Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: Reset...? konec starých hráčů...?

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Reset levelov ma tiež zaskočil
    Mal som kenta na 50 ke.
    Rok som si dal pauzu,a potom som aktívne hral 5mesiacov aby som dal lvl 200, a aby som sa aspoň trošku zapísal do histórie COD.
    Bohužiaľ mi to nevyšlo, stihol som dať iba lvl 183, no to je už fuk.
    Najviac ma zarazilo že ste úplne vymazali klasu kentaur.
    Aj ja by som skončil s Cod, ale ešte to skúsim s novou klasou Alpha, ktorá ma ako jediná zaujala. Rip Radar :(

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    May 2015
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Zdravím, něják se mi tento "novy C0D nelíbý a proto končím ale nemusíme se do kotla takto navážet buď to myslel že chce dát šanci mladším, slabším nebo hráčům co se báli 2oo ale mohlo nám být alespoň řečeno že to bude resetováno o 100% a né jak bylo řečeno "50%" tímto je fakt asi pro oldschool hráče konec s C0D dlouhaleté práce jsou v háji ( slušně řečeno )... škoda stačili přidat ty class a nechat to být vždyt s tím swatem je šance proti větším levelům... a kentaour byl lepší než ty tři class dohromady... alespon měl dualky... sice neměli miny jaké mu byly taky řečeny před třemi roky že kotle...? to co Tě exoty mister požádal před třemi léty na to ses vykašlal ale update který nikdo nechtěl byl hned...

  3. #18

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Koncept Grenadiera je v čudu. Místo pěti heček, smooku a flashu jen jedno he a k tomu ještě s macem. To spíše ho přejmenujte na gangstera.

  4. #19
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Hrál jsi tam? (na tvé ip nevidím včera ani dnes žádné připojení, takže asi ne). S 5ti hečkama bys zabil každé kolo celý team, protože bys měl nekonečno HE. A to jsem musel dost snížit damage z granátu, protože jen tím jedním zabiješ polovinu teamu. 5 granátů jedině bez bonus damage a pak ztrácí smysl int.
    Naposledy upraveno Kotel; 07-07-17 v 13:24.

  5. #20
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Koncept Grenadiera je v čudu. Místo pěti heček, smooku a flashu jen jedno he a k tomu ještě s macem. To spíše ho přejmenujte na gangstera.
    To si tam jdi zahrát mapu huntic a uvidíš, když ti tam přistane od každého hráče dvě héčka, co mají rozsah poškození snad 10 metrů, a každé héčko ti veme kolem 100 hp. 3 Téčka si vzali včera tenhle class a ct se 20 kol nedostali ze své spawny, protože na střed mapy létali od T furt jen héčka. :-)

  6. #21
    Stálý člen (bEcause)
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Ja som tam mal level 100+ tiež, hral som to rekreacne, a ked som dosiel na server tak prepáčte ale pokial som nemal platinky alebo plukáče tak sa tam tych typkov s 200 levelmi zabit nedalo. Teda som musel ziskat itemy od nováčikov alebo od slabšich ale taký tam ani neboli. Podla mna je reset dobrý krok, už len z toho dovodu, že tých čo baví ten mod tak tam zostanú, tých čo bavilo huntit lamy tak jasné že odídu a nadalej nie sú potrebný. Ešte keď by sa resetol aj rank tak by to dalo motivaciu hráčom aby navštevovali servery a mohli sa dostať do topiek, teda ďalší potencionálny nárast hráčov. Ono koniec koncov je ten mod teraz vyrovnanejší.
    Zároveň ma mrzia keci tých čo s tým nesúhlasia, je pekné, že ste tu hrali 5rokov ale z kotlovho pohladu to bolo len 5-6 ľudí na 20 slotovom servery. Takto to je 20 ľudí na 20 slotovom servery, čo znamená peniaze pre toho čo to tu vytvoril. Kto bol loajálny tak to bude hrať, kto nie tak mi neni ľúto napísať Vám: Zbohom. :)

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    ..
    TO že si ma nevidel neznamená, že som tam nikdy nebol. Ja som ťa videl a to mi stačí. :) Hral som to rekreačne čo evidentne si si asi neprečítal, povedčine keď bolo aspoň 8 ľudí, lebo pri menšom počte to ani nebola sranda, to boli tak 10-15 sekundové kolá. Ale to nevadí. Teraz keď vidím, že ľudia odídu kvôli tomu že ich najväčší achievement v živote bol 5 rokov expit postavu v posratej hre tak je mi skôr ľuto Vás.

    Kotel: To s tým rankom som myslel na ostatných serveroch ako je napríklad oldschool kde nikto nehrá a možno by pomohlo keď by sa tam po dlhom čase rank resetoval aby to ľudí nalákalo. Lebo už len medzi prvým a druhým je rozdiel nejakých 30000 bodov. Ale je tam aj ten faktor, že to môže nalákať aj cheaterov.
    Naposledy upraveno eriew; 08-07-17 v 22:01.

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    To co si napsal za sračku? Jaká loajalita :D Je to jen server, mimochodem tebe jsem tam teda moc nevídal, ale jestli si s lvlem 100+ nedokázal zabít lvl 200, tak je to smutné. Reset z objektivního hlediska krokem dobrým byl, ale odchod těch, kteří měli vysoké lvly je naprosto pochopitelný, konec konců expit všechno znova mi přijde trochu choré, ale jestli to někoho baví a užívá si to, že může dělat všechno, co udělal za těch 5 let znovu, tak proč ne. Jinak dobrý je, že součástí vip výhody byl rychlejší exp bonus, ten co si vip platil, aby se mu expilo rychleji může skákat radostí.

    E: Jsi dement, píšeš fakt sračky, až to není možné, ale všiml jsem si, že to máš v oblibě. Kdo řekl, že je to největší achievement? Jen jsem řekl, že každého nebaví dělat všechno znovu, ale to tvoje dutá hlava asi nedokáže pochopit, že?
    Naposledy upraveno Connan; 15-07-17 v 18:28. Důvod: je to retard
    'Mr.N0b0dy : Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ'

  8. #23
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Na serveru rank ani není. O přidáni neuvažuju, ale pak by někdo hrál jen na rank, takže by jel pořád max lvl proti low levlům.

  9. #24

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Hrál jsi tam? (na tvé ip nevidím včera ani dnes žádné připojení, takže asi ne).
    Máš to rozbité.

    Uznávám, že by byl Grenadier OP, i kdyby neměl žádnou zbraň (mluvím jen o malých mapách). Cílem bylo donutit hráče, aby nehráli na fy mapách, neboť je většina tam, protože se tam rychle expí. Koneckonců, classa to fajná je, jenom to už není Grenadier. Spíše se to přibližuje ke ganksterovi. Jinak by si Grenadier proti Commandu, Sniperovi, a možná Rusherovi nezahrál

  10. #25
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Fy server je zrušen, takže je to vyřešeno. Mapy se hrajou střídavě.

    Pokud tě něco zabije přes 3 stěny, aniž by ses mohl jakkoli bránit, tak je to prostě špatně.
    Grenadier je teď svým způsobem vybalancovaný, protože zabije jen přimá rána od granátu, takže pokud hráč dostane zásah, tak se může schovat a přežít další granát. Mírně jsem ještě snížil damage a přidal granát navíc, takže má až 3 granáty, ale musí pokaždé trefit hráče, což se nestává každé kolo. Na dlouhé vzdálenosti neudělá vůbec nic.
    Naposledy upraveno Kotel; 08-07-17 v 19:14.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Keď ste chceli dosiahnuť aby si zahrali aj nováčikovia asi to nedosiahnete keďže niekomu date na začiatok lvl 20 jak ****** a ostatný začínajú od 0 totálne čistá hra, o pár mesiacov bude mať 150 ku a bude sa história opakovať, ptm to resetujete znova? Alebo sa rovno pridá zas lvl 200 a date mu 50 lvlov bonus -_-

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Kdo začínal s 20?

  13. #28
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Po resetu nikdo nic nedostal. Na serveru každej píše bláboly a děti se toho chytí. Ale 100x opakovaná lež je pravda. Tohle tam někdo psal nejmíň 5x. Pak někdo psal, že pár hráčů má od adminů imunitu na granáty a další bláboly, které už jsem zapoměl, protože někdo tam vypotil asi 10 nesmyslů během hodiny.
    Reset byl ve čtvrtek ráno, takže nevím, proč s tím přicházíš až teď, když tam mají lidi 50+. Jestli to má být pokus, abych udělal další reset, tak ten už nebude.
    Naposledy upraveno Kotel; 09-07-17 v 17:31.

  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Je to smutné že některý lidi jako je třeba: KOTEL nezajímá názor lidé co hrají jeho servery a že přichází o lidi na něm, lidi co tu hráli například jako Radar atd. tak přijdou o Lvl kvůli resetu. Který ani nebyl nutný,stačilo si s tím jen vyhrát. Jak už bylo psáno 3/4 jsou starý hráči řekl bych že možná více tak 90 ze 100, a ty odejdou ,,,, ano přijdou nový ale na to se spoléhat nemůžete. Třeba se to rozkřikne nebo prostě pošle dál a nepříjde nikdo ... řeknou si ten server je na h***o tak tam nejdu. Skuste se nad tím zamyslet, a skusit poslouchat lidi co to hrají, skuste dát na jejich rady, nebylo by lepší aby tu byli STRAÝ hráči ale i NOVÝ ? proto se prosím vyvarujte dalšímu resetu, skuste si ty lidi udržet ať pak říkají : pojď si zahrát je to top server a né nehraj to je na to hovno. souhlasím z Radimem,Radarem,Nismo atd ...

  15. #30
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset...? konec starých hráčů...?

    Mě to nezajímá a proto jsem dělal update na základě návrhů od hráčů :-) Dává to větší smysl, než napsat, že to je na hovno?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •