Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žiadosť o práva na BB

  1. #1

    Žiadosť o práva na BB

    nick: Jaghodínka <3
    steam: STEAM_0:0:128193072
    ip:91.219.132.161
    banlist: https://ctrlv.cz/00fk
    Takže čau komunita kotelna. Volám sa Matúš pochádzam z Banskej Bystrice. Mám 16 rokov za chvíľu 17. Ale poďme k veci prečo si žiadam o práva na BB? rozmýšľal som nad tým že si požiadam o práva veľa ľudí na ten server nechodí, ale niekedy je tam dosť na to aby sa tam dalo zahrať. Hlavne by som chcel dávať pozor na tom servery čo sa týka tých menších alebo tí čo to ešte nevedia hrať a pomôcť im, proste chcem povedať aby tam bol poriadok. Na servery nevídavam adminov/admina dosť často. Snažím sa zohnať admina stále ale ako vidím je tu asi len Samco ktorému sa mi žiadosť nedala potvrdiť lebo má veľa ľudí v priateľoch. Ban som mal jeden na hodinu na TTT a ostatné sú na JB(ku ct). Ak by sa chcel niekto niečo opýtať kludne. Ďakujem za odpovede.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Slabá aktivita, na BB jsem našel poslední připojení ze dne 26.11. 2017.
    Hlášení jsem nepostřehl. Proti.

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Počkaj to fakt ako 26.11? No tak toto není pravda hrávam tam aj keď sú tam len 4-5 ľudia. Hlásenie ti nemôžem dať na steam ako lebo si mi neprijal žiadosť. Samčo mi povedal že keď bude mať voľné miesto tak mi to prijme. Takže by si si to mohol aj trochu dozerať na tú aktivitu. môžeš sa spýtať reallyho že tam hrávame každý deň spolu niekdy. Aktivitu chcem mať čo najväčšiu. Ďakujem za odpoveď. :/

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Tvůj chatlog, datum jsem dal od 25.11.
    Spoiler Spoiler:


    Nejde o to, že tě nemám na steamu. Nevím, jak jsi na tom s hlášením u ostatních, ale třeba na fóru nevidím nic z bb.

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Dobre na forko nič nedávam, to poviem na rovinu ale keď potrebujem admina hneď a napíšem cez ! tak nikto nepríde. Po 2 ten chatlog ti asi nefunguje na mne lebo práve tam mám 5k b pomaly a staty v polke a som tam práve teraz. A hlásim iným adminom aby to povedali vám ktorý ste určený na BB.

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Je možné, že se jedná o bug v chatlogu. Ale ok.
    Komu tedy hlásíš?

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Môžem ťa poprosiť aby si nepoužíval (aspoň dočasne) v nicku diakritiku? Hlásenie si vybavujem, ale len z nedávna.

    Chýba mi tu dôveryhodnosť. Krátko pred podaním žiadosti si porušoval pravidlá: http://csko.cz/forum/showthread.php?...5%3Bed-smrt%ED

    Z tohto dôvodu som PROTI.

  8. #8

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Tak si meno zmením okej... a stalo sa to iba 1x.... dobre vaše názory. Troppe snažím sa adminom ktorých mám na steame. Meno som si dal teraz Jaghoda <3
    Naposledy upraveno briliant53; 26-12-17 v 11:25.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Kterým adminům tedy hlásíš? Napiš jména prosímtě.

  10. #10

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Cez Kajsineka, cez "!", snažím sa zavolať admina cez adminov, možno ešte Burak, Human, Grakon, ale neviem už presne hlavne kajsovi. Možno ešte metanol.

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Přes ! jsem hlášení nezaznamenal.
    Výše zmínění admini, kromě Buráka, nemají práva na ZM servery. V banlistu jsem nenašel žádné bany, které by dali ze ZM serverů.

  12. #12

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Troppe stále hlásil nech príde admin na BB. Teraz v poslednej dobe nikoho nevidel. Áno to viem ale nevedel som že burak má tam práva budem hlásiť aj jemu keď bude online a mohli by ste si ma prosím vás pridať na steame?

  13. #13

    Re: Žiadosť o práva na BB


  14. #14

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    Áno viem... pritom žiadne cheaty som nemal -_-.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadosť o práva na BB

    VAC detekuje prítomnosť cheatov. Stačí, že si mal iba skiny a v ten zložke boli niekde nenápadne ukryté. Ak ti bol udelený neprávom, tak automaticky sa zruší. Podľa všetkého si ho asi dostal na hru CS 1.6
    PROTI

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •