale aspoň si možno predstavíš, pod čím zvyknem hrať
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 16:38.

  15. #60
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Naruto psal už v žádosti "za mě tam nic není".
    4:50 je sound. Když efsev podruhé přehazuje zbraň je k němu erko zády a ten zvuk se ozve už jako by šel zprava, takže mohl čekat druhé CT zespodu.
    Podezřelé je spíš to walkování s crossem do zdi, co tomu předchází, klasický wall-look to ale není.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •