Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: D2O práva

  1. #1

    D2O práva

    Ahoj, chci si podat žádost o práva na D2O.

    -15 let (Za dva měsíce 16)
    -STEAM_0:1:47728344
    -FoR BoHeMiA, DoS.,Sedly aj.


    Doba, co jsem na Kotelně v květnu překročí 3 roky. CSko hraji od svých 9 let, co jsem ho rozchodil na staré mašině při 20-30 fps (nepodstatné).

    Na D2O hraju poměrně často. A proč bych chtěl práva na tento server?
    Neustálá vulgarita, poměrně mnoho cheaterů, kteří kazí hru ostatním a když napíšu přes "!" , tak většinou stejně nikdo nepřijde.
    Hlavně nechci neustále zaměstnávat a otravovat adminy na steamu, aby tam přišli a koukli na něj.
    Nechci modrej kabátek, ani přístup do admin sekce fora. Stačí mi, když ho budu moci zabanovat a znemožnit mu tak v hraní.

    Hezký zbytek dne. Sedly

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: D2O práva

    Nejsem proti, na ty hlaseni prez "!" admini zasadne nechodi.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: D2O práva

    Hlášení z D2O čítám, docela pravidelně, bohužel nedostalo se mi té pocty abych tam měl práva a když se do vykříčníku zeptám jestli tam někdo jde, tak no response.
    Jestli tedy máš sedly nějaké zkušenosti s hacky a poznáš je byl bych pro.

    Edit: Okej, mě se nechtělo nic hledat. Beru na vědomí, asi o tom něco víš. Jinak jsem s tebou nikdy žádný spory neměl. Za mě máš pro. Ovšem jak budou reagovat kolegové a hlavně kotel to je věc druhá.
    Naposledy upraveno Giussepe; 12-03-12 v 22:40.

  4. #4

    Re: D2O práva

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Hlášení z D2O čítám, docela pravidelně, bohužel nedostalo se mi té pocty abych tam měl práva a když se do vykříčníku zeptám jestli tam někdo jde, tak no response.
    Jestli tedy máš sedly nějaké zkušenosti s hacky a poznáš je byl bych pro.
    Samochvála smrdí, ale tohle je k věci, takže:

    http://csko.cz/forum/showthread.php?5375-janek
    http://csko.cz/forum/showthread.php?3798-Magiar
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5373-jebis - Vyřešeno, krátké demo
    http://csko.cz/forum/showthread.php?5344-chlapec - Neznám status, asi čistej.
    + Ta hlášení přes steam.
    Naposledy upraveno znedlob; 12-03-12 v 22:44. Důvod: Ostraněn flame theard...

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: D2O práva

    Dal bych ti NE, ale bojim se, že zase po 123456789 odejdeš. :))) Podle mého seš dost nevypočítatelnej a rychle se měnící prvek a to jsem na vlastní oči viděl. Takže tu je riziko banovací horečky. Tuhle žádost bych nechal asi hodně dlouho ve vzduchu, protože prostě SEDLY. haha
    Dám ti ANO za podmínky, že si dáš do avatara tvojí SudFotku, yes.
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 12-03-12 v 23:17.

  6. #6

    Re: D2O práva

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Dal bych ti NE, ale bojim se, že zase po 123456789 odejdeš. :))) Podle mého seš dost nevypočítatelnej a rychle se měnící prvek a to jsem na vlastní oči viděl. Takže tu je riziko banovací horečky. Tuhle žádost bych nechal asi hodně dlouho ve vzduchu, protože prostě SEDLY. haha
    Dám ti ANO za podmínky, že si dáš do avatara SudFotku, yes.
    Nevim proč bych měl na tohle přistoupit. Vim, že jsem tě naštval a chápu to, ale tohle opravdu ne. Promin. Takže za tebe asi NE jak vidim. Nebo se pletu?

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: D2O práva

    Predstavovať ťa je asi zbytočné. Tak ako hladať niečo o tebe. Navyše nám Greg poskytol in-game photo.

    Toto rozhodnutie bude asi len na Kotlovi. Ja si to zatiaľ radšej nechám uležať v hlave.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: D2O práva

    Já bych byl pro, ale lhal si o mém věku abys mě shodil.Takže NE

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: D2O práva

    Já jsem rozhodně PRO.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    BUBEN
    Guest

    Re: D2O práva

    Jak jsi lhal o Ciperovi bylo fakt svinstvo. Asi jsi nemohl přenést, že on je admin. A aby ses pak někde hádal s Ciperem fakt není potřeba. NE

  11. #11

    Re: D2O práva

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Jak jsi lhal o Ciperovi bylo fakt svinstvo. Asi jsi nemohl přenést, že on je admin. A aby ses pak někde hádal s Ciperem fakt není potřeba. NE
    Tahle záležitost je asi 2 měsíce stará. Nemám zapotřebí se s někým hádat. Měl jsem pocit, že se tohle už vyřešilo. Myslel jsem, že jsem se Ciperovi omluvil, ale vypadá to že ne.
    Takže tímto se ti se zpožděním omlouvám Cipo.
    Naposledy upraveno znedlob; 13-03-12 v 12:30.

  12. #12
    BUBEN
    Guest

    Re: D2O práva

    Nemusel sis vymýšlet. Ciper měl práva, pak je na dva dny neměl, pak zase jo. Pak není divu, že se tady do něj všichni opíraj. A omluva je pouze gesto, které nemůže nic vzít zpět. Ale nechci tady rozjíždět flame, takže necháme místo dalším pro vyjádření.

  13. #13

    Re: D2O práva

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Nemusel sis vymýšlet. Ciper měl práva, pak je na dva dny neměl, pak zase jo. Pak není divu, že se tady do něj všichni opíraj. A omluva je pouze gesto, které nemůže nic vzít zpět. Ale nechci tady rozjíždět flame, takže necháme místo dalším pro vyjádření.
    Však v pohodě. Mám tuhle věc za uzavřenou a víc se k ní vracet nebudu.

  14. #14
    Kotel
    Guest

    Re: D2O práva

    Nechci, aby se opakovaly podobny udalosti jako kolem Nemika, takze ne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •