Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 58

Téma: Pročistit admin team

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pročistit admin team

    Mě by spíš zajímalo, které adminy mysliš. Klidně to sem napiš, nebo do PM, to je fuk, ale když nenapíšeš přesně kdo, tak se to NIKDY ale NIIIKDY nevyřeší.

    EDIT: jinak, řikáš že na DM nikdo z adminů nechodí? Dokud jsem nebyl ve sračkách, hrál jsem tam furt, od nasazení HLstats: Total Connection Time: 0d 12:41:08h + 0d 02:00:38h za druhej nick.
    před nasazením hlstats jsem tam měl asi 17 hodin + několik dalších za ostatní nicky. Nejsem nolifer, mám přítelkyni a tak různě, ale vždy když někdo zavolal (ve správném tvaru, tzn. NICK a DŮVOD!, což 99% hráčů asi nechápe, že když napíše pouze !cheater, tak tam nikdo nepřijde, nebudeme mezi 30 hráči hledat toho cheatera, bez jakého koliv vodítka) tak jsem přišel. So don't lie.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 26-02-12 v 18:07.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: Pročistit admin team

    Ako napísal ZOMBIE neviem ako ty ,ale mne sa zdá každý admin aktívny zase nemôže len 5hodín presedieť pri Csko ,ale aj na nete hádam si môže isť pozrieť new info na forum alebo na íne siete!

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno piki Zobrazit příspěvky
    Ako napísal ZOMBIE neviem ako ty ,ale mne sa zdá každý admin aktívny zase nemôže len 5hodín presedieť pri Csko ,ale aj na nete hádam si môže isť pozrieť new info na forum alebo na íne siete!
    Aktivnost nemyslím, spíš jak se chovají... Nemik je dobrý ego up. Má admina jen na machring a 4 bany a zombie 150 za stejnou dobu adminovani? Ale no tak. Každý si myslíme svoje...

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Pročistit admin team

    Nechápu, jak někoho může napadnout založit takovej thread. Když sem býval obyčejnej hráč by mě něco takovýho vůbec v životě nenapadlo kamkoliv cpát. Ve svojí žádosti o právech píšeš že ses změnil. Přijde ti tohle normální? Sory ale po tomhle už nikdy nemůžu brát cokoliv od tebe seriózně. Vlastně si Kotla upozornil, že má adminy a že by na ně měl dohlížet, vyhazovat každýho druhýho, protože je moc namachrovanej a nabírat nový spasitele. Myslím, že to rozhodně po x letech otevírá pro něj novou dimenzi. Určitě sis zvýšil šanci uspět při svojí další žádosti o práva (cca z nula celá nic na nula na druhou.)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Nechápu, jak někoho může napadnout založit takovej thread. Když sem býval obyčejnej hráč by mě něco takovýho vůbec v životě nenapadlo kamkoliv cpát. Ve svojí žádosti o právech píšeš že ses změnil. Přijde ti tohle normální? Sory ale po tomhle už nikdy nemůžu brát cokoliv od tebe seriózně. Vlastně si Kotla upozornil, že má adminy a že by na ně měl dohlížet, vyhazovat každýho druhýho, protože je moc namachrovanej a nabírat nový spasitele. Myslím, že to rozhodně po x letech otevírá pro něj novou dimenzi. Určitě sis zvýšil šanci uspět při svojí další žádosti o práva (cca z nula celá nic na nula na druhou.)
    Jo aha namachrovaný admin je dobrý admin... Už nic psát nebudu dobře si to vysvětlil....

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Pročistit admin team

    Nemík už ti asi starosti dělat nemusí. Je šedivej.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Nemík už ti asi starosti dělat nemusí. Je šedivej.
    Lock tenhle thread... Už nemám nic na co si stěžovat

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    Ahaha, lol.

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ahaha, lol.
    Co lol? Nemik je sedivej... psal jsem na zacatku ze mi nejvic vadi nemik tot vse LOCK

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno headmaker Zobrazit příspěvky
    Lock tenhle thread... Už nemám nic na co si stěžovat

    Tak timto si to zazdil kamo. Ty si sa stazoval, aky su admini neschopni a nic nevedis robit a nakoniec ti slo iba o nemikda. Fakt ze looooooooool. Sa nedalo napisat hned, ze zoberte mu prava?

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Citovat Původně založeno I-Mouse Zobrazit příspěvky
    Tak timto si to zazdil kamo. Ty si sa stazoval, aky su admini neschopni a nic nevedis robit a nakoniec ti slo iba o nemikda. Fakt ze looooooooool. Sa nedalo napisat hned, ze zoberte mu prava?
    Teď to řeší admini v admin topiku, tak jsem napsal stížnost a hotovo. Oni to přeberou, přefiltrujou. Stížnosti nemám již. Vše jsem napsal.

  12. #27
    Kotel
    Guest

    Re: Pročistit admin team

    Ne, nikdo to neresi a ani resit nebude. Psal jsi, ze na foru je 15 adminu a strasne ti to vadi.

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Pročistit admin team

    Nemám slov

  14. #29
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Pročistit admin team

    Až budeš se mnou na serveru a budeš mě tam vidět tak aspoň napiš, ať vim kdo jsi.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Pročistit admin team

    jestli se nemýlím tak je to hap0h ne?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •