Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

Threaded View

  1. #1
    Turnan.
    Guest

    [návrh] Basebuilder - No slowdown + Nové pravidlo

    Zdravím

    Dostal jsem nápad na nový "bonus" do Zombie menu - a to No slowdown.

    Tento "bonus" by byl dobrý v momentě, kdy je 1 CT v dobrém, v podstatě "nedobytném kempu"

    Kolikrát se mi stalo, že CT mělo celkem bídný kemp, ale díky jeho statům dokázal přežít kolo a co já
    si pamatuju, tak BB je převážně o skillu stavění kempů, ale dneska, když tam příjde nějakej
    šašek, co neumí stavět kempy, tak vždycky vyhraje, ale jen díky svým statům.

    Bonus by se dal použít POUZE v případě když by bylo jen jedno CTčko v teamu (last).
    Bonus by stál - 25 bodů a vypršel by, za 5 sekund

    Díky za pozornost

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    No a těd ta druhá část témata - NOVÉ PRAVIDLO DO MENU - pojí se s pasivním expením.

    Spoustu "hráčů" v dnešní době pasiv. expí (nejen na BB) a tu je problém vtom, že hráči dělají všechno, aby co nejvíc "spolupracovali" (expili) a nejednou se mi stalo, že jsem se dostal do kempu nějakého fuck boye, on běží co nejrychleji k východu, čupne si, a čeká, než ho jeho kamarád zabije . . ....

    Tak jsem chtěl navrhnout, jestli by se začalo banovat pasivní expení, třeba na měsíc, nebo nějaké řešení, aby hráči nedělali bordel na serveru.

    Díky za pár minut Vašeho volného času

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Co takhle udělat "BOSS" kolo?

    Napadlo mně, že už dlouho nebyl na žádném ZM serveru "Boss" a myslím si, že vždycky tak nějak oživil hru i spolupráci hráčů.

    Mod by se zapl, kdyby na serveru bylo víc než 5 CTček.
    Kolo by začínalo, že se změní background, třeba na nějaký strašně moc deep.
    Všechny CTčka by mohly být v jednom kempu.
    Čas na stavění by byl o minutu delší.

    ----------

    A těd k Nemesisům

    Kolo by bylo založeno na 3 různých druhů nemesisů, kteří by se určily podle barvy

    1. Nemesis - schopnost regenerace

    HP : 35 000 HP
    AP : 150
    -
    Rychlost : 2x rychlejší než CT
    Barva : Červená

    ---

    2. Nemesis - schopnost necitlivosti granátů

    HP : 50 000 HP
    AP :
    -
    Gravitace : 450
    Barva : Zelená

    ---

    3. Nemesis - schopnost šoku

    HP : 70 000
    AP : 0
    -
    Rychlost : jak u Tankera
    Barva - Fialová

    ---

    Schopnost šoku - lépe řečeno, něco jak na zombie nexonu, akorát by to fungovalo jak na damage zombíkovi.

    Opět děkuji za pár minut Vašeho drahoceného času

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    Třeba udělat re-view map, protože, když se spawnu na nejdebilnější mapě, vtom nejdebilnějším čase, tak je malá šance nato, abych přežil.
    Naposledy upraveno Turnan.; 20-09-17 v 13:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •