Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: P3trik --> Kopec stesti

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    P3trik --> Kopec stesti

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:593149166
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1644066385
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 176.74.128.47
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.237.237.2
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Kopec stesti >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Awp 2 (awp_india)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Requesting tempdecal.wad from server
    Requesting tempdecal.wad from server
    Král Kotelny connected
    Couldn't open file overviews/4_houses.txt. Using default values for overiew mode.
    Couldn't open file overviews/4_houses.txt. Using default values for overiew mode.
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Zdravim,
    chtel bych si zazadat o UB, jelikoz si nejsem vedomy extremni vulgarity od me osoby. Slo o ciste projeveni sveho nazoru a kdyz jsem se pote banujiciho admina zeptal o nejaky dukaz ci priklad meho chovani, tak mi nebylo vyhoveno a byl jsem pouze odseknut slovy, ze mi to dotycny nemusi rikat. Za sva slova se omlouvam, ale kdyz jsem v razi, tak to pak hold tatko dopada. Nicmene je to prvni ban teto formy, takze bych chtel UB a pokusim se uz si sve nazory nechat pro sebe. Dekuji Kral Kotelny.

  2. #2

    Re: P3trik --> Kopec stesti

    No nazdar, takže já, KajSinek a Děda už nakonec nejsme takoví č*ráci, jak jsi hrdě prohlašoval na serveru? Mimochodem splnil jsi i svoji výhružku, jak tak vidím z výpisu. Přibližně cituji: "Mně je to jedno, půjdu na ns". V PM jsem ti napsal, že na takový typ banů důkaz nepotřebuji. A ikdybych na tom ns něco točil, tak bys na něm nic neslyšel. Všichni moc dobře víme jak je to s bugováním voicu na ns. A nejvíc mě pobavilo jak si pak v PM vyhrožoval něco o nějaké hře. Tohle není žádná hra, to je prostě realita. Porušuješ pravidla a dostaneš trest.

    Btw. nějak sis tu spletl výpis ne? Kdo neví, tak já se s P3trikem bavím o tomhle banu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=240012
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-12-17 v 12:53.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Kdyby si se více staral o cheaty, hrubé porušování na cs, než projevením vlastního názoru. Přičemž Děda z Depa o mně vykládá totéž, ale jasně, je to admin... Nic z toho mít nebude... Nicméně to nic nemění na tom, že vaší "trojku" v lásce nemám a ne jen já si myslím, že nějaký jistý spešl si práva zaslouží více, proto vás 3 neberu jako adminy, tudíž jsem nepronesl žádnou uřážku AT. To je ode mne vše, děkuji.
    PS. Jak mohu vědět bez nějakého dosvědčujícího materiálu, že se nejedná o pouhé řízení účtů z vzájemné nesnášenlivosti?
    Naposledy upraveno P3trik; 27-12-17 v 12:59.

  4. #4

    Re: P3trik --> Kopec stesti

    Já se mám na JB starat o cheaty? Tam moc cheaterů teda nechodí. Já se starám o prohřešky pouze na jb a těmi jsou nejčastěji nevhodné chování nebo neznalost pravidel. Jako admin banuju všechny stejně a bez rozdílu. Já si myslím, že my tři děláme svoji adminovskou práci dobře. A urážku na AT jsi pronesl. A nebyla to jen ta jedna výše zmiňovaná. Za to se tady trestá přísně. To bys měl vědět.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-12-17 v 13:03.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Přísné trestání za projevený názor? Bylo mi řečeno, že je to přes čáru? Jak mohu vědět, co bylo tím spouštěčem banu? Si pěkný egoista, když si myslíš, že děláte práci dobře.. Je hezké se pochválit. V tomto příspěvku nechci a ani nebudu zmiňovat dobře odvedenou práci admina Děda z Depa. Nicméně, když mi dáš UB, tak už se mé urážky stávat už nebudou a jde i o 1. ban tohoto typu. U Wentíka jste psali, že UB nedostane, protože to dělá častěji, nicméně já ne... Nepsal si náhodou, že jedeš všechny stejným metrem, jelikož toto mi tak nepřipadá. Děkjui.

  6. #6

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Seznam adminů nelže. Vskutku je trojce Grakon, KajSinek a Děda z Depa napsáni jako admini portálu Kotelna.

    Tudíž může jít o urážky Admin Teamu.
    Jak každý ví, tak tenhle prohřešek se tvrdě trestá.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Jistě Latinsi, ale Wentík UB nedostal, jelikož je to častější problém u něho. Nicméně u mě je to poprvé a není tu jiný admin na posouzení.. Těžko říct, zda by jiný admin postupoval jako tento, dík

  8. #8

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Tvrdit, že je někdo egoista, může zavánět arogantní chováním.

    P3triku, vyjádření svých názorů jde i bez vulgarit na Adminy. V minulosti jsem měl s tebou stejné problémy.
    Naposledy upraveno Latins; 27-12-17 v 13:16.

  9. #9

    Re: P3trik --> Kopec stesti

    To, že se trestá přísně, máš napsané ve všeobecných pravidel, které platí na všechny servery. Tady si je můžeš přečíst: http://csko.cz/page/pravidla

    Abych ti to ulehčil, tady máš přímo výtažek:




    Existuje rozdíl mezi vulgaritou a projevením názoru. Kdybys řekl, že nás nemáš rád, protože si myslíš, že zneužíváme práva a kdesi cosi, tak to neřeším. Ty jsi však do toho zamýchal vulgarity, a tak jsem do toho musel vkročit. Wentík dostal ban na týden, protože se to opakovalo, ale to nebyly urážky mířene na adminy ale na normální hráče. Za urážky AT se trestá přísněji než za urážky hráčů.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-12-17 v 13:19.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Chtěl bych ale vědět o jaké vulgarity se jedná, děkuji. Nicméně, proč se vždy vyjádří někdo, s kým jsem si nesedl.
    A není co se týče osoby hráč na stejné úrovni jako admin?

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Ahoj jsem PROTI UB P3trik se na serveru většinou chová otřesně a arogantně poslední dobou už to nebylo tak špatné, ale i tak si myslím, že by jsi se měl polepšit více a ten týden ti k tomu pomůže.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Neviem, že čo sa presne na servery stalo, ale tu to máš jasne vysvetlené z pravidiel:

    Neviem, či len pri mne, dedovy a grakonovy sa tak chováš, ale väčšinou sa držíš tesne, ale asi u grakona si už presiahol limit.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Ještě tento, chtěl jsem se tomu vyhnout, ale tvé chování je také příkladné. Např. Neustále mi mění nicky na něco urážlivého, neudává důvody a to ačkoliv se k němu opravdu snažím někdy chovat slušně. U Ct na jb mi dělá naschály tak, že např při modu zvaném přestřelka úmyslně blokuje u žebříku na dr (mapa oasis).. Prosil jsem ho, ale choval se nadále hloupě. Stěžoval jsem si, ale bylo mi řečeno, jelikož je to admin, tak že to hold musím jen zkousnout. Myslel jsem, že admin je jen hráč s vyššími pravomocemi a že nadávky jsou tudíž stejného typu... Nebo to je snad jinak? Jste o tolik více, než my?

  14. #14

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    Přirovnání: Armáda
    - Co se týče osoby, nebo svobodník na stejné úrovni jako kapitán?

    Ne, není. Kapitán má vyšší hodnost, než svobodník. Kapitán je více cennější než svobodník. Asi nějak takhle odpovím.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Odpověď: P3trik --> Kopec stesti

    A ještě je tám "může být tvrdě trastáno".. Jde o první ban tohoto typu a není žádný příklad, záznam, demo... Je mi jasné, že adminovi se více věří než prostému, tupému hráči.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •