Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: Práva na střílecí servery

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    žádný problémy s timhle klučinou, jasně že ANO
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    nebýval úplně levej co si pamatuju a pokud zklidnil hormon tak proč ne...obecně sem ZA pokud se o práva hlásí bývalej admin, aspoň přibude lidí co si pamatuju z dřívějška :D

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    nebýval úplně levej co si pamatuju a pokud zklidnil hormon tak proč ne...obecně sem ZA pokud se o práva hlásí bývalej admin, aspoň přibude lidí co si pamatuju z dřívějška :D
    Já nemám rád ty vaše změny jména, s kým mám tu čest konkrétně? :D Levej jsem, akorát wipka mám trošku v ruce, jakmile jde o aim, jde to mimo mě.

    A díky za vyjádření :)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Od anonyma:
    Ahojte
    Chcel by som sa vyjadriť k tejto žiadosti o práva, lebo myslím si niečo iné ako niektorí admini tuto. Začnem tým, že s Aspectom nemám žiadny problém (aspoň myslím) a myslím, že po tomto príspevku asi začnem mať ale tak čo už, je to kruté. No, povedal by som mojim osobným názorom, je že sa ten človek na admina nehodí. Skorej než sem napíšem důvod tak Vás musím upozorníť, že sú to spomienky (teda nepodložené fakty důkazovým materialom). A teraz ten důvod:Viete keď niekde prestanete chodiť, alebo niekde v práci Vás vyhodia/odídete tak začnete hovoriť s ostatnými o ľudoch čo ste mali v ten čas naokolo, alebo o veciach čo ste tam robili. Inak povedané, 92% ľudí začne ohovárať. Ohováranie je úplne k hovnu takže to ma nezaujíma, zaujíma ma to a to je aj důvod prečo toto píšem, že keď Aspect stratil práva tak na TSku hovoril ako počas svojich adminských chvíľ bol zapnutý. Nie predtým, nie po tom ale počas toho ako bol na serveri admin tak mal zapnuté cheaty. Možno sa z toho poučil, možno nie, kto vie. Můžete tomu veriť, nemusíte, ako vravím, dá sa to spochybniť jedným slovným spojením " Neviem o čom hovoríš " ale predtým, než mu tam dáte verdikt tak si to prosím 2x premyslite. Stále berem admina ako post kde by mali byť ľudia ktorí majú v sebe fair play a žial on ho počas tých časov nemal.
    To je asi tak všetko, ďakujem B!g Sm0k3mu za hodenie do tej žiadosti.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno B!g 5m0k3 Zobrazit příspěvky
    Od anonyma:
    Nemuselo to být takhle anonymizováno, nikomu hlavu neutrhnu, netvrdím nikde, že můj názor je správný a celkově pluralitu a diferenci názorů beru.

    Co se týče názoru, nechci to vyvracovat pouze tím, že bych řekl, že to není pravda. Každopádně v době, kdy jsem tu admin práva měl, jsem si zapnul WHčko tak maximálně na časování dem a to ještě ne všech. V tu dobu dokonce bylo volně přístupné v AF, kde byl i odkaz na stáhnutí a bylo tam doporučeno, aby se kvůli VAC chodilo na NS. O tom, jak to bylo po odebrání práv, což byla moje vlastní iniciativa a hloupost, většina z Vás ví. A kdo ne, tak se mě může zeptat soukromě, nebo dohledat skrz staré SID, jako se to dělávalo a tuším, že dělá stále.

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,527

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno B!g 5m0k3 Zobrazit příspěvky
    Od anonyma:
    Nechci v této situaci nic jiného, než napsat to, co zůstalo v mé téměř stařecké paměti. Většina ví, že za ty roky, co hraji na Kotelně se můžu považovat za inventář a drtivou většinu času jsem strávil na serveru AWP (nic jiného ani neumím a ani o AWP se to nedá říci). Pamatuji si z té doby i tohoto žadatele o post admina, hrávali jsem oba AWP jako hráči. Samozřejmě bych mohl mít připomínky k jeho vystupování v té době (taky jsem to napsal ve svém předchozím vyjádření v této žádosti), ale rozhodně mi nepřišlo, že by hrál jako zapnutý hráč. Mohu se mýlit, nemusel jsem v té době mít dostatek zkušeností, abych to rozpoznal, ale každopádně mi přišel čistý. Ten anonym tu musel v té době hrát taky, možná jej znám. Ale pokud nechce pomlouvat, jak píše, proč se k informaci nepostaví i se svou identitou? Mohla bu mu být k neužitku? Každý z nás si musí nastavit hranici, co zohlednit a co ne. Neberte můj názor vážně, pokud je v rozporu s vaším.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Nechci v této situaci nic jiného, než napsat to, co zůstalo v mé téměř stařecké paměti. Většina ví, že za ty roky, co hraji na Kotelně se můžu považovat za inventář a drtivou většinu času jsem strávil na serveru AWP (nic jiného ani neumím a ani o AWP se to nedá říci). Pamatuji si z té doby i tohoto žadatele o post admina, hrávali jsem oba AWP jako hráči. Samozřejmě bych mohl mít připomínky k jeho vystupování v té době (taky jsem to napsal ve svém předchozím vyjádření v této žádosti), ale rozhodně mi nepřišlo, že by hrál jako zapnutý hráč. Mohu se mýlit, nemusel jsem v té době mít dostatek zkušeností, abych to rozpoznal, ale každopádně mi přišel čistý. Ten anonym tu musel v té době hrát taky, možná jej znám. Ale pokud nechce pomlouvat, jak píše, proč se k informaci nepostaví i se svou identitou? Mohla bu mu být k neužitku? Každý z nás si musí nastavit hranici, co zohlednit a co ne. Neberte můj názor vážně, pokud je v rozporu s vaším.
    Díky moc Tome, moc si vážím toho, jak se tu za mě stavíš. Každopádně jsem neměl potřebu si zapínat, ačkoliv ta hlášení na mě chodila a chodí i teď, to se nic nezměnilo za ty roky. Nevím, kdo s touhle informací přišel, ale mohl se pod to podepsat, tohle by mohl vypustit prakticky každý. Nechci Vás tu o ničem přesvědčovat, je na Vás, jaké stanovisko k tomu vytvoříte.

  8. #23

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Je to jenom tvrzení, tvrzení nepodložené důkazy a jen to hází špatné světlo na žadatele. Jestli nejsou konkrétní důkazy na to, že běhal zaplej po serverech, tak nechápu význam toho postu. O to víc zajímavější, že se pod své tvrzení nedokáže "anonym" podepsat.

    Já jsem PRO (ikdyž ti to moc od JB admina nepomůže.

    E: Zoyere ale z toho co jsem pochopil tak ten Anonym psal, že mu to řekl na TSku, běhat zaplej hned neznamená dostat ban
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 21-02-17 v 17:26.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #24

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Je to jenom tvrzení, tvrzení nepodložené důkazy a jen to hází špatné světlo na žadatele. Jestli nejsou konkrétní důkazy na to, že běhal zaplej po serverech, tak nechápu význam toho postu. O to víc zajímavější, že se pod své tvrzení nedokáže "anonym" podepsat.

    Já jsem PRO (ikdyž ti to moc od JB admina nepomůže.
    to, jestli běhal zaplej nebo ne si můžeš zjistit v banlistu. např podle ip, kterou má pořád stejnou. Ale to, jestli běhal zaplej jako admin, to u je otázka vedle a pokud to nebylo tehdy prokázáno, tak se to už nezjistí.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Je to jenom tvrzení, tvrzení nepodložené důkazy a jen to hází špatné světlo na žadatele. Jestli nejsou konkrétní důkazy na to, že běhal zaplej po serverech, tak nechápu význam toho postu. O to víc zajímavější, že se pod své tvrzení nedokáže "anonym" podepsat.

    Já jsem PRO (ikdyž ti to moc od JB admina nepomůže.
    Každý názor dobrý, pro mě konkrétně má stejnou váhu, jako od adminů ze střílecích serverů, pro náboráře a ostatní adminy asi ne, ale i tak díky.

  11. #26
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Práva na střílecí servery

    Každý náborář se potýkal s tím, že s přibývajícími léty klesá počet slibných žadatelů o práva, tak se časem víc přivírají oči.
    Tady se bavíme o žadateli, který má 3 bany na kotelně v 1.6 a pak má další 3 VAC bany v CSGO a to od roku 2014 až do letošního roku.
    A to jsou jen bany o kterých víme.
    To už není potřeba oči přivřít, ale už nikdy neotevřít.
    Přes žádného z náborářů by tohle nikdy neprošlo, uvidíme jak teď bez něj...
    Naposledy upraveno dhaaqu; 26-02-17 v 16:36.

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Každý náborář se potýkal s tím, že s přibývajícími léty klesá počet slibných žadatelů o práva, tak se časem víc přivírají oči.
    Tady se bavíme o žadateli, který má 3 bany na kotelně v 1.6 a pak má další 3 VAC bany v CSGO a to od roku 2014 až do letošního roku.
    A to jsou jen bany o kterých víme.
    To už není potřeba oči přivřít, ale už nikdy neotevřít.
    Přes žádného z náborářů by tohle nikdy neprošlo, uvidíme jak teď bez něj...
    Na Tebe jsem tady zrovna čekal :) Za dobu svého adminování jsem tu, alespoň podle mého, udělal víc své práce, než jsi tu udělal Ty za těch pár let.

    Nebudu se tu bavit o tom, co mám za bany a tak, to si každý může dohledat, jak jsem již zmínil a moc s kladným verdiktem nepočítám, ale možná by ses mohl zamyslet nad svojí osobou.

    Čili dříve, když jsem byl dítě a vytvářel jsem tu celkem negativní atmosféru, jsi si ke mně vytvořil nějaké stanovisko a začala Tvá averze na mě. Nicméně, pokud se podívám jenom do této žádosti, vyjádřili se zde kladně i 2 admini, kteří měli úplně stejný názor na mě v předešlých letech, ale přesto se přes to dokázali přehoupnout. Jestli Ti tvoje ego, pane doktore, nedovoluje stejnou věc, pak jsi na tom zle. Určitě si pamatuješ, jak jsi tu žádal o práva a já byl pro, jelikož ses choval normálně, pak už Ti to stouplo do hlavy a chováš se jako by Ti to tu patřilo.

    Na názor máš právo jako každý jiný, tedy abys pochopil pointu, nejde mi o verdikt, jaký tu dáš, ale o styl, jakým to podáš. Opět jsi nezklamal.

  13. #28
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Práva na střílecí servery

    Měním své stanovisko na PRO.
    Jednak jsem si sáhl do svědomí, pak jsem šel se džbánem pro vodu, tak se z lesa ozývá a na svatého Ondřeje je špatný hospodář, co ještě zaseje.

    Krom toho 6 zabanovaných steamů a doteď hraje zaplý s kamarádama compety?
    Kdo by měl vědět o cheatech víc?! Šťastný lov na kotelňáckých serverech, go get them tiger!

  14. #29

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů) len pripomínam adminom/náborarovi ,že toto pravidlo stále existuje :)

    Musím byť proti ako pri každom čo používal číty
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Měním své stanovisko na PRO.
    Jednak jsem si sáhl do svědomí, pak jsem šel se džbánem pro vodu, tak se z lesa ozývá a na svatého Ondřeje je špatný hospodář, co ještě zaseje.

    Krom toho 6 zabanovaných steamů a doteď hraje zaplý s kamarádama compety?
    Kdo by měl vědět o cheatech víc?! Šťastný lov na kotelňáckých serverech, go get them tiger!
    Je vidět, že jsi to nepochopil, přečti si můj příspěvek znovu a možná Ti to dojde. Je tam psáno, že mi je vcelku jedno, jaký verdikt napíšeš, od Tebe stejně nebude brán nikdy vážně. A o těch banech zřejmě víš taky jen tolik, co Ti někdo nakecá :D Abychom byli přesní, ty steamy jsou zabanované 3, z toho u všech jsem věděl, že ten ban přijde, jelikož to byly public cheaty, který byly detected, což i ten chabý wire od Valve rozezná maximálně do 2 dnů od zapnutí, nemluvě o možnosti OW, který víš jak funguje zřejmě :) Goučko už nehraju zhruba půl roku, protože mi to komp neutáhne, proto jsem se taky vrátil na 1.6ku. Poslední steam, který jsem s GO měl, jsem dal bratrancovi, když mi je k ničemu, kdybys chtěl odkaz, stačí říct. Ani jeden důvod cheatování nebyl důvod dosažení ranku, na 2 účtech jsem zahrál GE čistě a to s hodně limitovanými FPS. Jeden důvod byl, aby mě to donutilo přestat hry, abych se začal víc soustředit na školu, zbylý 2 už pak na zahnání nudy. Nikde neříkám, že to jsou racionální důvody, ale pokud vím, tohle je 1.6kovej portál. A dle těch banů, co jsi koukal zřejmě na 1.6 (z pohledu Kotelny), tak je tam 1 z roku 2014, jeden je od Kotla kvůli tomu Kroxyho portálu (byl vymazán následně) a jeden na vlastní žádost od Eustraliena.

    Ale v jedné věci máš pravdu, v té poslední větě. V oblasti cheatů mě to obohatilo, proto chci portálu pomoct svými zkušenostmi, nikam se nevnucuju. Pokud nemáte zájem, já se z toho hroutit nebudu, nežeru tu hru jako dřív :)
    Naposledy upraveno DarkAspecT; 26-02-17 v 17:48. Důvod: Špatný výběr slova

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •