Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: JB - žádost o práva

Threaded View

  1. #1

    JB - žádost o práva

    Ahoj, půlrok se s půlrokem sešel a já opět žádám o práva. Čekal jsem dlouho, ale jak se říká, trpělivost přináší ovoce. Teď k věci, myslím, že už jsem konečně dozrál jak psychicky, tak věkově. Řekl bych, že mě tu už skoro všichni znají, ale pro případ, tu vypíšu pár věcí o sobě. Je mi skoro 17 let, studuji Vyšší odbornou a střední zdravotnickou školu v Praze, jsem ve druhém ročníku. Občas jezdím do Ostravy. Jsem velice komunikativní člověk,jsem objektivní a nekonfliktní, ale hlavně všechno řeším s chladnou hlavou, nemám rád, když někdo ponižuje ostatní například kvůli vzhledu, či věku. Nemám problém sedět u problému třeba X hodin, dokud ho sám nevyřeším, když se mi snaží poradit člověk, který dané věci rozumí více než já, jsem jedině rád a nechám si poradit. Nejsem člověk, co si nechá jenom tak vyprovokovat, zjistil jsem, že je mnohem lepší daného "agresora" ignorovat a tím se vyhnout jakémukoliv konfliktu.
    Proč bych měl dostat práva zrovna já ?
    No, hlášení poslední dobou moc není, ale když je co hlásit, tak se opravdu snažím, dříve bylo mé hlášení, tak velké, že to pro někoho bylo až otravné. Hlásím většinou sem na forko, ovšem hlásím také na Steam, pokud je nějaký admin zrovna přítomen. Spolupracuji hlavně s Kajsinkem,Grakonem, Dědou, Operákem a občas i s Alcaponem. Jestliže není ani jeden z nich na steamu online, snažím se vyhledat nějakého online admina zde na forku. Pokud neodpoví do pár sekund, začnu natáčet. Co se týče znalosti pravidel, snažím se je dodržovat a respektovat, troufám si i říct, že jsem jeden z těch, co je opravdu zná a dokáže s nimi pracovat. Budu rád, za jakoukoliv kritiku, či rady na sebezlepšování.

    Nick ve hře: .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga<3
    SteamID: STEAM_0:1:176162134
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 03-01-18 v 11:28.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •