Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112

    Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Zdravím chtěl bych nahlásit tyto dva hráče .... Vše je vidět na přiloženém demu.
    Děkuji :)


    Demo ---
    http://leteckaposta.cz/184167389

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    1 Médvídék [N7] STEAM_0:1:71882502 89.103.159.203 CZ
    10 TatyTataTatytatyta STEAM_0:0:92399844 89.203.159.89 CZ
    Vše se odehrálo na JB8_Mini
    kolem 19:15 .... 30.3

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Keďže je to točené z NS tak nejde počuť voice, takže posúdiť či ohlásil to HVD sa nedá. (TatyTataTatytatyta)

    Prvý krát čo ťa Médvidék zabil to bolo omylom lebo hráč za tebou zobral gunu a ty si mu vbehol do strely.
    Jediné čo je na hodné na potrestanie je že úmyselne hádzal héčka pred zbrojku pričom zabil 2 hráčov. (Médvidék)
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 30-03-17 v 20:04.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Souhlasím s Bluem. Jenom za ty HEčka bych nebanoval, spíš ho jenom upozorníme.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Vím že to není na ban ... nenatočil jsem všechno ale děkuji že ho upozorníte :)
    Jinak pokud mám starší demo ne z dneška mohu postnout ?

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,430

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Citovat Původně založeno Barounek Zobrazit příspěvky
    Vím že to není na ban ... nenatočil jsem všechno ale děkuji že ho upozorníte :)
    Jinak pokud mám starší demo ne z dneška mohu postnout ?
    Ak je to staršie ako týždeň, to by už asi nemalo zmysel, nakoľko ban by mu dávno vypršal. Ale každopádne ho sem môžeš vložiť.

  7. #7

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Chapu dobre, ze bezduvodne hazel HEcka pred zbrojku pri HVD a zabil dva vezne?
    E: nemam prostredky k tomu abych si pustil demo
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Barounek
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Ahoj
    už je to delší dobu tak jsem si to pro jistotu osvěžil a ano chápeš to správně :)
    {$Toxic$} El [B]aron :*

  9. #9

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Dal bych ban tomu medvídkovi ale když si zadám steamid co je tu do chatlogu tak mi to nenajde žádného medvídka
    E: já nevím jestli jsme asi úplně blbej ale mě to proste 30.3. v chatlogu žádného medvídka neukazuje (zkoušel jsem i všechny varianty háčku a čárek)
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 08-04-17 v 19:47.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #10

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Mohl by se ještě někdo zkušenější prosím podívat, jestli mu to v chtlg ukáže toho medvídka 30.3.?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Mohl by se ještě někdo zkušenější prosím podívat, jestli mu to v chtlg ukáže toho medvídka 30.3.?
    Mně to našlo na jeho steam nick "bezdomovec" log z 14.3. pouze , ani ten druhý není nic z 30. takže bud se log mazal, nebo byla nějaká chyba. Medvídek má nějaké bany z minulého roku už na kontě, tak nevím jestli má ještě nějak smysl mu dávat zpětně ban, není vidět vůbec v logu že hrá pod tím steamem a IP doposud
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,430

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    Chatlog to pravdepodobne nezachytil. Ak chcete udeliť ban, tak podľa mňa na to SID sa môže kľudne dať.

  13. #13

    Odpověď: Porušování pravidel,nebraní simona - Médvídék [N7],TatyTataTatytatyta

    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •