Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Zrušit AWP na DM!

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Angry Zrušit AWP na DM!

    Může mi někdo vysvětlit, proč se z DM stává awp server? Ti lidi na ten server nemají chodit proto, aby si vzali AWP a čupli na D2 do zahrady a jen čuměli do kat. To samé na mapě train a dust4castle, ta mapa je neskutečně obrovská a člověk bez ajmu tam trefí hov*o, ano. Ten chudák, co dostane dvě hedky si vezme awp a furt jen kempí.

    DM slouží od toho aby se tam hráči rozehráli a jak se mám rozehrát, když si nějaký k***t vezme awp a ještě s ním kempi. Od toho je tu snad AWP server nebo se pletu? Dost mě tohle už vytáčí. Chci se jít rozehrát na DM a z 20ti lidí polovina má awp a čupí a čupí a čupí. Uvítal bych, kdyby si kotle awp zrušil z DM, aleposn z DM1, na tom serveru už je naprostá demence lidí, co si tam jdou zahrát jen proto, že si vezmou AWP a kempí.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Citovat Původně založeno kouzelnik Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo vysvětlit, proč se z DM stává awp server? Ti lidi na ten server nemají chodit proto, aby si vzali AWP a čupli na D2 do zahrady a jen čuměli do kat. To samé na mapě train a dust4castle, ta mapa je neskutečně obrovská a člověk bez ajmu tam trefí hov*o, ano. Ten chudák, co dostane dvě hedky si vezme awp a furt jen kempí.

    DM slouží od toho aby se tam hráči rozehráli a jak se mám rozehrát, když si nějaký k***t vezme awp a ještě s ním kempi. Od toho je tu snad AWP server nebo se pletu? Dost mě tohle už vytáčí. Chci se jít rozehrát na DM a z 20ti lidí polovina má awp a čupí a čupí a čupí. Uvítal bych, kdyby si kotle awp zrušil z DM, aleposn z DM1, na tom serveru už je naprostá demence lidí, co si tam jdou zahrát jen proto, že si vezmou AWP a kempí.
    keby tam nebolo AWP tak to nieje DM
    to si posral.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    keby tam nebolo AWP tak to nieje DM
    Ty blbečku co to meleš? DM slouží k rozehrání, jenže když si polovina lidí na serveru vezme AWP a ještě kempí tak se asi člověk těžko rozehraje. Chápu že to komentuješ, ty jsi totiž jeden z nich ;)
    EDIT: Navíc jsou tu 3 DM, tak já nevidím důvod, aby na jednom DM to awp vyplé bylo!

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430

    Re: Zrušit AWP na DM!

    A co když se tam jdou rozehrát s awp?

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Citovat Původně založeno kouzelnik Zobrazit příspěvky
    Ty blbečku co to meleš? DM slouží k rozehrání, jenže když si polovina lidí na serveru vezme AWP a ještě kempí tak se asi člověk těžko rozehraje. Chápu že to komentuješ, ty jsi totiž jeden z nich ;)
    EDIT: Navíc jsou tu 3 DM, tak já nevidím důvod, aby na jednom DM to awp vyplé bylo!
    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...o&player=53041
    moc s tym awp som nenahral skoro nic (Biggest fail)

    pokial sa ti tu nepaci tak tu nehravaj.. :)
    Daj si pauzu uz si prehraty a myslim ze to tvoj pocitac nezvlada.

    otazka : Kolko krat si buchol do monitoru? 5x alebo 10x
    to si posral.

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Bude vyple na dalsim dm serveru.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Řekni mi, jak se rozehraješ s AWP, když čupíš a čekáš než ti člověk vleze do zoomu, já myslel že s AWP se trénuje hlavně reflex

    Nejsem ty, neptořebuju si rozbíjet monitor, klávesnici ;)

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Běhej a dávej jim hedky i to je potřeba se naučit jak na borce s AWP :D

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Omezil bych awp na 1/2 na team.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Citovat Původně založeno kouzelnik Zobrazit příspěvky
    Řekni mi, jak se rozehraješ s AWP, když čupíš a čekáš než ti člověk vleze do zoomu, já myslel že s AWP se trénuje hlavně reflex

    Nejsem ty, neptořebuju si rozbíjet monitor, klávesnici ;)
    ja samozrejme awp do ruky na dm neberiem to si ma s niekym myslis prepac..
    to si posral.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele kouzelnik
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    87

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Jako nepsal bych to, kdyby kotelna měla 1 DM, jenže jsou tu 3 DM, tak já nevím proč by nemohl být na jednom serveru vyplé awp

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Snaker
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    12

    Re: Zrušit AWP na DM!

    AWP neznášam ani ja. S awp som lamka ale niekto sa rozohráva s AWP, to je pravda. Ak sú na servery normálny ľudia, dá sa dohodnúť. Ale ak nie tak si nastavte SPAWN pri nepriateľovi a napr. na dust2 sa zjavíš na A kde všetci kempia s AWP a môžeš si vyčistiť cestu ;). Občas stretneš aj nejakého s M4 alebo s AK-47 :D. Alebo skús DM2, ten je často poloprázdny.
    BL4D3

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Zrušit AWP na DM!

    Nechápu co furt brečíte, Kotel již dávno psal, že až udělá nový DM, tak tam awp nebudou.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: Zrušit AWP na DM!

    On to další DM asi moc nevyřeší. Stavil jsem se včera na DM2 a byl poloprázdný navíc zjevně nějakými začátečníky, takže požitek nula. Tím chci říct, že DM bez awp by byl hezkej, ale nikdo by tam nebyl :) Jak chceš killnout někoho kdo čupí a vyloženě čeká, až mu vběhneš do cesty, to nezachrání ani sebelepší reflex a takových je tam hodně. Chápu že úplně zrušit awp na DM1 asi neprojde, ale též jako Zombie bych byl pro nějaké omezení, už je tam toho moc.


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele HoracioKeine
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Pohořelice (Napajedla)
    Příspěvky
    249

    Re: Zrušit AWP na DM!

    No tak já už asi moc za zrušením awp nestojím. Sem tam ho též vezmu a výhoda je ta, že když netrefí napoprvé tak je 100%, že ho zabiji já. DM2,3 jsou mi celkem ukradené, pro mě je DM1 nejdůležitější a asi bych už nestál za jeho zrušením či omezením.
    --//|\\DeathMatch//|\\--
    league of legends
    shakes&fidget

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •