Zdravím dnes jsem hrál CTF na 1.6tce, byla mapa Dust 2 tak jsem si koupil AWP, jelikož ho rád hraju. No zajištoval jsem našemu teamu obranu modré vlajky jakož to CT a zbytek chodili pro červenou. Napojil se hráč (Admin to jsem ale ještě nevěděl.) jménem Gumis. Jelikož je prostě blbost běhat s AWPčkem po mapě a riskovat tak že dostanu kill, tak jsem se rozdol zůstat u vlajky kde mám krásný výhled na celý mid, short a na B site dveře a okno. Tudiž dokonalé když by někdo šel z těchto stran. No k věci, tady pán Gumis začal psát (Píšu to rovnou z konzole):

GUMIS' : deadmouse, nekempi stim awp na spawnu

DeadMouseCZ : a co mam asi delat?

DeadMouseCZ : Kdyz to je awp

GUMIS' : brat vlajku?

Tady jsem začal být nepříjemnej. :)

DeadMouseCZ : Jasne more

DeadMouseCZ : Ty jsi asi kkt

DeadMouseCZ : behat s AWPckem

DeadMouseCZ : Kdyz vas kreju :DD

DeadMouseCZ : Branim nas flag

GUMIS' : nemas si kupovat awp, mas brat vlajku

DeadMouseCZ : Muzu si delat co chci dokud to je povoleny (Tím jsem myslel dokud je to v pravidlech samozřejmě, a bránit team co tahá je povolené snad?) :)


DeadMouseCZ : Takze mlc :]

GUMIS' : Ja nerikam ze nemuzes, ale budes brat vlajku.

GUMIS' : Je mi jedno jestli s awp nebo bez

No jelikož jsem nevěděl že je to admin tak jsem to ingoroval.
Gumis se rozhodl teda zakročit a začal mi lézt do optiky, tudíž jsem vlastně neviděl nic jen nádherný obličej jeho postavičky.
No samozřejmě jsem mu napsal:

DeadMouseCZ : Gumis co delas

GUMIS' : rikam at beres vlajku.

DeadMouseCZ : Chces jit na forum? :] (Docela jsem se nad tímhle pousmál když jsem zjistil že je to admin) :D

GUMIS' : ber VLAJKu

DeadMouseCZ : Nebudu ty mrdko (Za tohle se ti opravdu moc omlouvám, ale prostě jsem netušil že jsi admin no. :d myslel jsem že jsi jen nějaké dítě co se mi snaží poroučet.)

DeadMouseCZ : Nerikej mi co mam delat kindre. (Nevím kolik ti je, ale říkám myslel jsem si že jsi jen Děcko, takže ještě jednou promiň. ) :D


No chvilku na to nasledovala nádherná věta.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem GUMIS\'
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'mrdko si rikej nekomu jinemu, neplneni ukolu mapy.'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:221511308'
[AMXBANS] Tvoje IP: '194.228.11.100'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru

Tímto nechci zažádat o unban či provokovat, chtěl jsem se omluvit Gumisoj, ale zároveň mu říct že AWP se prostě nehraje jako utočná puška. Pomáhal jsem vám čistit náš spawn, mid a Bčko, podle mého skore co jsem měl, si myslím že se mi i dařilo. :) No to je asi vše co jsem chtěl říct. Jinak i děkuju že jsi mi dal jen hodinu. Čekal bych tak 24 hodin. :D S vašima serverama jsem dost spokojenej, ale tohle holt byla jen taková malá hrubka. :)