Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: DM

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    DM

    Zdravím,

    tohle mi přišlo v PMce od usera Miriali:

    návrh
    čus, sry že zas otravuju ale mam několik navrhů ktery neocenim jen ja ale snad většina lidí...
    1. Nahoďte prosím Camp metry na DM servery slušnej člověk si tam nemá narok zahrat když tam na každym rohu někdo někde kempí i několik minut a je to fakt hrozny...
    2. Možnost probihat vlastníma hračema jako to maj na Gamesite DM max, je to važně dobra věc, člověka alespoň nezabijej protože se potka s někym kdo neví kam uhnout nebo jen stoji v cestě a pak třeba kvuli tomu někdo sunda i 5 hraču naraz(je to sice hezky když je sundam třebas ja, ale taky se mi několikrat stalo že sem byl sundanej - a to jen kvuli někomu kdo neví kam chce jit)...
    3. Dejte víc spawn míst, je jich malo a většina z nich je oblihaná nebo někdo kempí poblíž a čeka na příležitost...

    Je to jen navrh, ale myslím si že by to bylo lepší nebo to udělat alespoň na zkoušku...

    Jako důkaz toho, že tady hraju(nijak zvlašť to neumim) sem dam odkaz na muj herní profil...
    http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...fo&player=1170

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: DM

    S bodem 2 bych souhlasil. Každou mapu se mi několikrát stane, že mě někdo blokne nebo překáží atd., je to špatný.

  3. #3
    BUBEN
    Guest

    Re: DM

    S bodem 2 jsem měl taky problém. Pak jsem zjistil, že mám server DM FFA, kde zabíjím všechny, takže tam bloky nejsou.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    67

    Re: DM

    JJ to je pravda že je málo spawnu. Můžete očekávat kde se nepřítel objeví.

  5. #5

    Re: DM

    Souhlasím z bodem 1 - 2

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275

    Re: DM

    S bodem 2 rozhodne nesouhlasim. Jestli se budete ptat proc, zase Vam budu 3 dny vysvetlovat, berte to jako odpoved nekoho, kdo se v tom vyzna.

  7. #7
    BUBEN
    Guest

    Re: DM

    Když postáváš s AWP, neplete se ti nikdo. Neříkám to s odkazem na kemp, taky hraju s AWP, ale je to fakt. Jenomže když si vemeš něco jiného a běháš po mapě, lidé se ti začnou plést. No a když chcípneš kvůli chytrákovi, kterej se postavil vedle tebe a ty nemáš s AK kam uhnout, rozhodně tě to nepotěší.
    EDIT: Myslím, že nejhorší situace je na infernu v pekle. Motá se tam klidně půlka teamu a není problém roztočit fullout.
    Naposledy upraveno BUBEN; 06-03-12 v 21:06.

  8. #8
    Kotel
    Guest

    Re: DM

    Pridal jsem spawny na nuke a inferno. Na ostatnich mapach je vetsinou 50 spawnu, coz je dostatecne. Pokud ti vadi blokovani je tu server ffa dm, jak psal BUBEN. Ja s timhle nikdy nemel problem. Horsi je to na klasickem serveru. Kempi vetsinou slabsi hraci, kteri jdou snadno zabit, taky s tim nemam problem. Oni maji z kempu mnohem min fragu nez ostatni co behaji.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: DM

    Citovat Původně založeno MAGi Zobrazit příspěvky
    S bodem 2 rozhodne nesouhlasim. Jestli se budete ptat proc, zase Vam budu 3 dny vysvetlovat, berte to jako odpoved nekoho, kdo se v tom vyzna.
    Mohl by jsi to tady aspon normalne napsat, zajimalo by me to. Dik.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: DM

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Mohl by jsi to tady aspon normalne napsat, zajimalo by me to. Dik.
    predstav si 4 lidi v sobě

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    10

    Re: DM

    Díky alespoň za toto

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: DM

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pridal jsem spawny na nuke a inferno. Na ostatnich mapach je vetsinou 50 spawnu, coz je dostatecne. Pokud ti vadi blokovani je tu server ffa dm, jak psal BUBEN. Ja s timhle nikdy nemel problem. Horsi je to na klasickem serveru. Kempi vetsinou slabsi hraci, kteri jdou snadno zabit, taky s tim nemam problem. Oni maji z kempu mnohem min fragu nez ostatni co behaji.
    Zkus se někdy podívat na DM 1, když je jakákoliv mapa, co má ve jménu dust. Kempení s AWP a podobně, banuju to pořád, ale nezvládám vše.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: DM

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    predstav si 4 lidi v sobě
    No jasný, nějak mě to nenapadlo. Dík.

  14. #14
    BUBEN
    Guest

    Re: DM

    Musíme udělat videa a vyjasnit si kemp. Myslím, že to prospěje všem. Je rozdíl mezi kempem a hlídání určitého místa. Nesmíte to brát jen z pohledu AWP. Když vás potká AWP a nenadává vám HS s dgl, tak i čupící frajeři s M4 si tě vyndaj na fullout.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    10

    Re: DM

    Teď sem byl asi 5 možna 10 minut na DM FFA tam sme běhali možna 3 hráči z 8-10 zbytek kempil... ja osobně bych zavedl jak Camp metr na DM 1 tak i to probíhaní...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •