Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    A to už se jako nebude obhajovat? Jsem zklamanej, chtěl jsem si s ním vytřít prdel :(
    Že vytriet prdel? Takému primitivovi ako si ty ani nemám potrebu odpovedať a rovnako znižovať sa na tvoju podradnu úroveň. Ak si chceš vytriet prdel, doma máš na to určite dosť osôb.
    Žiadate tu o neviem ake správanie, pritom tu je jasný príklad ako sa správajú vaši profi admini.

  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    No v tvém vlastním zájmu ti doporučuju si to HLTV prohlídnout a obhájit si to, ptže já viděl teď prvních asi 15 minut a řeknu ti teda, že je dost výživné.

    A s tvrzením najdi mi na d2only HLTV jeden WH čas a nech mi ban, bych byl taky opatrný, ptže to by se to tu mohlo locknout hned.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    eRkoo,

    ale treba povedat, ze ani ty si si servitky pred usta nedaval....

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Nie nemusím byt opatrný. Kľudne to sprav aj ty. Ctf sa hra inak ako na ostatných serveroch a ľuďom ktorí hrajú na ctf je jasne kde zvyknú hráči kempit. Nemám čo viac dodať, všetko bolo povedané.

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno eRkoo Zobrazit příspěvky
    Žiadate tu o neviem ake správanie, pritom tu je jasný príklad ako sa správajú vaši profi admini.
    Žádal jsem tě o to já. V první řadě se jednalo o Tvůj prospěch, a myslím že je zásadní rozdíl mezi tím nadávat někomu bez důvodu a metaforicky přirovnávat člověka, který se jako toaleta vyjadřuje, k toaletní pomůcce. Tedy pro přesnost k toaletnímu papíru.
    Nehledě na to, že k dámě (teď se omlouvám všem emancipovaným feministkám) se zpravidla chováme s větší úctou, jak říká p. Špaček jakož i Guth-Jarkovský. Takže to je mezi mnou a tebou. Co je mezi tebou a wowzorem je mi slušně řečeno ukradené.
    Vzhledem k tomu, co máš na fóru nahlášeno bych čekal, že si demo pustit umíš. Na mojí žádost jsi (a za to děkuji) vysvětlil jednu podezřelou akci. Nicméně na tom HLTV je co spawn, to divná situace. Ke konkrétním casům se vyjádřit odmítáš, stále nechápu z jakého důvodu.
    Možná je to proto, (a to je můj skromný názor) protože není co vysvětlovat.
    Skore využití cheatu je tak na **** z pěti (velmi dobré) a schopnost skrývání tak na ** (dostatečné).
    Proti UB

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno eRkoo Zobrazit příspěvky
    Nie nemusím byt opatrný. Kľudne to sprav aj ty. Ctf sa hra inak ako na ostatných serveroch a ľuďom ktorí hrajú na ctf je jasne kde zvyknú hráči kempit. Nemám čo viac dodať, všetko bolo povedané.
    CTF se možná hraje jinak, ale cheateři jsou všude stejně stupidní :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Žádal jsem tě o to já. V první řadě se jednalo o Tvůj prospěch, a myslím že je zásadní rozdíl mezi tím nadávat někomu bez důvodu a metaforicky přirovnávat člověka, který se jako toaleta vyjadřuje, k toaletní pomůcce. Tedy pro přesnost k toaletnímu papíru.
    Nehledě na to, že k dámě (teď se omlouvám všem emancipovaným feministkám) se zpravidla chováme s větší úctou, jak říká p. Špaček jakož i Guth-Jarkovský. Takže to je mezi mnou a tebou. Co je mezi tebou a wowzorem je mi slušně řečeno ukradené.
    Vzhledem k tomu, co máš na fóru nahlášeno bych čekal, že si demo pustit umíš. Na mojí žádost jsi (a za to děkuji) vysvětlil jednu podezřelou akci. Nicméně na tom HLTV je co spawn, to divná situace. Ke konkrétním casům se vyjádřit odmítáš, stále nechápu z jakého důvodu.
    Možná je to proto, (a to je můj skromný názor) protože není co vysvětlovat.
    Skore využití cheatu je tak na **** z pěti (velmi dobré) a schopnost skrývání tak na ** (dostatečné).
    Proti UB
    Bola požiadavka vysvetlit 2 časy, vysvetlil som viac ako len tieto 2 časy. Ak mám názor, že je niekto neschopný , tak je mi to fuk, či ide o ženu alebo chlapa. Oháňate sa tu pravidlami, ktoré sami nedodržiavate. Samozrejme, vždy máte pravdu ako pri banovani iných hráčov typu Beast a podobne , ktorého ste banovali každý deň aj keď sa rozhodlo, že nic nemal , tak príslušný admin sa rozhodol, že keď ho uvidel na serveroch, tak ho rovno banoval. Píšete tu niečo o pravidlách, ktoré nič nehovoria ani vam a správate sa ako nadradeni bohovia voči ostatných hracom, pritom ide iba o obyčajnú hru, no vašim prvotným zámerom je honenie si svojho ega. Kľudne si dajte svoju činnosť admina do životopisu a choďte s tým do sveta hľadať povolanie . Je mi v podstate fuk, či budem alebo nebudem mat ub. Svoje vyjadrenie som napísal viackrát, existuje kopa iných serverov, kde sa dá normálne zahrať a kde si admini nemyslia , že to , čo povedia oni je všeobecne záväzne pravidlo správania sa . Wowzor mi je u prdele, ak nemal čo ďalej povedať k téme tak sa nemal vyjadrovať , ale ty sa opäť pustíš do mna a nepriznás, že admin by sa mal správať normálnym spôsobom, ak aj on vyžaduje určite správanie . Ak si rovnako myslis, že neschopnosť alebo vyjadrenie nerob zo seba hlupáka je urážka alebo sú v tom expresíva, tak si vyhľadaj tieto slova v odbornom slovniku.
    Naposledy upraveno eRkoo; 31-01-17 v 20:29.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Kdyby ses naučil cheatovat tak, jako nám tu psát romány, nemuseli bychom tu řešit žádost o unban.

    Slušně se bavím s tím, kdo si to zaslouží, ne s cheaterem, sorrinky


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    CTF se možná hraje jinak, ale cheateři jsou všude stejně stupidní :)
    Rovnako stupidny ako admin, ktorý si mysli, že je pán boh čo zjedol všetku múdrosť sveta a jeho vyjadrovanie je pritom na úrovni nižšej ako priemerného žiaka základnej školy.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Líbí se mi, že nevíš, s kým máš tu čest :) Ale užij si to, když už si tu nemůžeš zahrát :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Viem s kým mám tu česť, veď som videl ako sa prezentuješ.
    Nemôžem zahrať? Prosím ta, podľa teba mám len tento jeden steam účet? Naivka. Prídeš ma osobne zabanovat na server? Asi ťažko, veď teba som za 3 roky hrania na serveroch videl presne 0krat

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Jestli chceš challenge, může bejt. Just si dám tu práci každej den tě checkovat :) A machrovat multiaccountem, wow, such a badass :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  13. #28
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Jestli chceš challenge, může bejt. Just si dám tu práci každej den tě checkovat :) A machrovat multiaccountem, wow, such a badass :)

    Hahaha. Preboha . Nebuď až taký vtipný. Ty, ktorého aktivita na serveroch sa dá prirovnať k životu na mesiaci. Nepíš o sebe, že si badass... :(((

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Opravdu nevíš, s kým máš tu čest. No, doporučuji chvilku sebekritiky a možná najdeš i koule se aspoň přiznat místo spisování románů :)

    btw, když máš tolik accountů, proč vůbec žádáš o unban a nehraješ tu na jiným? Nechceš dostat dalšího banána? :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  15. #30
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Opravdu nevíš, s kým máš tu čest. No, doporučuji chvilku sebekritiky a možná najdeš i koule se aspoň přiznat místo spisování románů :)

    btw, když máš tolik accountů, proč vůbec žádáš o unban a nehraješ tu na jiným? Nechceš dostat dalšího banána? :)
    Mám tu česť s niekym, kto sa nevie vyjadrovať alebo s nejakým internetovým hrdinom? Mám sa báť ? Zajtra asi nevyjdem z domu :-( alebo už radšej nikdy :-((
    A to či hrám alebo nehrám na svojich iných účtoch, do toho ta nič.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •