Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 72

Téma: Žádost o práva na Knife

  1. #1
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Žádost o práva na Knife

    Ahojky, chtěla bych zde zažádat o práva na Knife server.

    Jmenuji se Kateřina a je mi přes 18 let. Bydlím v Ústí nad Labem a studuji třetím rokem Obchodní Akademii. Mezi moje záliby patří: Counter Strike, tanec, hudba a naši 3 psi. Nemám problém být ve hře, či na fóru online od doby co přijdu ze školy (kromě dělání věcí kolem) do doby než jdu spát (cca půlnoc)

    Na Kotelně hraji takřka od jejích začátků, teď už to bude kolem 4 let s roční přestávkou. Dříve jsem hrála pouze knife, nyní už jsem občas i na DM, JB a Oldschool. Steam mám pár dní, protože jsem peníze potřebovala dávat do osobních věcí, které byly akutní. Steam ID je: STEAM_0:0:49543363. Moje nicky ve hře byly a jsou: Elfka^^, Dancer|Lalli :) a *Lil'Roxie*. Teď ale hraju jen přes Elfku.

    S AMX zkušenosti tak úplně nemám, dělala jsem adminku jednou na serveru Live-fan.eu, nicméně ZEUS by byl ochotný mi pomoci.

    S pozdravem a přáním hezkého zbytku večera. Elfka

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žádost o práva na Knife

    Ahojky, ne.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393

    Re: Žádost o práva na Knife

    Neviem, či to je tým že poslednú dobu nie som dostatočne aktívny, ale na KNIFE som ťa videl iba raz.
    Na tvoje SteamID mi v Google-i nič nenašlo.
    Neviem či na knife je potreba ďalší admin, keďže z nás tam chodí: ZEUS, Virus, KrispOo, Sh4miik, Lucca a aj Ja.
    Pouvažujem.


    Žiaľ, ja som ju tam videl raz, a keď vidím nejaké hlásenie cez ! tak prídem, už som niekde písal, že moja neaktivita potrvá ešte jeden mesiac, Virus to tam má taktiež pod kontrolou, jednoducho nevidím dôvod nabrať ďalšieho admina na knife.

    EDIT: Tak som pouvažoval, a rozhodol som sa dať ti svoje PRE, ak by s niečim trebalo pomôcť, som k dispozícii (myslím si, že to potrebovať nebudeš).
    Naposledy upraveno snowrider; 27-02-12 v 16:38.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva na Knife

    MAGi: Nějakej důvod na ne? Chce to se rozepsat :)

    Citovat Původně založeno snowrider Zobrazit příspěvky
    Neviem, či to je tým že poslednú dobu nie som dostatočne aktívny, ale na KNIFE som ťa videl iba raz.
    Na tvoje SteamID mi v Google-i nič nenašlo.
    Neviem či na knife je potreba ďalší admin, keďže z nás tam chodí: ZEUS, Virus, KrispOo, Lucca a aj Ja.
    Pouvažujem.
    Google ti nic nenašel protože steam má 4 dny :) Pokud vím na knife hraje se Zeusem už nějakou dobu. Ají mě tam vytáhli a fakt je tam dost bordel a admin skoro žádnej
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    MAGi: Nějakej důvod na ne? Chce to se rozepsat :)
    Proste se mi to celkove nelibi, kdybych psal duvodu, tak jsem tu do rana :)

  6. #6
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno snowrider Zobrazit příspěvky
    Neviem, či to je tým že poslednú dobu nie som dostatočne aktívny, ale na KNIFE som ťa videl iba raz.
    Na tvoje SteamID mi v Google-i nič nenašlo.
    Neviem či na knife je potreba ďalší admin, keďže z nás tam chodí: ZEUS, Virus, KrispOo, Lucca a aj Ja.
    Pouvažujem.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198059352454/ link přímo na mě. No na knife jsem hrála hodně dříve, teď jsem trávila většinu času na JB protože to byl pro mě celkem nový mód a začal mě bavit, ale poslední dobou jsem už jen na knife a dm :)

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Žádost o práva na Knife

    Cau lali.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198059352454
    Trosku este malo nahrate + steam kupeny nedavno

    Na knife som ta vsak este nevidel, a v chatlogu som tiez nenasiel.

    Za mna nie.. Hraj viac, bud aktivna atd..

  8. #8
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno I-Mouse Zobrazit příspěvky
    Cau lali.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198059352454
    Trosku este malo nahrate + steam kupeny nedavno

    Na knife som ta vsak este nevidel, a v chatlogu som tiez nenasiel.

    Za mna nie.. Hraj viac, bud aktivna atd..
    Já vím, je tam toho málo. V chatu toho o mě moc nenajdeš protože do něj nepíšu. S kamarády jsem na Ts, nebo skypu a jediný kdo mě z té doby předtím bezpečně zná je vydle, Virus, Diduška a Skaja.

    Edit: A ještě Pampelišák si mě pamatuje :)
    Naposledy upraveno Lallinka; 26-02-12 v 22:20.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: Žádost o práva na Knife

    Určitě pro, Elfka maximálně pohodověj člověk, se kterým jsme tu na knifu blbnuli, už od jeho začátku. Je s ní sranda, nahráno tu má víc než dost za tu dlouhou dobu sice na ns ale vůbec neva,(kdyby měl někdo připomínky díky steamu) takže na Kotelně ví a zná jak to tu chodí :o) určitě bude přínosem......

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    Ahojky, ne.
    Jak Tobě mohl někdo dát vůbec práva to nepochopím


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Žádost o práva na Knife

    V poslednu dobu hravam casto na knife a okrem ZEUSa (2.75h nahrate) a Ryukyza (2.76h) tam chodia admini len raz za cas aj to na skok
    Snowrider (primarne mal byt knife admin) - 22 minut - toho tam vidim naozaj len na par kol a aj to raz tyzdenne.
    Este tam obcas skocia admini ako Bezdak, Shamik, Monty, atd. ked ich zavolaju hraci cez "!" channel.

    Chcem tym napisat, ze aktivny admin sa na knife naozaj hodi a nevidim jediny dovod, preco by to nemohla byt Elfka. Nikdy som s nou problem nemal, je slusna, pozna pravidla a nezda sa mi, ze by bola v hre neoblubena.
    Mohli by ste byt radi, ze vam tu po dlhom case ponuka pomocnu ruku docela rozumny clovek a nie nejaky hapoh o ktorom sa neda napisat jedine pozitivne slovo.

    tl;dr - PRO

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Knife

    Já jsem jednoznačně pro. Lalinka je tam aktivní a admin na knife se vždy hodí.

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Žádost o práva na Knife

    Elfka tu hrala jeste pred 3 rokama, neustale som ji videl na knifu. Nikdy bych nevidel ze by nekoho urazela, nebo ponizovala. O knifu vi vsetko. Jak a za co banovat. Ale pred rokem se proste nekam zmizela a na novy rok uz jse ji tu zas videl. Tuhle holku znam dlouho. Takze jsem rozhodne PRO. A vzhledem se mi to hodi, kdyz si chci udelat prestavku, vzhledem k tomu, ze mi pratele rikaji jak jsem se zmenil. Jen mi trapi jestli se do tvyho steam acc. dostane vydle, co se stane. Nic proti nemu nemam. :)
    A jeste jediny problem je, ze mas steam kratce, no. Na non-steamu tu hrala uz hodne dlouho.

    Magi: Prosim te, jake duvody tu chces napsat? Ze je holka, tak nema rovnoceny prava jako ostatni? Ty kdybys prisel na knife, tak nevim jak by to dopadlo.

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    Ahojky, ne.
    Zbytecny...
    Naposledy upraveno Ryukyza; 27-02-12 v 13:10.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Žádost o práva na Knife

    omyl..

    edit : som za.. podla mna je malo adminov na takych serverov.Snad by sa pomocna ruka hodina na Knife
    Naposledy upraveno mrkvicka; 27-02-12 v 13:32.
    to si posral.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Knife

    Citovat Původně založeno Ryukyza Zobrazit příspěvky
    Elfka tu hrala jeste pred 3 rokama, neustale som ji videl na knifu. Nikdy bych nevidel ze by nekoho urazela, nebo ponizovala. O knifu vi vsetko. Jak a za co banovat. Ale pred rokem se proste nekam zmizela a na novy rok uz jse ji tu zas videl. Tuhle holku znam dlouho. Takze jsem rozhodne PRO. A vzhledem se mi to hodi, kdyz si chci udelat prestavku, vzhledem k tomu, ze mi pratele rikaji jak jsem se zmenil. Jen mi trapi jestli se do tvyho steam acc. dostane vydle, co se stane. Nic proti nemu nemam. :)
    A jeste jediny problem je, ze mas steam kratce, no. Na non-steamu tu hrala uz hodne dlouho.
    Myslím, že na knifu nemusí mít nahráno přes tisíc hodin. Důležitý je, že tam hraje dlouho. Důležitý je, že ho má.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •