Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 81 z 81

Téma: Neschopnost administrátorů na JailBreak

  1. #76
    Nováček Avatar uživatele vydle
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Pelhřimov
    Příspěvky
    109

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno OranGe (New Smetak) Zobrazit příspěvky
    Hele Svaco . Ja vim uplne vse co se tam dělo .. byl jsem tam taky víš .. Kicknul si mě asi 4x ..A taky sem proti tobě ma forku šel ..
    ty jdes do kazdyho kdo ma prava pac mas koplexik ze si je nedostal ty :)

  2. #77

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno vydle Zobrazit příspěvky
    ty jdes do kazdyho kdo ma prava pac mas koplexik ze si je nedostal ty :)
    Vydle ty rači mlč .. :D
    Citovat Původně založeno Marcelo Zobrazit příspěvky
    Tak ted reknu vice,,.... na csku se Jmenuji .FuN MarcelQ <3LovE :-* ' ,csko hraji uz 7let a ztoho na kotelne 2 roky :)

  3. #78
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno OranGe (New Smetak) Zobrazit příspěvky
    Vydle ty rači mlč .. :D
    Má pravdu a teď už LOCK.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #79
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Cele je to uplne smiesne. Ja proste odmietam dat ban za to, ze niekto stlaci zle tlacitko, nikdy som nikomu ban za toto nedal. Ked to spravi iny admin, tak prosim. Ukazte mi cloveka, ktoremu som dal ban za to, za co som mal dat ban hracovy Bohemia a dockate sa odomna potlesku. Nikomu som nenadrziaval a ver alebo nie, dal som ban aj kamaratovy z realneho zivota za vulgarnost. Viac taketo smiesne staznosti nemienim riesit. Ked som na jailbreaku, tak sa snazim udrziavat poriadok a nemiesto toho, aby ste sa na oplatku chovali normalne, mi naserete do topanok.

  5. #80

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno RastaFarian Zobrazit příspěvky
    Dnes kolem 17:00 stala se fatální chyba, administrátoři jménem grEy a ZombieBot neschopnost svou prokázali tím, že jednomu hráči za přibližně 11 FK nedali ban. Ptáte se proč? To ja také, při tom o 5 minut dříve dal ZombieBot hráči jménem Kohoutek nesmyslný ban na 3 týdny za 1 FREEKILL! Nezdá se vám, že tito administrátoři si jejich post nezaslouží, když čerstvému hráči (Kohoutkovi) dali ban na 3 týdny, zatím co Bohemiu nepostihl žádný trest? Já jsem jednou ban za MFK dostal, celkově trval 1 týden (administrátor Pepino mi ho díky žádosti jednoho administrátora zkrátil) a přitom MFK byl stejně způsoben mnou i hráčem výše uvedeným. Mé oběti tohoto MFK? Celkově 6 vězňů. Jeho oběti? 11 vězňů.
    Také bych chtěl připomenout, že administrátor by se neměl vyjadřovat způsobem, jakým se vyjadřuje ZombieBot, každý neandrtálec by mu pozáviděl na jeho "krásném" slovníku a jeho "krásné" slovní zásobě, protože bezdůvodně říkat hráči, aby drželi hubu, když se jen zastal pravdy, je celkem nesmyslné a pak mu kvůli svým komplexům, které si nemůže vyřešit, protože je mentálně na úrovni: 0 dá PERMANENTNÍ BAN?! Připomíná mi to komunismus. Nepohodlný? Do gulagu s ním. Proč ne, když mám tu možnost.
    Peace :)

    Dobře, čekal jsem na sebe stížnost.

    Vysvětlim to krátce, tlačítka na pultu na mapě jb_snow, dávaj víc významů. Zmátly mě a já nechtěně dal několik zmíněných "FK".

    Místo aby zabily T na zelené, umřeli T na červené.

    OT
    Rasta: K tobě nemám co dodat. Na JB cca. 2x urazíš ZombieBota v době, co tam neni. Jsi zbaběla svině co pomlouvá lidi za jejich zády. (Což mi připomnělo mne, před několika měsíci)
    Naposledy upraveno znedlob; 10-03-12 v 19:57.

  6. #81
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Neschopnost administrátorů na JailBreak

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Dobře, čekal jsem na sebe stížnost.

    Vysvětlim to krátce, tlačítka na pultu na mapě jb_snow, dávaj víc významů. Zmátly mě a já nechtěně dal několik zmíněných "FK".

    Místo aby zabily T na zelené, umřeli T na červené.

    OT
    Rasta: K tobě nemám co dodat. Na JB cca. 2x urazíš ZombieBota v době, co tam neni. Jsi zbaběla svině co pomlouvá lidi za jejich zády. (Což mi připomnělo mne, před několika měsíci)
    Jak mě urazil?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •