Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: JB - žádost o práva

Threaded View

  1. #1

    JB - žádost o práva

    Zdravíčko,

    ano, vím že se tu toto téma otevírá celkem často. Vím že je velmi malá pravděpodobnost, že tu ty práva dostanu, ale jak se říká: za zkoušku nic nedáš.
    Dal jsem si na slušnou dobu s JB přestávku. Cca pár roků. Teď jsem se k tomu vrátil o opět mě to baví. Hraji ale často pozdě do noci a tu nastává problém, kvůli kterému bych rád měl práva. Často se k CT dostávají lidé, co nemají mikrofon, neznají pravidla a nebo vůbec neví, co je JB zač. Stává se tam poté spousta FK a lidi to v ty noční hodiny přestane bavit.
    Na JB mám odehráno spousty hodin, dalo by se to počítat ve stovkách a myslím, že jsem i celkem rozumný člověk.
    Jak jsem říkal, dlouho jsem nehrál a tak mě tu dost z vás asi nebude tolik znát. Tak o sobě něco napíšu. Je mi 20 let, studuji na VŠCHT v Praze. Mezi moje zájmy patří hraní pc her, tenis a příprava CTH na tábor. Až dostuduji výšku chtěl bych jít učit. Jsem velmi klidný člověk a také tak trochu flegmatik. Moje trpělivost nezná mezí a vidět mě naštvaného je opravdu vzácný úkaz.
    Doufám, že jsem tímto řekl vše, co potřebujete vědět k tomu, abyste mě shledali buď kompetentním k tomu dostat práva a nebo opak. Pokud si myslíte, že i tak je v noci dost adminů na JB, rozhodně se nebudu zlobit kvůli odmítnutí vstupu do admin teamu. :)

    Přeji krásný zbytek noci,

    Sejrák.


    steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198078870766
    Naposledy upraveno Fsteklej Sejra; 15-11-17 v 00:56. Důvod: steam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •