Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: TERROR REID --> P!ayer

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Je vidět, že neznáš JB jako fun mód. Tady jsou jiné standardy než u vás. U vás se fraguje za každou hloupost, my zase přimhouříme oči a hrajeme dál. Samozřejmě, že si nemůže dělat co chce. Všechno má svoji míru.
    Poprosím ostatní Adminy o vyjádření k banu.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Proti UB ,takých tu netreba.

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Napísal si o5 strašnú somarinu Troppe. JailBreak nie je nič iné, než fun-mód. No stále to nemení nič na tom, že keď sú pravidlá tak sú pravidlá. Prižmúriť oči.... No toto je sen

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    nieje to moja sekcia, ale taktiež som hral na gsjb a fraguje sa tam každa pičovina, slabý hráč si tam nezahraje ani prd, kdež tu aspoň šancu zahrať si má, takže nevidim žiadny problem v bane.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Zatiaľ vidím takmer samé narážky na GS, no žiadne na nefungujúce pravidlá. Njn, vizitka kotelny sa za tie roky nezmenila. A to, že sa o unban hlasuje, namiesto vyjadrenia zúčastnených a vyššie nariadených, tak to ma totálne dostalo do kolien.

  6. #21
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Kde jsem prosímtě napsal nějakou urážku na gs portál?
    Každý Admin rozhodne dle svého, zda je podle něj ban oprávněný. Skoro ve všech případech se shodneme jednohlasně, takže v tom nevidím problém. Vyjádřilo se tu 6 Adminů (včetně mě) a jsou proti unbanu. Pak tedy 1 Spešl, který napsal svůj názor na gs/Kotelna JB, ale nic k banu.
    Z Adminů a Spešlů jsem tam byl já a Niko (snad se k tomu taky vyjádří). "Vyšší nadřízený" je už pouze Kotel, který tu má poslední slovo.

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    U příspěvku #15, píšeš, že se dá zabavit i bez porušování pravidel. Něco Ti řeknu brácho. Kdybych měl fragovat každou blbou věc, za kterou je kill podle pravidel, nedostali by se lidi ani do boxu natož z boxu. My tu máme JB takový jaký chceme a ten nás baví. Gs a Kotelna jsou jako dva jogurty, každý má jinou příchuť a každýmu chutná jiný jinak. Respektuj ten náš a neříkej nám, že se tu dá zabavit i bez porušování pravidel. My si to tu tak udělali a tak to máme. Pořád si stojím za tím, že každý, kdo příjde na náš jb, tak ať hraje za T a nežene se hned k CT, aby to nedopadlo jako tedka Ty. Stalo se, bohužel.

    Btw. Troppe nikoho neuráží, jen Ti poukazuje, jak to tu chodí.
    Kdybych se měl vyjádřit k banu, tak jsem pro, protože kdybych udělal to samé u Vás, dostal bych zjebáno na serveru a následně na forku..

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Nehovor u Vás.. Ja som neprišiel ako velvyslanec od GS. Ja som prišiel ako hráč, ktorý už má veľa dosť rokov nahraných na JB a z nejakých (už spomenutých) dôvodov si vybral hranie na GS JB. To, žeby sa nedostali lidi ani do boxu ani z boxu je totálna somarina. Pokiaľ niekto má aspoň štipku rozumu a prečíta si informácie o móde, musí mu byť jasné, že keď mu simon povie "skoč" , tak skočí. Výhovorky typu "fragovanie" sú len výhovorky na nefungujúce pravidlá, ktoré vy, ako SAčka ešte podporujete. Pekne no.

  9. #24
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,469

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Můžeš mi prosím odpovědět na mou otázku? Jsi admin na gs?

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Už tie práva tam nemá. Pravdepodobne ich tam mal. + Každý hráč u CT sa riadi pravidlom, že je zakázané zbytočne fragovať. Z dôvodu tohto sa nefraguje všetko a ihneď. Tak neviem čo tu stále riešiš?

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Toto není porušování pravidel.Prostě jen chceme aby si zahráli všichni co na serveru jsou a ne jen ti co se dostali k CT a mohli si ostatní zabít aby si nahnali EGO.O tom je podle mě GS jsem CT takže EGO UP a všichni se mě bojte.To že prostě někdo zmáčkne omylem klávesnici či touchpad se dá pochopit,jen u vás asi ne.Jinak mi řekni co je podle tebe zábavné a lepší na portalu GS.Ratata bum zabiju všechny můžu se vám smát jaký jste špatný EGO UP a pak jdu zase k mamince ? Podle mě takto váš SERVER JB funguje.Jako nic proti ale jaká je to logika když ti simon řekne "běžte NA zadní stěnu boxu" či hůř "na zadní stěnu své cely" jako WTF ale co to sakra je jak mám jít asi na stěnu své cely ? Toto nemá logiku. Nepíšu to ofensivně ale jen aby to ta tvá makovička pochopila :) pac a pusu

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    A znova sa hovorí o GS ako u Vás. Sakra, ja som hráč a nie diplomat. Hráč, ktorý vidí rozdiely. To, že prirovnávaš pobyt u CT k Ego Up, je totálna hlúposť. Niekto proste len rád berie tú hru ako niečo s pravidlami, ktoré treba dodržovať. Berie to serióznejšie, no stále ako srandu.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Já taky vidím rozdíl v tom, že u Vás by tě dávno zabanovali i na forku, kdybys tam psal, že seš z kotelny, i přesto že seš z gs, tady se tvoje žádost ještě řeší :-)

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Nevím co se tu pořád řeší... celá jedna strana o hovně :) Přišel sem evidentně provokovat a polemizovat jaký je rozdíl mezi GS a Kotelny. Jestli to chceš rozebírat, tak někde jinde ne v žádostech o unban. Pls mody o konečný verdikt a následné locknutí žádostí, nebo tu bude flame o 5 stránkách.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    13

    Odpověď: TERROR REID --> P!ayer

    Ježiš mária Seabi.. . Zatiaľ v tomto topicu vedieš . Zeus, ty absolútne nečítaš s porozumením. Provokovať som neprišiel (ako som už napísal asi 5x). Prišiel som sem po dlhej dobre zahrať a skúsiť niečo nové. Kľudne to tu locknite. Zatiaľ sa tu vyjadril len jeden slušný a rozumný chalan.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •