Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Před každým zabanováním hráče si pokusím NATOČIT demo (record nazevdema do konzole, zastavení nahrávání stop), najdu ho ve složce cstrike, uschovám ho pro případné pozdější předložení důkazů.
    Banuji, až jsi sem na 100% jistý! Pokud nelze jednoznačně u hráče poznat cheatování, tak VŽDY jdu do spect módu a sleduji hráče a točím demo!

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Rada pro tebe :)

  3. #18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Rada pro tebe: existuje EDIT.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Tak podívej ty chytrý experte. Vůbec mě nezajímají tvoje kecy typu, "co tě zajímá, odkud mám stažené cs, tady se řeší demo". Tady se řešíš ty a tvůj unban, proto se snažím najít východisko. Dostal jsi ban za cheating někdy v srpnu (8. měsíc), nevěděl jsem, jestli je určitě tvůj, tak jsem se tě radši zeptal, na jakém cs hraješ, protože podle chatlogu nemáš normální cs a máš nějakou blbost. Obcházíš ban jen díky tomu, že hraješ na nějakém cheaterském csku. Podle výroků se admin nejspíš unáhlil, to jo, ale nemění to nic na faktu, že jsi už zaplý byl a svůj ban sis ještě neodpykal. Nehledě na to, že se jistým zázrakem vždy vypne nahrávání hltv, když jsi na serveru. To je mi ale náhoda, že? Kdybys nedělal tak chytrého, možná bys i nějak pochodil a nikdo by si žádného obcházení nevšiml. No bohužel pro tebe, hraješ si na frajera co ví prd. Příště se zkus chovat jak člověk - rada pro tebe :).

    Btw. s žádným unbanem nepočítej, můžeš si za to sám.

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Rada pro tebe: existuje EDIT.
    Editujem, nevím co po mě zas chceš :d podle mě je důležitější pochybení vašeho admina než můj edit.. Ale tak můj subjektivní názor:)))

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Tak podívej ty chytrý experte. Vůbec mě nezajímají tvoje kecy typu, "co tě zajímá, odkud mám stažené cs, tady se řeší demo". Tady se řešíš ty a tvůj unban, proto se snažím najít východisko. Dostal jsi ban za cheating někdy v srpnu (8. měsíc), nevěděl jsem, jestli je určitě tvůj, tak jsem se tě radši zeptal, na jakém cs hraješ, protože podle chatlogu nemáš normální cs a máš nějakou blbost. Obcházíš ban jen díky tomu, že hraješ na nějakém cheaterském csku. Podle výroků se admin nejspíš unáhlil, to jo, ale nemění to nic na faktu, že jsi už zaplý byl a svůj ban sis ještě neodpykal. Nehledě na to, že se jistým zázrakem vždy vypne nahrávání hltv, když jsi na serveru. To je mi ale náhoda, že? Kdybys nedělal tak chytrého, možná bys i nějak pochodil a nikdo by si žádného obcházení nevšiml. No bohužel pro tebe, hraješ si na frajera co ví prd. Příště se zkus chovat jak člověk - rada pro tebe :).

    Btw. s žádným unbanem nepočítej, můžeš si za to sám.
    Hh csko je z nějaké ofico stránky a asi citerske nebude no.. Takže já dostanu ban za 30sec demo? Poté za to, že jsem dostal ban před xx měsícemi? Já jsem s tím nic nedělal, takže nevím proč mi najednou šlo se propojit:)) není to moje chyba :ddd člověk? Ten váš admin pochybil a hraje si tady na bůh ví co a mě budeš říkat at se chovám normálně? Jako vážně? Co třeba napsat taky něco jemu? Ajo já zapomněl to je A-team ten musí držet při sobě.. Takže jestli to dobře chápu, mám Wh, ab a ještě nějaký cheat na vypínání vašeho hltv? Aha? To je fajn kombinace, pozor abych se ti neheknul na tvůj účet :dddd

  7. #22
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    S adminem jsem si psal a hledal nějaké hltv na tebe, protože ví, že toto by asi nestačilo. Ale jak jsem psal, obcházíš, chováš se k nám jako pako, tak nám taky můžeš víš co. Jak ty na nás, tak my na tebe.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    A ne nemůžu si za to sám, není důkaz nemám mít proč ban.. Admin očividně pochybil a ty tedka budeš shánět jiný odůvodnění proč se mi mění sid a proč se vám vypíná hltv atd? Ale hledat u mě? Přijde mi to celkem trapný.

    Takže já dostanu ban bez jakéhokoli důkazu a mám se chovat k vám jako jak? Prosím tě?

    Obcházím jak už jsem psal výše, zkusil jsem se připojit a šlo to, nic jsem s tím nedelal :ddd tvůj adminsky kámoš to napsal jinak ne pako, přece jako dementko nebo jak to bylo :d
    Naposledy upraveno Samco; 10-01-18 v 22:18. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  9. #24
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    To hltv jsem hodil jen tak do placu. To, že obcházíš je holý fakt, se kterým teď už neuděláš nic.

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    To hltv jsem hodil jen tak do placu. To, že obcházíš je holý fakt, se kterým teď už neuděláš nic.
    Dobře tak zkusím nějak mile, aby jste byli spokojeni..
    Tak znovu, jak moc velkou nesu vinu nad tím, že po udělení banu, jsem se druhý den normálně napojil? Jestli jsem se provinil tím, že jsem zapnul csko tak za to se omlouvám. :))))

  11. #26

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    S adminem jsem si psal a hledal nějaké hltv na tebe, protože ví, že toto by asi nestačilo. Ale jak jsem psal, obcházíš, chováš se k nám jako pako, tak nám taky můžeš víš co. Jak ty na nás, tak my na tebe.
    Prešiel som všetky HLTV z dňa banu v časoch na ktorých hral. Ani jedno nebolo v čase kedy hral funkčné. (aspoň u mňa, buď ho nenahralo vôbec alebo nešlo ho spustiť)

    E: Tak nie len mne.
    Naposledy upraveno Indian0; 11-01-18 v 00:12.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Prešiel som všetky HLTV z dňa banu v časoch na ktorých hral. Ani jedno nebolo v čase kedy hral funkčné.
    Takže tedka už se neřeší tvy důkazy na moje cheaty ale hltv? Fajneee, tak to ub, já pořád čakám❤

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Aby bol spokojný dajte mu unban a hneď na to ban za obchádzanie.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Nějak mi uniká o co ti stále jde. Chováš se jak dítě, kterému někdo ukradl hračku.
    Obcházíš ban, který si dostal 5 měsíců zpět.
    + ještě si dnes obcházel včerejší ban
    Ty pohádky okolo toho, že o ničem nic nevíš? tomu nemůžeš ani sám věřit.
    Změnit důvod banu na obcházení ať má klid a lock, ať tu nejsou zbytečně jen další stránky hejtu

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Nemám jak to obcházet :dd dostal jsem ban za cheaty ke kterým nejsou důkazy, co třeba potrestání admina za neoprávněný ban?:))) nedostatečný důkazy.. Znovu se ptám, jak mám obejít ban? Tím, že zapnu cs a zkusím to a jde to, tak je to moje vina? Lol :dddd takhle se maskuje pochybení admina? Najde se špína z minulosti na toho koho neprávem zabanoval? :dd si děláš srandu ne?
    Naposledy upraveno h3seal; 10-01-18 v 23:01. Důvod: Furt chci vidět to demo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •