Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Shooting star TTT

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    Jako jaké podezření? Prostě udělejte jednotná pravidla... pokaždý mohu říct, že jsem měl podezření, protože je neoznačený a tudíž je to možná zrádce...

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Shooting star TTT

    Amaterasu, ač to beru stejně jako ty, tak na to pravidlo je. Blokování neřeším (hlavně na westwoodu mezi střechama), protože mapa je dostatečně velká, aby hráč mohl jít jinam. Pokud někdo ale blokuje jednu přístupovou cestu, tak to trestám taky.

    Ale jak jsem psal, pravidlo na to je jasně napsané a že to toleruju já, je pouze moje benevolence a jsem si naprosto vědom toho, že ať někdo blokne i mě, tak ho za to nemůžu trestat ač hitem nebo slayem/kickem.

    Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
    pravidlo 9 - Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Shooting star TTT

    Tady se to může lckn., tady pán Amaterasu dneska znova blokoval, tentokrát zeleně označeného hráče i když byl i on sám nevinný.

  4. #19
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Shooting star TTT

    je rozdíl blokovat vlastní hráče ve dveřích na dustech a je rozdíl blokovat potencionálního nepřítele na ttt.. myslím si, že obecný zákaz blokování se vztahuje spíše k prvnímu případu

    když jsem zrádce, tak si taky koupím death station a bloknu žebřík, nevidím na tom nic tak hrozného
    Naposledy upraveno The Frisco; 25-09-17 v 17:09.

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    Díky Nihilio za vyjádření, nicméně tu vidím různé pohledy na řešení problému. Mám to tedy brát jako, že každý to bude řešit po svém?
    Díky Frisco, u tebe to tedy dává smysl, co jsem psal?
    Díky Seabi, že jsi mi to locknul
    Naposledy upraveno Amaterasu; 26-09-17 v 02:32.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Shooting star TTT

    Citovat Původně založeno Amaterasu Zobrazit příspěvky
    O tom rozhoduješ teda ty, zda bude lock nebo ne? Jinak tvoje komplexy, které jsme slyšeli na gatheru, si nech prosím mimo tohle téma. Tady se řeší jedna věc a ty jsi se tu už vyjádřil x komenty :). Jak jsem psal, udělejte jednotná pravidla... Já je budu dodržovat a nebudu muset řešit, kdo co jak hodnotí.
    Proč sem taháš nějakej gather, jedinej kdo se tam choval jako dement si byl ty, byl si tam akorát každýmu k smíchů, nic víc. Teď ke stížnosti, už ti tady pár adminů napsalo, že to bude řešit po svým, tak to pochop (ve zkratce, prostě neblokuj lidi jako tard, je to úplna zbytečmost) jestli se ti to nelíbí, tak se seber a jdi hrát jinam.

    Lckn. by se to mělo, protože je to z tvé strany zcela irelevantní. Proč ? Protože si sem přišel plakat, že tě zabil star, protože kvůli tobě spadl ze střechy. Pak si zjistil, že by to mohlo být zakázaný, tak si se začal vymlouvat na to, že sis mohl myslet, že je to potencionální zrádce, přičemž všichni víme (ti, kdo tam s tebou hrajou a pamatujou si tě) že blokuješ i zeleně označené hráče, i když seš ty sám nevinný. Chápů, že máš vysokou školu a jak ty říkáš, díky tomu si získal tu úroveň chování (což je úplna blbost) by si mohl pochopit, že každej admin k tomu bude přistupovat individuálně, já a star, na to máme názor takovej, že si tam blokuj koho chceš (kromě detektiva) ale pokud se ti za to bude mstít, tím že tě zabije, nebere se to jako random. Jestli k tomu bude Nihilia nebo burák přistupovat jinak, je to jejich věc.
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 26-09-17 v 15:26.

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Shooting star TTT

    Chcel by ešte niekto dostať priestor na vyjadrenie? Prípadne na doplnenie zásaditých informácií?

  8. #23

    Odpověď: Shooting star TTT

    Keď blokujem otvorený priestor, ako to je napr. strechy na westwoode a blokujem neoznačených hráčov, je to podľa mňa pohode. Ale na druhú stranu keď robím zle hráčom musím počítať s nejakou ich reakciou. Takže random hitovanie/kill to je nie pretože už to slovo random tu v preklade nedáva význam. Nejdem zabiť nikoho náhodne, ale idem presne po tom kto ma blokol. Blokovaním si môže pomôcť zradca a to podstatne (a škodoradostný nevinný), ak sa to zakáže bude to podľa mňa zbytočné obmedzenie. Takže aby som to zhrnul, blokovať môžeš, ale potom sa nesťažuj na reakcie blokovaných a ak ťa zabije tak právom. Ale ban by som za to nedával. (samozrejme že vzniknú aj výnimočné situácie a je na posúdení admina či ho dať alebo nie)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #24
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Shooting star TTT

    Ak by si mal záujem o ďalšiu diskusiu, prípadne iné dotazy týkajúce sa tejto sťažnosti, tak si založ prosím novú.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •