Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žiadosť o admin práva na TTT.

  1. #1

    Žiadosť o admin práva na TTT.

    Nick ve hre: Jaghodíno
    Nick na forume: Briliant53
    Odkaz na profil: http://csko.cz/forum/member.php?92321-briliant53
    Vek: 16
    Steam ID: STEAM_0:0:128193072
    Admin sekcia : Trouble in Terrorist Town
    Odkaz na HLstats: Není
    O sebe : Takže ako by som len začal. Tak csko hrávam už od asi 12 rokov, ako každý NS aj ja som začínal na zombie, ktoré ma fakt bavilo ale bohužiaľ už niesom ten kid ako býval. Postupne si som zakladal účet na steame, práve v tejto dobe mám 2 účty jeden kde mám goučko a druhý kde mám čisto csko. Ak mám povedať pravdu zaujal ma tento nový mód. Tak volám sa Matúš som z Banskej Bystrice, mám 16 rokov kde som to už spomínal vyššie. Ďalej moje záľuby sú futbal, hokej hlavne fandenie, a nemôžem zabudnúť na csko. Futbal už hrávam od svojich 5 rokov v FK Dukla B.B ročník U-17 aj keď som len 16 ročný ale narodil som sa 1.1.2001. Ďalej ten hokej no tak chodievam na hokej fandiť ako každý správny hokejový fanúšik. Teraz poďme k tomu prečo som sa chcel stať adminom+nájsť/spoznať nový ľudí z celého sveta nielen zo slovenska alebo česka ale aj okolité krajiny. Keď som bol ten malý šušeň tak som vôbec nevedel čo je steam až po čase mi to povedal kamoš. Tak som si pomaly začínal kupovať hry vytvárať nové účty až som dospel k tomu že ma tak napadlo že aké by to bolo byť admin. Najprv som hľadal servery ktoré veľa ľudí nepoznalo. Ale určite čo bol môj prvý server bol na kotelne-Zombie kde som si stále kupoval VIP ktoré stálo/stojí 1.30e cca. Tak to by bolo asi z mojej strany všetko, ak by Vás ešte niečo ohľadom mňa zaujímalo v pohode sa ma spýtajte/pridajte na steame http://steamcommunity.com/id/briliant53/. A ešte aby som nezabudol tak spolu aj goučko aj 1.6 mám okolo 2000+.
    Bany : žiadne.... dúfam :D

    S pozdravom Jaghoda. :)
    Naposledy upraveno briliant53; 20-03-17 v 14:33.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    -Aktivita za posledný mesiac takmer žiadna
    -VAC ban
    -žiadne hlásenia
    -v chatlogu som zaznamenal pokus o kopíraciu nicku

    Proti.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Tak aktivita? žiadna? Tento mesiac som tam bol skoro vkuse keď som mal čas... VAC je s goučka.... hlásenia dávam napr. Walater, Kajso, Burak, kotliček niekedy... a ta kopirácia to som chcel kamošov nick :D ale tak dobre. Tak to je tvoj názor a Spĺňam Ativitu, Vac nemám nikde , hlásanie píšem, a kopiráciu som tiež napísal.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Jdeme si projít pár faktů

    Kdo je jako admin Kajso a Kotliček?
    Go + 1.6 = víc jak 2k hodin? Já tam vidím cca 1300
    VAC = z velkého % ban za cheaty.
    Pod SID STEAM_0:0:128193072 vidím aktivitu 27.2. a potom až 11, 12 a 15 .. Takže skoro vkuse těžko.

    Za mě momentálně PROTI
    Naposledy upraveno Britny; 21-03-17 v 14:38. Důvod: Roky my bad
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Re: Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Citovat Původně založeno briliant53 Zobrazit příspěvky
    VAC je s goučka...
    vs.
    Citovat Původně založeno briliant53 Zobrazit příspěvky
    Vac nemám nikde

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Tak britny ja som nemal jeden účet ani dva... vravím že 2000+ plus mám zo všetkých steamov čo som kedy mal áno VAC mám na go a áno za cheaty+ mám nový 2 účet kde mám len goučko a nejaké hry. A to čo som povedal že vkuse ja keď mám voľno tak som tam a určite som tam nebol len 27.2 atď... Zoid goučko podľa môjho názoru nemali by ste brať goučko do úvahy s 1.6 keď som pred tým aj keď som bol ns nemal VAC tak nechápem prečo to tak berete... A Britny Kajsovi a kotlovi hlásim lebo nemám adminov z TTT. Takže okay. Len Vám tam chodia robiť niekedy deti bordel nie ja ale to je vaša vec.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Moc dlouho tady asi nebudeš, když ani nevíš, kdo tady dělá a nedělá admina...

  8. #8

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Seabi viem kto je admin len keď tí adminy niesu online tak napíšem inému aby zavolal toho admina ktorého nemám medzi priateľmi.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Aktivita na fóru = 0 (nula)
    Aktivita ve hře za poslední měsíc? VELMI MALÁ vzhledem k tomu, že si žádáš admina.

    Aktivní přihlášení:

    27.2. / 7.3. / 11.3. / 12.3. / 15.3. / 21.3.

    Že bych si tě nějak pamatoval z TTT říct nemůžu, takže nejsi asi nějak výrazný hráč.
    Neustále si měníš nicky, takže si tě ani hráči/ostatní admini nemůžou moc pamatovat.

    Tvoje nicky: Fray, Player, Guardian, Fatty Pilow, aZanT

    Neznáš pořádně ani adminy, jak už zmiňovali ostatní, protože když máš steam, tak není problém si ty adminy přidat a ne je hledat přes nějaké spojky.

    PROTI

    PS: je super, že si nám připomněl, kolik stojí VIP, jak kdyby jsme to nikdo nevděli. Viz věta: "...kde som si stále kupoval VIP ktoré stálo/stojí 1.30e cca."
    Naposledy upraveno Nihilia; 22-03-17 v 06:54.

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Nějaké to hlášení potvrzuji, avšak momentálně jsem proti.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Proti. -
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o admin práva na TTT.

    Lock.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •