Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 81

Téma: Neschopnost administrátorů na JailBreak

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    32

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Si vulgární jak dlaždič,navíc si namyšlenej,nikdy sis ty práva nezasloužil ukradl si Zombie server a ted tam si pánem,di do hááje souhlasím se všema hráčema co proti tobě něco mají,o ty práva příjdeš,to ti garantuju.

  2. #32
    BUBEN
    Guest

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    To jak se tady hádáte nechávám stranou, protože jsem to neviděl. Okomentuji ten perma. Dostal 5 týdenních banů. Jeden měsíční ban. Dokonce já jsem mu dal ban za nadávání a to se moc nestává. 50% banů je za chování. Měl si to rozmyslet. S perma banem souhlasím.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno ferda007 Zobrazit příspěvky
    Si vulgární jak dlaždič,navíc si namyšlenej,nikdy sis ty práva nezasloužil ukradl si Zombie server a ted tam si pánem,di do hááje souhlasím se všema hráčema co proti tobě něco mají,o ty práva příjdeš,to ti garantuju.
    Tebe taky vůbec neznám... A navíc, co tady vytahuješ rok starou věc? JÁ JSEM ŽÁDNEJ ZOMBIE SERVER NEUKRADL! A co mi tady vyhrožuješ? Vulgární? Vytáhni na mě nějakej vulgárnost z chatu.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #34
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    ZombieBot vrať se na svůj Zombie server, kde Tě možná nebudou odsuzovat za tvojí aroganci a neschopnost. Na JailBreak to tak holt funguje

  5. #35
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    32

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Většinu říkáš do mikráku :)

  6. #36

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Co to meleš? V životě jsem tě na serveru neviděl. Na jailbreaku mám za poslední měsíc nebo jak dlouho 90 minut. Tohle je první stížnost na mě.
    Ano za OranGeho už moc nehraju ... Ale vídám tě často ... Neříkám že vždy ale často se s někým hádáš .. Ano ja vím si jenom člověk ale jak si vyjel na toho Esa to už bylo trochu přehnané .. .Jeho minulost je minulosti ... Člověk se každou hodinu mění ..Jasně ve virtualním světě je to jinak .. Mnoha lidí se nepoučí ale Eso je takovej pohodovej .. Nevím jestli si zaslouží perma
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :)

  7. #37
    Nováček Avatar uživatele vydle
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Pelhřimov
    Příspěvky
    109

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    myslim ze by jste se meli uklidnit kdyz ani nevite co to je delat admina :)

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno RastaFarian Zobrazit příspěvky
    ZombieBot vrať se na svůj Zombie server, kde Tě možná nebudou odsuzovat za tvojí aroganci a neschopnost. Na JailBreak to tak holt funguje
    Já už dávno zombie NEHRAJU!

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #39
    BUBEN
    Guest

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Jen abych věděl. Uživatel s nickem RastaFarian má ve hře nick RastaFarian_cikani_jdou_do_nebe ?

  10. #40
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Ano, ban za rasismus? Muzikál mimochodem jest za mým hlavním nickem umístén. Chceš si na mě dát pozor? Dobře, hodně štěstí :)

  11. #41
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Zdravím killer, dnes jsi se dobře vyspal, večerníček dobrý? Krteček jede na cestu kolem světa?

  12. #42
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Orange to myslíš vážně? Fajn Eso mi přišel celkem v pohodě (tak když si to přečteš není to mířený proti tobě),ale to samý Zombiebot. Ty tu píšeš, jak je Eso fajn přitom má 3/4 banů za vulgárnosti a teď tady budeš na Zombieho vytahovat to, že někdy nadává, nebo nadával. Nepřijde ti to trochu blbý? Mimochodem nejsme (admini) stroje, neznamená, že se musíme usmívat a být na každýho milí za každou cenu. Kdybyste se občas viděli co jste schopní napsat do toho chatu za nadávky, nechápu vás. Chtěla bych vás vidět na admin postu, s radostí bych vás šla s prominutím srát taky a chtěla bych vidět ty vaše klidný reakce.

  13. #43
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Jenom že já jsem klidný, nevýbušný člověk, zatím co tady Pán ZombieBot je celkem nezpůsobilý a velice nervní, stačí jen špetka sarkasmu a mocný ZombieBot zešílí. Důsledkem toho je urážení hráčů ku příkladu.

  14. #44
    BUBEN
    Guest

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno RastaFarian Zobrazit příspěvky
    Ano, ban za rasismus? Muzikál mimochodem jest za mým hlavním nickem umístén. Chceš si na mě dát pozor? Dobře, hodně štěstí :)
    Co to zase plácáš? Nedělej tady ze sebe chudáčka. Včera jsem byl za den 3x na Jailu a vždy jsi byl u CT. Já jsem se jen ptal, jestli jseš to ty.

  15. #45
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Já malý chudáček, nikdo mě nemá rád, hlavně admini, kteří nemohou své nervy držet na uzdě :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •