Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Žádost o práva

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Žádost o práva

    Historie
    Nejdříve bych začal historií, neboť mne asi většina zná pod nickem ,,kkt měsíce´´. Moje minulé jméno bylo hapOh a než to přestanete číst tak vězte, že jsem se za ten 1 měsíc životně změnil. Našel jsem si holku (pořádně přispěla ke zlepšení mého chování) a nový koníčky (Fotbal, Rybaření). Omlouvám se celé kotelně za demenci, kretenismus, vytahování a dětskost. Aby jste byli v obraze, dostal jsem co proto jak doma, tak i ve škole a hluboce jsem se nad sebou zamyslel.
    Důvod proč to píšu?
    Reaguji tak na kritickou situaci, která na Kotelně vznikla. Sám mě to mrzí, co se tady s Kotelnou poslední dobou děje.
    Věk
    15 (a půl)
    Steam ID
    STEAM_0:1:46524675
    Zkušenosti
    CSKO hraju 6 let, avšak s většími pauzmi. Hrál jsem na dnes již neaktivním bulharském serveru www.cs-escom.com. Potom jsem hrál na dalších cizích serverech a před rokem jsem začal hrávat na kotelně. Kámoši mě navedli na steam a mohl jsem tak hrávat cwčka dle libosti. Ty mi mnohem zlepšili zkušenosti.
    Nick ve hře
    headmaker
    O mě
    Jmenuji se Venca Tichava a chodím na Gymnázium Písek. Jsem v prváku a hraju zdejší florbalovou ligu dorostenců. Pravidelně chodím posilovat a hrát šachy.
    Na co chci práva
    Hraju na jediným serveru, a to je deathmatch. Podle mě je tam málo adminů a cheatrům se tam velmi daří. Sám jsem nahlásil asi 2-3 na fóru.
    Závěr
    Tuším jak na to zareagujete ale jak jsem psal, tak moje chování je teď na jiné úrovni.
    Zdravím kotelnu a jak se zdraví v rybářství .... Petrův zdar
    EDIT : pokud je na dm1 dost adminů, tak bych poprosil o práva na dm2.
    Naposledy upraveno headmaker; 23-02-12 v 15:38.

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o práva

    A co že se tu děje?

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Žádost o práva

    No katastrofální nárůst cheatingu na všech serverech krom classicu (tam chodí většina adminů) a demence hráčů (řvaní do mikrofonu nebo blokování)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva

    4 aktivní účty na foru
    1.hap0h
    2.hapOh
    3.Ajoaja
    4.headmaker

    na který chceš bn???

    Moje minulé jméno bylo hapOh a než to přestanete číst tak vězte, že jsem se za ten 1 měsíc životně změnil. Našel jsem si holku (pořádně přispěla ke zlepšení mého chování) a nový koníčky (Fotbal, Rybaření)
    za 1 měsíc ses změnil?
    nový koníčky (Fotbal, Rybaření)
    před měsícem bylo -30°C, kde se rybařilo?

    Já jsem PROTI aby si měl práva, dej tomu čas
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    4 aktivní účty na foru
    1.hap0h
    2.hapOh
    3.Ajoaja
    4.headmaker

    na který chceš bn???



    za 1 měsíc ses změnil?

    před měsícem bylo -30°C, kde se rybařilo?

    Já jsem PROTI aby si měl práva, dej tomu čas
    Ty účty mi zabanuj všechny až na tenhle prosím, nechci tu už moje bývalé jméno vidět :(. Sice bylo -30 ale táta byl pozvaný na tvz. lov na dírkách, takže jsem chytal pstruhy. Já jsem se za ten měsíc opravdu životně změnil. Dej mi šanci a uvidíš.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Žádost o práva

    Já jsem proti, protože 1 měsíc je hodně krátká doba a za tvých 14 postů se ještě nedá zjistit, jak moc jsi se změnil. Imo tak 1 rok bych si bejt tebou počkal.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele HoracioKeine
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Pohořelice (Napajedla)
    Příspěvky
    249

    Re: Žádost o práva

    Moc dobře si tě pamatuji. To tvé chování, narážky a urážky hráčů bylo si myslím až přespříliš. Nevím, ale já, jako člověk co na DM je neustále bych tam takového admina jako je bývalý hapOh nerad viděl, protože není nikde jistota, že nelžeš. A jestli ti tvá holka vtloukla pořádný hřebík do hlavy tak ji velmi obdivuju. Jinak jestli jsi se změnil, tak bych to spíš první nějak dokázal, ale jak napsal kasphi - dal bych tomu ještě čas.
    --//|\\DeathMatch//|\\--
    league of legends
    shakes&fidget

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žádost o práva

    Počkej si ještě pár měsíců, a ukaž se ve svém novém světle víckrát. Zatím ne.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno HoracioKeine Zobrazit příspěvky
    Moc dobře si tě pamatuji. To tvé chování, narážky a urážky hráčů bylo si myslím až přespříliš. Nevím, ale já, jako člověk co na DM je neustále bych tam takového admina jako je bývalý hapOh nerad viděl, protože není nikde jistota, že nelžeš. A jestli ti tvá holka vtloukla pořádný hřebík do hlavy tak ji velmi obdivuju. Jinak jestli jsi se změnil, tak bych to spíš první nějak dokázal, ale jak napsal kasphi - dal bych tomu ještě čas.
    Vím, že jsem byl kkt a děcko. Dokážu to samozřejmě jenom časem, jak jsem se změnil. A tvoje obavy už nejsou třeba. OPRAVDU jsem se napravil. A nejen hřebík mi do hlavy přilítl, jestli víš co tím myslím .

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele HoracioKeine
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Pohořelice (Napajedla)
    Příspěvky
    249

    Re: Žádost o práva

    Ano vím a snad by se dalo i říct, že ti i věřím, ale na mě to není. Fakt, dej tomu čas a třeba se na DM jednou potkáme a uvidíme jak se s tebou hraje. Snad si mě ještě pamatuješ.
    --//|\\DeathMatch//|\\--
    league of legends
    shakes&fidget

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490

    Re: Žádost o práva

    Jakože ty seš fakt už moc... Když si asi předpředpředpředpředpředpředpředpředpředpředpředpř edpředminule říkal, že už žádat o admina nebudeš, myslel jsem, že jsi dostal rozum..
    Ale když se tak dívám, tak naopak. Uvědomuješ si, že každou tou žádostí co si napsal jsi vlastně podepsal, že admin nikdy nebudeš?


    Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
    Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
    Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.
    Naděje umírá poslední.
    Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Žádost o práva

    Je možný že si se změnil, ale dej nám čas, aby jsme tě teda znova poznali, když si se změnil :)

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: Žádost o práva

    JOKE ? Fakt ne, cheatera nepoznáš, protože u tebe cheatuje každej lepší.....a hlavně jde vidět že na DM se vůbec nevyznáš viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?...-kotelny/page2

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    in the heaven
    Příspěvky
    94

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno HoracioKeine Zobrazit příspěvky
    Ano vím a snad by se dalo i říct, že ti i věřím, ale na mě to není. Fakt, dej tomu čas a třeba se na DM jednou potkáme a uvidíme jak se s tebou hraje. Snad si mě ještě pamatuješ.
    Doufám, že už to po druhé neposeru. Jinak vážím si rad, co mi tady píšete.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele HoracioKeine
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Pohořelice (Napajedla)
    Příspěvky
    249

    Re: Žádost o práva

    To doufáme všichni...
    --//|\\DeathMatch//|\\--
    league of legends
    shakes&fidget

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •