Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Manga hihihi

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Manga hihihi

    Ahoj tak jak jsem psal tak jsem dopsal > http://csko.cz/forum/showthread.php?...4026#post54026

    Tak jak to vidíte zase po dlouhé době? :)) Anime.. Teď se mi líbil poslední díl :D Takovej vtipnej jak má být :)) a manga ta je teď top..Nejvíc jsem zvědav teď na Uchihy proti Kabutovi co vy?

    EDIT: navazujem na staré vlákno které je zamčené tak pište o čemkoliv z té mangy dobře? Ban
    #ego #boost

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Re: Manga hihihi

    Najviac sa teším na Naruta vs Sasukeho. Dúfam že budú bojovať. Madara nieje až tak silný ako som čakal, ale čo už.

    Bleach manga je teraz omnoho zaujímavejšia. teda podľa mňa. Kto to číta čo hovorí na nových nepriateľov? Vyzerajú husto.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    No celkem mě dostal babička Tsunade :)) Jsem zvědav no jak se to vyvine ještě



  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    Co film? Viděli jste teď jak vyšel ? (včera-přeložen) A těšíte se na šestku?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Re: Manga hihihi

    Film som videl. Mne sa páčil až na sage mód kde som čakal viac akcie ale inak v pohode. Na šestku sa teším ešte viac.

    Čo sa týka mangy som sklamaný nudné časti o Kabutovi. Keď to tam chcel autor dať mal to spraviť na začiatku teraz sa mi to tam nepasuje.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    Mohli by začít dávat dvoujdíly lebo z toho zešedivím u anime manga jak říkáš nudná a jestli takhle půjde i anime tak mě jebne jinak jestli fakt jde do kin už teď v létě šestka tak to bude pecka :))

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Manga hihihi

    Náhodou, sice bych taky radši viděl vývoj války, ale ty vzpomínky nejsou tak špatný, lepší než po desáté sledovat vzpomínky Sasukeho...A naopak Bleach manga se mi teď moc nelíbí, připadá mi, že to je celý sepsaný na místě jen pro natažení děje...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Re: Manga hihihi

    Práve že mňa teraz baví omnoho viac Bleach manga ako Naruto. V Bleach sa teraz teším na boj medzi Ichigom a Quincim. Myslíš že sa v Bleach vráti ešte Hollow Ichigo?

    Naruto je teraz nudný ale zase ma lepšie filmy ako Bleach.Na šestku pôjdem aj do kina ak to budú dávať v PN alebo TT. Celkom by som bral keby už konečne ukážu tú zakázanú techniku izanami čo ovláda Itachi. Neviem prečo ale Itachi je proste borec vždy keď tam je tak ukáže poriadne techniky ktoré tam ešte neboli.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    Nejlepší je Naruto jak zezačátku je úplně k hovnu a pak ke konci začne z ničeho nic bojovat ako pán

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    Tak tento týden manga suprová dobrá zakázaná technika :D

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Re: Manga hihihi

    Fakt? Ja tej technike nepochopil čakám na vysvetlenie. :D
    Myslím že sa to nejak opakuje až kým ho Itachi nezabije alebo také niečo. :D

    EDIT: Ak si jej pochopil môžeš mi ju popísať?:D

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    Já jsem to pochopil tak že je to prostě technika ze které není úniku že pořád bude dokolečka toto i když zemře itachi.. tak nějak bych to viděl.. a ve finále to prolomí bych řekl aby to nebylo tak nudné že :))

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Re: Manga hihihi

    Čo hovoríte na nové susanoo ? A tiež Itachiho a Kabutov boj sa blíži ku koncu. Myslíte že aj keď Itachi zomrie Sasuke znova zaútočí na Konohu? A myslíte že by Naruta porazil keď teraz spolupracuje s 9-ocasím démonom?

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Manga hihihi

    No bude to ještě zajímavé sice bych radši viděl naruta proti madarovi ale tak co no:)) nevím no podle mě Sasuke bude bojovat s narutem a pak si uvědomí všechno a pomůže mu zastavit tobiho protože bude soo haaard

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •