Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 81

Téma: Neschopnost administrátorů na JailBreak

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Dnes kolem 17:00 stala se fatální chyba, administrátoři jménem grEy a ZombieBot neschopnost svou prokázali tím, že jednomu hráči za přibližně 11 FK nedali ban. Ptáte se proč? To ja také, při tom o 5 minut dříve dal ZombieBot hráči jménem Kohoutek nesmyslný ban na 3 týdny za 1 FREEKILL! Nezdá se vám, že tito administrátoři si jejich post nezaslouží, když čerstvému hráči (Kohoutkovi) dali ban na 3 týdny, zatím co Bohemiu nepostihl žádný trest? Já jsem jednou ban za MFK dostal, celkově trval 1 týden (administrátor Pepino mi ho díky žádosti jednoho administrátora zkrátil) a přitom MFK byl stejně způsoben mnou i hráčem výše uvedeným. Mé oběti tohoto MFK? Celkově 6 vězňů. Jeho oběti? 11 vězňů.
    Také bych chtěl připomenout, že administrátor by se neměl vyjadřovat způsobem, jakým se vyjadřuje ZombieBot, každý neandrtálec by mu pozáviděl na jeho "krásném" slovníku a jeho "krásné" slovní zásobě, protože bezdůvodně říkat hráči, aby drželi hubu, když se jen zastal pravdy, je celkem nesmyslné a pak mu kvůli svým komplexům, které si nemůže vyřešit, protože je mentálně na úrovni: 0 dá PERMANENTNÍ BAN?! Připomíná mi to komunismus. Nepohodlný? Do gulagu s ním. Proč ne, když mám tu možnost.
    Peace :)

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    32

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Máš pavdu zombie bot se sere do serverů kterejm nerozumí,at de střílet před sebe na zm,a nesere se do serverů jako je Jb,a furien kdžy o tom ví hovno,a akorát dělá zmatky,na Jb sou lepší admini,a na furien také.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno RastaFarian Zobrazit příspěvky
    Dnes kolem 17:00 stala se fatální chyba, administrátoři jménem grEy a ZombieBot neschopnost svou prokázali tím, že jednomu hráči za přibližně 11 FK nedali ban. Ptáte se proč? To ja také, při tom o 5 minut dříve dal ZombieBot hráči jménem Kohoutek nesmyslný ban na 3 týdny za 1 FREEKILL! Nezdá se vám, že tito administrátoři si jejich post nezaslouží, když čerstvému hráči (Kohoutkovi) dali ban na 3 týdny, zatím co Bohemiu nepostihl žádný trest? Já jsem jednou ban za MFK dostal, celkově trval 1 týden (administrátor Pepino mi ho díky žádosti jednoho administrátora zkrátil) a přitom MFK byl stejně způsoben mnou i hráčem výše uvedeným. Mé oběti tohoto MFK? Celkově 6 vězňů. Jeho oběti? 11 vězňů.
    Také bych chtěl připomenout, že administrátor by se neměl vyjadřovat způsobem, jakým se vyjadřuje ZombieBot, každý neandrtálec by mu pozáviděl na jeho "krásném" slovníku a jeho "krásné" slovní zásobě, protože bezdůvodně říkat hráči, aby drželi hubu, když se jen zastal pravdy, je celkem nesmyslné a pak mu kvůli svým komplexům, které si nemůže vyřešit, protože je mentálně na úrovni: 0 dá PERMANENTNÍ BAN?! Připomíná mi to komunismus. Nepohodlný? Do gulagu s ním. Proč ne, když mám tu možnost.
    Peace :)

    - Dal jsem ban na 3 DNY za freekill.
    - Jak se vyjadřuju? Řekl jsem, že on, ESO by měl zrovna mlčet, když může bejt rád, že tu vůbec hraje. Perma dostal za to, že má přes 20 banů na kontě a tihle hráči se banují bez vyjímky PERMANENTNĚ.



    Citovat Původně založeno ferda007 Zobrazit příspěvky
    Máš pavdu zombie bot se sere do serverů kterejm nerozumí,at de střílet před sebe na zm,a nesere se do serverů jako je Jb,a furien kdžy o tom ví hovno,a akorát dělá zmatky,na Jb sou lepší admini,a na furien také.
    Do jakej serverů se seru prosimtebe? Já zombie nehrál ani nepamatuju. A co na furienu? Co jsem udělal na furienu? Chytil jsem cheatera. Na JB jednou za čas dojdu. Navíc, jailbreak jsem hrál už hooodně dávno.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Ale tady jde o princip. Bohemia - 11 FK, trest - žádný. Kohoutek - 1 FK, trest - ban.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    ZombieBot, ještě řekni, že se vyjadřuješ slušně.. A co Bohemia? Žádný trest, nic, pohoda, že?

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Já jsem FK u bohemie neviděl. Možná to bude tim, že jsem byl AFK. Nemůžu tam bejt pořád. Není vám snad 5 let, abychom vás museli hlídat jak ve školce.

    Co jsem řekl vulgárního?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Bezdůvodně hráči říkat: ,,Drž hubu vole" je solidní vulgarita. Existuje mnohem kultivovanější způsob, jak hráči naznačit, aby netropil "čertoviny" :D

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Řekl jsem, že by měl držet hubu a krok, že mohl bejt vůbec rád, že zde může hrát.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Diskutabilní. Na serveru jsi byl online, takže není co řešit, grEy a ty plníte administrátorské povinnosti podle toho, jak se vám to hodí. Ve většině případů podle toho, jestli daného hráče máte v oblibě, či ne.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Řekl jsem, že by měl držet hubu a krok, že mohl bejt vůbec rád, že zde může hrát.
    ty že niesi vulgarny? :D
    keby ze niesi admin tak si pomyslim ze co za dementa namna furt nadava

    haha...
    to si posral.

  11. #11

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Zombie rekl jsi toho mnohem víc .. :) Ja si myslím že na Kotelně se ještě toleruje občastná vulgarita admínů.. Jinde by se s tebou nepárali .. :) (Koukni jak skončil sváča )


    EDIT : A to mu jenom 1 praskli nervy .. :)
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :)

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno mrkvicka Zobrazit příspěvky
    ty že niesi vulgarny? :D
    keby ze niesi admin tak si pomyslim ze co za dementa namna furt nadava

    haha...
    Kdy jsem ti nadával?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno RastaFarian Zobrazit příspěvky
    Diskutabilní. Na serveru jsi byl online, takže není co řešit, grEy a ty plníte administrátorské povinnosti podle toho, jak se vám to hodí. Ve většině případů podle toho, jestli daného hráče máte v oblibě, či ne.
    Takže si podle tebe nemůžu ani dojít na WC/pro pití?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    A nevím jestli by si měl takhle vyjíždět na hráče .. Ano souhlasím že za těch 20 bannu není malo ,ale každý člověk může být každou hodinu moudřejší :) Vem si to k srdci ..
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :)

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Kdy jsem ti nadával?
    nehovor.. ako Homosexual teploši nepametas??? :) ale beriem to ze bol vecer takze mi je to uplne jedno aj tak tam uz nechodim aby som ti urobil radost
    to si posral.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •