Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Kozuch- Knife

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Kozuch- Knife

    Zdravím,
    Včera jsem tak přemyšlel a dospěl jsem k názoru že třeba unnamendovi na tom serveru pomoct když už na knife hraje jen on tak jsem si řekl že by jsme tam mohli hrát spolu?
    +že bych ty nové adminy o knifu mohl něco naučit přeci jen komu se poštěstí že mu tohle nabidne jeden z bývalých nejlepšich hraču knifu na světě?
    xxx vyhranách ESL turnaju ESL liga a dalších xxx výhranych lig a turnaju na jínych podřadnějších gaming portalecha bohužel 1.6 je dead a knife tuplem takže nemužu už nic dolozit :(

    Aktivita no pracuji z domu takže NON-STOP jizda ,ale chtěl bych poprosit kotla aby tam mohl dat aspon ty boty ad se tam necitím tak sám s unnamendem ve hře a saidem ve spectu.
    Ale, jako slibuji že když to někdo napoji skočime všichni 3 do spectu a začnem točit toho hajzla co si dovolil přijit hrat na kotelnu.

    Mohl bých třeba byt kapitan těch trial adminu?

    Jinak jako vím že mám velký problem s egem ,ale tak to se snad da pochopit když pokažde když jsem zapl knife tak mi ti hrači co jsou tu ted admini klečeli u nohou a nazvyvaly mě bohem..
    Je to pak dost těžke nepodlehnout tomu :(

    Vlasně ti trial admini na knifu jsou něco jako moje dětí co jsem odchoval na svojem noži

    Hlavně ten said nevím co to piše když jsem mu potvrdil žadost tak se z toho pochcal i posral, a cely rok nemohl z toho spat.
    Unnamed mi dokonce nabizel kuřbu. bohužel si nescreenuji chaty :( Máte štěstí kluci!!!

    Ale, neodsuzujte je zato lidi.. ja za celý čas poslal asi jen 4 žadosti o přatelství a to všechny sam sobě

    Bany?

    No nevím před 3 lety jsem měl asi 20 perma banu na každem zahraničním serveru abh kb cfg ect proto jsem hral jen tu a na gays kde mě znali

    Jinak ja nejsem arogatní jen prostě lidi když ja hral turnaje na ESL vyjste tu mastili turnaje na kotelne ja vím že jste na ty svoje turnaje hrdi ,ale lidi ja hral jinou ligu když ještě knife měl ligu gg...

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Kozuch- Knife

    To máme brát jako takový žertík? Nějak se v tom ztrácím? Šéf TA nemůžeš být. SID si nedoplnil. Ego tady vadí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Kozuch- Knife

    STEAM_0:0:96167206

    neni to provokace pišu věci jak jsou...

    tohle je nový steam.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Ked si si nechal odobrať práva si písal, že ich nebudeš chcieť z5.
    Dalej si písal citujem " Chape ze to vypada ze chcem utecet a nic nedelat ja totiz post admina berem jaksi seriozne ze jsem na serevru pro hrace a jak si zajistit aby sa jim tam hralo dobre ,ale jak si mam vse upice takze uz nemuzu zastavat takovou funkci"
    Už máš k tomu iný postoj? Alebo čo konkrétne sa zmenilo ?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Změnilo se uplně vše chci ZPĚT

    Kdoby nechtě lbyt admin na serveru kde nikdo nehraje? LUL?

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Trapáčku, aj tak to nedostaneš :D
    Frajerka dostala ban, tak máš doma bordel čo?

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Jj pošli mamku ad mi totu uklidi :-D

  8. #8

    Odpověď: Kozuch- Knife

    17ti lety blb, co nedokaze napsat jednu vetu správně a česky... Tady selhala vychova a jestli máš komplexy z toho, že se ti nepodvedlo ziskat unban pro holku, která pro tebe znamena tvuj jediny internetovy vztah, tak si to řeš jinde než v žádostech o práva.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Ja v žadostech o prava řeším to že chci prava to ty si tu přišel řesit svoje komplexy z maleho pera :-D

  10. #10

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Citovat Původně založeno Kozuch Zobrazit příspěvky
    Ja v žadostech o prava řeším to že chci prava to ty si tu přišel řesit svoje komplexy z maleho pera :-D
    Napíše clovek co jde zapůsobit na holku tak, že za ní řeší UBany. Hodne stesti v zivote kamo, máš potencial na to, to nekam dotahnout.

    E: jinak jsem samozrejme pro :-))
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Však je to jen hloupý troll. Jestli toto žadatel myslí vážně, souhlasím s příspěvkem #8.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Ja už jsem davno někde LOL

    To si takove hovno v životě že lidem pišeš ad to aspon oni někde dotahnou když ty nemužeš nechapu tě chlapče viš omě hovno ,ale pišeš tu jako by si měl znal asi řadny mental co :D

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Re: Kozuch- Knife

    Tak máš Proti odomňa a komplexy nemám, psychiater + antidepresiva.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Kozuch- Knife

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Však je to jen hloupý troll. Jestli toto žadatel myslí vážně, souhlasím s příspěvkem #8.
    Jako co je napsane v žadosti je pravda skoro vše až na něco jinak jasne buraku že je to troling :-D

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Re: Kozuch- Knife

    Citovat Původně založeno oli221 Zobrazit příspěvky
    Tak máš Proti odomňa a komplexy nemám, psychiater + antidepresiva.
    Ja tobě psal že maš komplexy?:-D

    Jsi první kdo napsal pro nebo proti asi jsi první NORMALNí GL

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •