Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Shooting star TTT

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Shooting star TTT

    Vysvětlete mu prosím, že když ho bloknu jako nevinný a on je taky nevinný (neoznačený), tak pokud mě začne střílet, tak je to brané jako random kill. Už to udělal včera metanolkovi, tak mu to někdo osvětlete :).

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Shooting star TTT

    Banned. Lock

    Pokiaľ si blokoval jediné miesto ako sa tam dostať, tak mal na to právo.



  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    Bylo to na westwoodu, přeskok mezi dvěma domy :).

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Shooting star TTT

    Není to random, pokud běháš jak šulín na střeše a blokuješ tím všechny, kteří se tam snaží taky skočit. On při tom pádů ztratí hp, když tě zabije není to random, je to skoro to stejný jako, když někdo blokuje žebřík, když tě zabije ztratí karmů, to je dostatečný trest.

  5. #5

    Odpověď: Shooting star TTT

    Aktivne blokujes pristupovou cestu na celou strechu. Kdyz spadnu, ubere mi to 50 hp a ty to moc dobre vis. Nebo je v tom nejaky zamer, ktery by mel prispet k vyhre nevinnych?

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    By Burak : Detektiva bys neměl blokovat, protože u něho si si jistý, že zrádce nemůže být, tudíž tam není důvod ho blokovat. Pokud ho ale blokneš, tak jsi podezřelý na to být zrádce, takže tě mají hráči právo i zabít. Nevinného můžeš jen v určitých situacích. Pokud ho blokneš u přeskoku na druhý dům, může si za to sám, má si dávat pozor. Pokud ale blokuješ horní dveře na estate, odkud se nedá utéct, tak za to můžeš dostat i ban (například ty hlavní dveře na estate bys teoreticky blokovat mohl, protože se do budovy dá projít i jiným způsobem, ale pokud bude chtít projít detektiv, měl bys uhnout. Stejné privilegia by měli mít označení, protože u nich je taky jasné, že zrádci nemůžou být, tudíž bys ho taky neměl blokovat.

    Čemu na té větě nerozumíte? :) Všímáte si té věty, může si za to sám?

  7. #7

    Odpověď: Shooting star TTT

    kdyz aktivne blokujes, tak si za to padajici nemuze sam. Blokovani nahodnych hracu je stejne jako strileni nahodnych hracu, tudiz random vyber obeti za nevinne za coz se dokonce tresta.

  8. #8
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Shooting star TTT

    Popsal jsem to přesně tak, jak je to nejvýhodnější řešit že všech možných hledisek. Když blokneš někoho přeskakovat ze střechy na střechu, může si za to sám, nemusel přeskakovat zrovna tam. To samé neplatí u střílení, když k tobě někdo dojde a začne po tobě střílet, nemůžeš se bránit.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Shooting star TTT

    To že to tak bere burák, neznamená, že to tak budou brát ostatní admini. Když budu někoho blokovat na střeše a on mě za to zabije, tak mu nic neřeknu. Když mě někdo bude blokovat, tak ho zabiju, taky mě to nezajima.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    Od toho jsou pravidla, aby se to řešilo jednotně... Potom v tom bude bordel, protože jeden si tohle řeší takhle a druhý zase takhle.

  11. #11

    Odpověď: Shooting star TTT

    @burak: dobre, neresme obet, resme toho kdo to bloknul. Jaky mohl mit duvod blokovat? :)

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    To ti snad musím psát důvody? Já se taky neptám lidí, proč dělají, co dělají :) Dokaď to není proti pravidlům, tak je to celkem šumák, neodbíhej od toho, co se tady řeší :)

  13. #13

    Odpověď: Shooting star TTT

    @amaterasu: to je ucel tyhle hry, vyhodnocovat chovani hracu a na zaklade toho zjistit kdo je zradce a kdo ne :) a ty tu evidentne resis to, ze jsem si myslel ze jsi zradce kdyz jsi me/nekoho jineho bloknul.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Shooting star TTT

    Samozřejmě souhlasím, ale jsou tu pravidla, která se musí dodržovat. Já blokuju jen nevinné (potencionální) zrádce. Neblokuju detektiva ani označené hráče. Navíc chci být na střeše sám, abych nedostal zezadu od zrádce.

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Shooting star TTT

    Nikdo asi nepochopil, jak jsem to zamýšlel původně. Blokovat můžeš jen pokud je tam nějaké podezření, né že bude někdo blokovat pořád.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •