Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Tridni Ucitel --> Unnmend

  1. #1

    Tridni Ucitel --> Unnmend

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 231890)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'knifebot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Tridni Ucitel >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Tridni Ucitel
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1716816569
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:69907768
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.98.53
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.98.53
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Unnmend >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (1hp)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


    Poznamka:


    Poprve v zivote jsem byl zabanovanej nepravem. Nebyl jediny duvod mi udelit tenhle ban. Pokud vim, tak mate na to nejaky programy nebo co, ktere dokazi zjistit tyhle hovadiny. A ano priznavam, ze v historii jsem byl zabanovanej i za knfebot, ktery jsem si tehdy chtel vyzkouset, ale ja se na rozdil od nekterych jedincu poucil ... a ani by me nenapadlo ho znova pouzit ... o to vic me tohle s prominutim se*e, kdyz clovek hraje fer a dostane ho. Takze tohle je pravem udelena zadost o unban. Hledejte si dukazy ktere chcete u me by jste nic nenasli.
    Naposledy upraveno Peperone; 04-10-17 v 21:16. Důvod: pravopis

  2. #2

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Čau, pekná rozprávka. Demo s kb nezverejňujeme, dá sa do AF a tam sa rozhodne, tu sa dozvieš len verdikt.
    e: ehmmm , http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=225959
    Naposledy upraveno Unnmend; 04-10-17 v 21:29.

  3. #3

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Klidně zveřejněte demo s kb, ale tady není o čem. Tohle je ban daný neprávem, který si mi dal dnes. Nenajdeš jediný důkaz a nebyl hlavně důvod. To, že se mi povedlo pár kol zabít víc než 2 lidi nedělá ze mě cheatera.

    A ano v tom odkazu co si poslal byl ban daný právem. Vyzkoušel a dostal jsem ho a také to beru. Však také jsem tehdy neprotestoval byla to moje blbost. Ale tady si budu stát za svým.

    Vím na co narážíš. Problém je v tom, že mám platný ještě ten předchozí ban. Takže i přesto, že by verdikt byl takový, že by ban udělen neprávem, rázem mi můžete hodit ban za to, že jsem si dovolil obejít předchozí IP ban. O to větší smůla pro mě, když zrovna jen tak náhodou zabanuješ člověka, který se poučil a hraje čistě. Já prostě nechápu důvod tohodle banu. Pokud si mi dal ban jen tak za mou historii, tak to není zrovna ok. A jestli jo pak máš špatný důvod: ale kb rozhodně NE.

    Tak či onak jsem v háji. Jinak ještě jednou gratuluji za udělení nefér banu + špatný reason. Jsi borec.

  4. #4

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    To je mi jasný. A jak říkám smůla. Admin si si jen tak ukázal prstem na monitor, koho si zabanuje ze srandy a zrovna to vyšlo na člověka, který má ještě platný ban :D. Ten ban se mi nechá to já vím.

  5. #5

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    To či je ten ban udelený právom rozhodnú ostatný admini nie ty , aj keď pochybujem, že bude niekto pozerať to demo, keď si obchádzal ban. Počkaj na vyjadrenia ostatných adminov.
    E: ban si dostal za kbot , tak nechápem čomu nerozumieš. Keď som ti dával ban som nevedel že obchádzaš ban.
    Naposledy upraveno Unnmend; 05-10-17 v 12:01. Důvod: Edit

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Máme někde to demo? Klidně se kouknu, ale nějaký ban ti bude muset zůstat už jen za obcházení.

  7. #7

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Demo ti pošlem keď prídem domov.

  8. #8

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Jo jo vím ban mi zůstane. Když už tak za to obcházení já to ten rok bez kotelny vydržím. Jinak chápu, že za kb nicméně se mýlíš byl jsem čistej. Já chci jen aby si uznal že si se zmýlil. Tady jde v tuto chvíli jen o princip :-D. Když nemohu vyhrát válku, tak aspon tohle. A jestli si mi dal ban jen za to, že jsem si tam hrál takovým způsobem a zabijel je občas tzv: stabem a celkem i úspěšně, tak to bylo jen čistě o neschopnosti těch jedinců. A to jsem ještě nepoužil nějaký ze svých cfg co jsem kdysi dávno využíval :D...to jsem byl ještě hodnej. Vždyt je to tam vidět, že jsem tam dělal spíše kraviny než, že bych hrál fakt na plno. Na to jsem už trochu starší abych hrál csko jako za mlada tedy jako o život :D. Proboha vždyt na ten knife jsem si občas zašel jen z nudy a jinak si chodím hrát Soccerjam. Já už fakt nemám zapotřebí používat nějaký cheaty. Ten ban co jsem dostal nedávno za kb to bylo jen, že jsem si chtěl vyzkoušet, jak ta kravina vlastně funguje :-D. Lidi tam o tom furt mluvili a tak mě to po těch letech nedalo si to aspon vyzkoušet. Pro mou smůlu a zaroven trošku i debi*litu zrovna ve chvíli, když tam byli 2 admini :-D. Ale to jsem bral úplně v pohodě. Prostě hloupá chyba. Jen bych chtěl vidět nebo vědět co tě k tomu vedlo. Jaká část se ti nelíbila u mě. Abych se také pobavil. Kvůli tomu nesmyslnému banu.
    Naposledy upraveno Peperone; 05-10-17 v 20:43. Důvod: dopsání textu.

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Knifebot.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Hofy, koukals?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    A to jsem ještě nepoužil nějaký ze svých cfg co jsem kdysi dávno využíval :D...to jsem byl ještě hodnej
    xddd KB.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Tridni Ucitel --> Unnmend

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •