Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

  1. #1

    Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Ahoj všichni,

    tímto bych chtěl podat žádost o práva na JB servery.

    Něco málo o mě:
    Jmenuji se Ondřej a je mi 21 let, studoval jsem na OA v Mariánských Lázních, kde momentálně i bydlím. Jelikož pracuju na vlastní živnost a v druhé práci mám krátký a dlouhý týden, tak mám poměrně dost času.

    Proč bych se chtěl stát adminem na JB?
    Všechen čas co hraju 1.6, tak trávím na vašich JB serverech a v poslední době se dost často stává, že u CT jsou nezkušení hráči nebo hráči co si přišli zastřílet. Není to ovšem jen o nich, ale celkovém udržování pořádku a pomoci nezkušeným CT.
    U T to většinou nebývá taková katastrofa, ale i tak se tam občas najde nějaký nezbedník.

    Mám nějaké zkušenosti?
    Nevím jetli si někdo z Vás pamatuje portál Soe, který zanikl nebo Kevina s Káčkem, kteří tady taky nějakou dobu byli. Ale právě na onom portále jsem byl 2 roky JB adminem, než zanikl a předtím asi půl roku jailhunterem (obdoba vašeho spešla).


    Hlášení na webu moc nemám, dokonce mám pocit, že není žádné, ale poměrně dost hlásím na steamu, momentálně hlavně Gregymu, občas napíšu Koprovi a taky jsem párkrát psal Operakovi.

    Jsem svatoušek?
    Určitě ne, nikdo z nás není, každý máme nějaké ty vulgarismy v chatlogu a já nejsem výjimka.
    Dostal jsem u vás 3 bany.
    Konkrétně 2 od Kopra, jeden za kopírování nicku, když jsem si dal nick Fluffy Unicorn a ten dodnes nechápu, no nevadí.
    Další hned ze začátku co jsem u vás začal hrát, s kamarádem jsme nevěděli co roupama a dali jsme si nicky Reinhard Heydrich a Joesph Goebbels, po chvíli jsme dostali ban za propagaci nacismu, na tohle nemám omluvu, prostě jsme se chovali jako debilové.
    A poslední ban byl od Britny. Jednou na JB byl u CT hráč, který dával dost freekillů, psali jsme hlášeni přes ! a na steamu jsem tenkrát moc adminů ve friendech ještě neměl, tak jsme se bugnuli ven a CT to natočilo, dalo na fórum a po 4 dnech co to tady viselo jsme dostali týdenní ban.

    Ingame
    Nick: Mlč a hraj!
    SID: STEAM_0:1:66864759
    IP: 90.177.116.130
    Steam profil: http://steamcommunity.com/id/mlcahraj/

    Toť ode mne vše, předem všem děkuji za vyjádření. :)
    Naposledy upraveno FluffyUnicorn; 19-08-17 v 23:24.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Ja dlouho hraješ na serverech Kotelny?

    Jméno jsem ještě ani nezahlédl ve hře.

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Na Kotelně hraju něco přes rok řekl bych, na serverech jsem často a abych pravdu řekl, tak jsem tě tam taky zastihl tak 2x :D Jinak si mě možná nevybavíš nebo jsem měl zrovna jiný nick.

  4. #4
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    STEAM_0:1:66864759 90.177.116.130 KontiMaMaliPenys
    STEAM_0:1:66864759 90.177.116.130 Kokot Desert Mlč a hraj!

    Třeba takový nicky?

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Ano i takové, Konty je můj kámoš, no a ten druhej, tak pro ten nemám omluvu ani vysvětlení. Nebudu tady psát jak lituju toho nicku a že jsem to tak nemyslel, protože už nevím, co se mi tou dobou honilo hlavou.
    Prostě se stalo a myslím si, že ani někteří admini se občas nechovají úplně nejlíp, ale to je něco jiného a je to věc názoru.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Znám tě, ale dlouho jsem tě neviděl hrát. Nevím co se změnilo u tebe. Zatím jsem proti viz. Galaverenc. Možná si to ještě rozmyslím.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Na chvíli jsem hrát přestal, ale teď je to tak měsíc možná dýl, co zase hraju pravidelně skoro denně. Teď jsem teda 3 dny moc nehrál, protože jsem měl 3 noční po sobě.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Vůbec nevím kdo to je :D takže aspoň zatím proti (neviděl sem ho ani jednou a to tam su často)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Poslední dobou hraje dost, vídám ho hodně, hlavně při večerních hodinách, hlásí mi poměrně dost věcí.
    Za mě je to jeden z mála, co momentálně hrajou a mají to v hlavě srovnané.
    Ten jeden ban je hloupost, ale bylo to před rokem
    Za mě je to zatím PRO , časem editnu další poznatky.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Prosím lock, tady to nemá smysl. Díky :)

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na JB servery (Mlč a hraj!)

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •